انگلستان Coronavirus مستند تمدید برای سه هفته اما می تواند دو سال قبل از بازگشت به حالت عادی

دومینیک Raab اعلام کرده است که مستند اقدامات در انگلستان ادامه خواهد داد و حداقل برای یکی دیگر از سه هفته.

او گفت: در کشور است که برای پایان دادن به این مستند در حال حاضر به “لغو پیشرفت ما را ساخته اند”.

Raab گفت: “گام به گام ما طرح اقدام با هدف به سرعت گسترش coronaviorus بنابراین مردم کمتر نیاز به درمان در بیمارستان در هر زمان.”

وی افزود: “در حال حاضر نیست لحظه ای به کروناویروس یک شانس دوم.”

اما Raab آیا مجموعه ای از برخی از معیارهای زمانی که مستند می تواند کاسته و گفت: این شامل یک “پایدار و سازگار کاهش مرگ و میر” و اعتماد به نفس است که بیمه خدمات درمانی می تواند در مقابله با یک دوم اوج.

او همچنین گفت وجود دارد که نیاز به داده های قابل اعتماد نشان می دهد که میزان عفونت در حال سقوط بود به سطوح قابل کنترل و حصول اطمینان از که طیف وسیعی از چالش های عملیاتی مانند تست و مقدار مناسب از PPE در دست است.

Raab همچنین افزود که دولت نیاز به مطمئن شوید که هر گونه تنظیمات به مستند نمی خواهد منجر به یک دوم اوج در عفونت.

به طوری که دقیقا می خواهد مستند اقدامات در انگلستان برداشته شود و چه مدت می تواند آنها را بکشد ؟

یک کارشناس پیش بینی کرد که این می تواند یک تا دو سال قبل از انگلستان بازگشت به “کاملا عادی” و هشدار داد در برابر نقشه کشی بیش از حد بسیاری در مقایسه با دیگر کشورها و به دنبال راه حل آسان و سریع.

دکتر آدم Kucharski دانشیار در اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: “از نظر مستند در آن طول می کشد زمان برای دیدن هر گونه شواهد از کاهش در انتقال از موارد.

“در کشورهایی مانند چین را دیده ایم که با تاخیر اثر از مستند.”

اما Kucharski گفت: این امر می تواند به اشتباه فکر می کنم که زمانی که مستند اقدامات ذیل آن خواهد بود بازگشت به کسب و کار به طور معمول با توجه به این که بسیاری از کشورها هنوز در حال یادگیری در مورد ویروس و چالش های آن به شمار.

او گفت که انتشار این مستند اقدامات خیلی زود حتی اگر منحنی مسطح هنوز هم می تواند ثابت کند مشکل به عنوان مستند خواهد بود برداشته و در یک زمان هنگامی که انتقال از موارد هنوز هم بالا است.

او اضافه کرد که “موارد می تواند رشد نمایی” اگر مستند برداشته شد بیش از حد به زودی.

Dominic Raab lockdown for 3 weeks
دومینیک Raab می گوید: U. K مستند برای یکی دیگر از سه هفته.
خیابان داونینگ

“وجود دارد هیچ راه حل ساده برای هر یک از این” Kucharski رادیو فردا می گوید.

“حتی اگر ما نگاهی به کشورهایی مانند سنگاپور آنها تا به حال برای قرار دادن در جای چند تا اقدامات مانند تماس با ردیابی و اجتماعی فاصله گرفته است.”

تماس با ردیابی با استفاده از اطلاعات محل است که اجازه می دهد تا شما را به دیدن اگر شما شده اند در نزدیکی هر کسی که مبتلا به COVID-19 و دکتر Kucharski گفت که انگلستان می تواند تمرکز بیشتری بر این اقدامات است.

اما هیچ راهنمایی روشن شده است مجموعه ای از وزیران برای آنچه ممکن است اتفاق می افتد و یا تدریجی و مراحل مورد نیاز پس از این مستند به پایان می رسد.

چرا دولت در تنظیم یک طرح ؟

Kucharski گفت که یکی از دلایلی که ما هنوز برای دیدن یک بتن ریزی در استراتژی خروج است زیرا انگلیس مانند دیگر کشورها بود و هنوز هم جمع آوری اطلاعات در مورد ویروس و به دنبال اعتصاب تعادل بین حق رقابت در اولویت است.

“برخی از کشورها انجام داده اند بیش از دیگران به کاهش انتقال اما هیچ کشوری در یک نقطه که در آن آنها در حال بازگشت به حالت عادی” او می گوید.

Kucharski همچنین خواستار احتیاط هنگامی که آن را به سنجاق امید پیدا کردن یک واکسن توسط پاییز.
“ما باید برنامه ریزی خیلی بیشتر پایین خط,” او می گوید.

“به دنبال در زمان انتقال وضعیت حتی اگر سطح موارد مسطح هنگامی که تصمیم گیری چه اقداماتی باید برداشته شود و زمانی که کشورها باید با احتیاط حتی یک تغییر کوچک در انتقال است که می تواند همه چیز را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im