رئیس سابق آمریکا شرکت سرمایه گذاری شده است محکوم به نه ماه زندان برای نقش خود در دانشگاههای آمریکا پذیرش رسوایی.

بازنشسته و اقیانوس آرام در مدیریت شرکت سرمایه گذاری (Pimco) رئیس Douglas Hodge پرداخت حدود $1m در رشوه به چهار نفر از فرزندان خود را به بالا با ما دانشکده ها.

هاج دریافت کرده است, طولانی ترین حکم از بالا مشخصات پدر و مادر به اعدام محکوم شده است.

دادستان او را به نام یکی از “ترین مقصر” از 35 پدر و مادر متهم شده است.

در ماه اکتبر هاج التماس کرد گناه را به پول شویی و کلاهبرداری.

او پرداخت می شود $850,000 (£660,000) در رشوه بیش از یک دهه به چهار نفر از هفت فرزند خود برنده مکان در دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان جعلی ورزشی استخدام.

دادستان ها می گویند هاج نیز تلاش برای رشوه راه خود را به یک صندلی برای یک فرزند پنجم در Loyola Marymount University در لس آنجلس. آنها خواسته بود برای هاج به خدمت دو سال در زندان است.

در صدور حکم در بوستون ماساچوست در جمعه قاضی ناتانیل Gorton گفت: “هیچ اصطلاح در زبان انگلیسی است که به توصیف رفتار خود را به عنوان به خوبی به عنوان ییدیش واژه” گستاخی می دانند.'”

قاضی گفت: او می خواهم که با توجه به حبس از یک سال به عنوان هاج شرکت کرده بود در کلاهبرداری بارها و بارها و برای طولانی ترین زمان را در نظر گرفت اما هاج خیریه کار می کنند.

هاج که بازنشسته و از موقعیت خود به عنوان Pimco ارشد اجرایی در سال 2016 قبل از رسوایی شکست ابراز ندامت برای اقدامات خود را.

خود را از دفاع تیم تا به حال استدلال سابق مدیر عامل سزاوار کاهش می یابد جمله در نور از تاریخ خود را از انسان دوستی.

گفتند او داده است بیش از $30 متر به علل بهره کودکان در سراسر جهان است. اما دادستان جاستین o’connell این لقب به “ارتفاع از نفاق”.

یک گریان هاج گفت: در آماده عذرخواهی پس از صدور حکم که “نفس” یا “وضعیت” نه درایو تصمیم خود را.

“نه من رانده شده توسط خود من دگرگون تجارب آموزشی و عمیق من عشق پدر و مادر.”

آمریکا پذیرش کالج رسوایی دیده است ده ها تن از متهمان تحت تعقیب به اتهام تقلب و رشوه دادن به فرزندان خود را به نخبگان دانشگاه ها مانند دانشگاه ییل و استنفورد.

پدر و مادر بسیاری از آنها مشهور یا ثروتمند مدیران کسب و کار – گفته می شود پرداخت می شود شرکت تا آنجا که $6.5 m (£4.9 m) به تقلب در دانش آموزان امتحانات ورودی کالج و یا رشوه برترین مربیان به ارائه جعلی ورزشی کمک هزینه تحصیلی.

کالج شده اند متهم از هر گونه تخلف و در حال بررسی این موضوع داخلی است.

پانزده پدر و مادر هنوز در اعتراض به اتهامات و محاکمات انتظار می رود را بعد از این سال.

ما بازیگر Lori Loughlin از طنزهای کامل خانه در میان 50 مجموع افراد – از جمله مربیان و دیگر همکاران – متهم شده است در مورد.

بنابراین میشل Janavs با اری برنده زن به جیب (ظروف یک میان وعده) ثروت.

Ms Loughlin و همسرش, طراح Mossimo Giannuli گفته پرداخت 500,000 دلار رشوه به دو دختر خود را بستری شده در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان جعلی قایقرانی-تیم قرار دهند. او التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه.

Desperate Housewives ستاره Felicity Huffman محکوم شد به 14 روز در زندان و $30,000 خوب در ماه اکتبر گذشته برای پرداخت 15.000 دلار به شرکت در امتحان تقلب و کلاهبرداری است.

به سر دسته ویلیام “ریک” خواننده 58 ساله توسط شرکت عامل با مقامات. مقامات می گویند این کلاهبرداری او را به دست آورده $25m بین 2011-18 را از طریق شرکت خود لبه دانشکده و حرفه ای شبکه می باشد.

کودکان ثروتمند آمریکایی ها اغلب برنده شدن در مکان های نخبگان در دانشگاه ها پس از پدر و مادر خود را به کمک های مالی سخاوتمندانه به طور کامل عمل قانونی است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im