سیاتل (AP) _ دو زده بودند توسط یک ماشین که راننده با سرعت از طریق اعتراض های مربوط به بسته شدن در یک اتوبان در سیاتل مقامات گفت: اوایل روز شنبه.

24 ساله از سیاتل دچار بحرانی و تهدید کننده زندگی صدمات و 32 سال از ونکوور تا به حال صدمات جدی واشنگتن گشت سروان. ران مید گفت.

راننده 27 ساله از سیاتل در بازداشت مید گفت که اختلال در نظر گرفته نمی شد یک عامل است. اتهامات باقی می ماند تحت بررسی به عنوان نشانی از انگیزه و نقطه ورود بر روی ایالتی اما مید گفت: بینام مرد مواجه متعدد به اتهام جنایت و مظنون به دست آمده اند در راه اشتباه بر روی یک سطح شیب دار.

مید گفت: سربازان نمی دانم که آیا آن را یک حمله هدفمند.

تصویری در رسانه های اجتماعی نشان داد یک ماشین سفر در سرعت بالا از سرعت حرکت در اطراف دو خودرو قرار است در سراسر خطوط به عنوان یک مانع. ماشین careened نسبت به جمعیت کوچکی از معترضان در آزادراه دو قابل توجه افرادی که به هوا پرواز کرد و قبل از فرود بر روی زمین است.

تقریبا دو ساعته Facebook livestream زیر نویس “سیاه Femme آوریل طول می کشد I-5″ از Diaz عشق به پایان رسید ناگهان با حدود 15 ثانیه به سمت چپ فریاد ” ، ” شنیده می شود به عنوان دوربین شروع به لرزش قبل از نواختن می لاستیک و صدای تاثیر هستند شنیده می شود. آسوشیتد پرس می تواند بلافاصله به او برسد.

سیاتل بوده است سایت از طولانی شدن ناآرامی های پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که موجب سراسر کشور تظاهرات. ده ها تن از مردم دستگیر شدند این هفته در ارتباط با اعتراضات به تظاهرات ادامه پس از مقامات پاک “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه چهار شنبه صبح.

مید گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که معترضان به حال تعطیل ایالتی برای 19 روز در یک ردیف. او تاکید کرد که آزادراه است “به سادگی یک مکان امن” برای عبور و مرور و گفت که او امیدوار معترضان را بس آنچه که او به نام “رفتار غیر قانونی” در مسدود کردن بزرگراه بین ایالتی.

“امید من این است به عنوان یک نتیجه از این فاجعه اعتراض تجدید نظر کند تمایل خود را به در بزرگراه بین ایالتی چون من نمی تواند تضمین ایمنی خود را ساده و ساده” مید گفت.

معترضان در اتوبان برای بیش از یک ساعت قبل از ماشین سوار در اطراف محاصره حدود 1:36 صبح مید گفت.

دولت گشت توییتی, دو عکس از راننده خودرو سفید جگوار با آسیب قابل توجهی به آن سپر و شیشه جلو اتومبیل.

پلیس سیاتل توییتی که آنها کمک به صحنه به عنوان عازم جنوب و بخشی از این آزادراه باقی مانده بسته برای بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de