دو زخمی در حمله راکتی بر پایگاه های مسکن نیروهای ایالات متحده در عراق به عنوان ترس از گسترده تر درگیری برچسبها

نیوزویک | No comments

یک موشک و حمله به یک پایگاه نظامی در شمال بغداد مجروح شدن حداقل دو سرباز عراقی در شنبه گزارش شده است. آسوشیتد پرس گزارش داد که اعتصاب در اردوگاه تاجی یک پایه مسکن نیروهای ایالات متحده و نیروهای ائتلاف را دیدم بیش از ده موشک زمین در داخل مرکز.

منابع رسمی نیز گفت: AP که حداقل دو خلبان زخمی شدند در این حمله که تنها چند روز پس از یک شبیه اعتصاب کشته شدن سه ائتلاف پرسنل — از جمله انگلستان سرباز و دو آمریکایی servicemen. AP گزارش داد که برخی از موشک زده پایه مسکن پرسنل ائتلاف به عنوان دیگر آمار باند مورد استفاده توسط عراق servicemen.

آخرین حمله بر پایه این گزارش صورت گرفت در طول ساعات روز در حالی که قبلی موشک حملات در این منطقه جای گرفته اند در شب.

Impact Crater in Jurf al-Sakhr
این تصویر گرفته شده در 13 مارس سال 2020 نشان می دهد تاثیر دهانه در پی حمله نیروی هوایی آمریکا در یک militarised منطقه در Jurf al-Sakhr منطقه در عراق در استان بابل.
خبرگزاری گتی ایماژ

نیوزویک در تماس است پنتاگون و ترکیب نیروی کار مشترک برای اظهار نظر و تایید. این مقاله خواهد بود به روز رسانی با هر پاسخ.

زودتر موشک سد در برابر اردوگاه تاجی در روز چهارشنبه شد کشنده ترین را پس از یک حمله دیگر در ماه دسامبر کشته شدن یک آمریکایی و پیمانکار جرقه یک سری از tit-for-tat حملات که منجر به آمریکا ترور ایران و فرمانده سرلشگر قاسم سلیمانی در ژانویه.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون به نام پنج شنبه اعتصاب در اردوگاه تاجی “شنیع” و گفت: “ما خدمتگزاران و زنان به طور خستگی ناپذیری کار هر روز برای حمایت از امنیت و ثبات در منطقه حضور خود را باعث می شود همه ما امن تر است.”

وزیر امور سهام مایک Pompeo بعد اضافه شده است که اعتصاب “را تحمل نمی کند” و هشدار داد که نیروهای مسئول این حمله خواهد بود “پاسخگو باشند.”

در پی چهار شنبه رگبار گلوله ایالات متحده صادر حملات هوایی تلافی جویانه در برابر ایران حمایت گروه Kataib حزب الله در بغداد روز جمعه به وقت محلی.

عراق رئیس جمهور Barham Salih را محکوم کرد آمریکا خواستار آنها را “نقض مکرر” به عنوان ارتش گفت: پنج نیروی امنیتی از جمله سه soliders و دو پلیس و یک غیرنظامی کشته شدند در حمله. چندین نفر دیگر مجروح شدند.

ایالات متحده به طور کلی کنت مکنزی به خبرنگاران گفت که نیروهای آمریکایی معتقد بودند که “خسارات جنبی” از روز جمعه اعتصاب بود “رفتن به بسیار کم است.” در بیانیه ای اعلام کرد در حملات هوایی ارسال شده به رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه شب وزیر دفاع علامت Esper گفت: “ایالات متحده نمی خواهد تحمل حملات علیه مردم ما منافع ما یا متحدان ما.

“همانطور که ما نشان داده اند در ماه های اخیر ما را به هر گونه اقدام لازم را برای حفاظت از نیروهای ما در عراق و منطقه است.”

این است که در حال توسعه داستان اطلاعات بیشتر اضافه خواهد شد آن را به عنوان در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>