انگلستان دولت در دفاع تغییر “در خانه بماند پیام” به “هشدار”

انگلستان جوامع وزیر دفاع می کرد تغییر دولت “در خانه ماندن” پیام در طول COVID-19 مستند به “هشدار” با وجود رشد واکنش از احزاب مخالف.

پیش از سخنرانی در این شب است که در آن نخست وزیر بوریس جانسون است که انتظار می رود به غیر از گام های بعدی بریتانیا COVID-19 پاسخ Johnson, راه اندازی یک شعار جدید گفتن به “اقامت هشدار و کنترل این ویروس زندگی را نجات دهد”.

“ماندن هشدار” شعار مورد انتقاد قرار گرفته توسط سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth از حزب کارگر هشدار داد که ممکن است مردم به “گیج” توسط تغییر دهید.

با این حال رابرت Jenrick به نظر می رسد در این Andrew Marr نشان می دهد به ادعا می کنند که “آن لحظه مناسب بود برای به روز رسانی و گسترش پیام”.

Jenrick گفت: “اقامت هشدار به این معنی اقامت هشدار ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است, اما ماندن هشدار زمانی که شما بیرون بروید اجتماعی با حفظ فاصله شستن دست های خود را, احترام به دیگران در محل کار و تنظیمات دیگر که شما بروید.”

دولت در مواجهه بیشتر انتقاد از رهبران و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی پس از تغییر در پیام.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: “مقالات یکشنبه اولین بار است که من دیده ام از PM شعار جدید. آن است که البته برای او به تصمیم می گیرید چه چیزی را بیشتر مناسب برای انگلستان اما با توجه به نقطه بحرانی ما در مقابله با ویروس “ماندن در خانه صرفه جویی در زندگی” باقی می ماند من پیام روشن به اسکاتلند در این مرحله است.”

Government changes COVID-19 message
جوامع وزیر رابرت Jenrick است در دفاع از دولت “هشدار” پیام
گتی

کلمات او تکرار شد ولز اولین وزیر علامت Drakeford که به نظر می رسد در آسمان, اخبار,’ Sophy ریج در روز یکشنبه و گفت: “پیام من خواهد بود دادن به مردم در ولز است که در حالی که آنها باید نسبت به ادامه خطر coronavirus… ماندن در خانه باقی می ماند و این بهترین راه است که شما می توانید محافظت از خود و دیگران است.”

اولین وزیر ایرلند شمالی Arlene پرورش همچنین گفت که او خواهد بود نه انحراف از “ماندن در خانه” پیام.

بعد از این شب در 7pm نخست وزیر است و انتظار می رود به اعلام جدید COVID-19 سیستم هشدار دهنده که صفوف سطح تهدید این ویروس در انگلستان است.

سیستم قابل درک است به کار بر روی یک مقیاس از یک تا پنج و اجرا خواهد شد توسط یک “مشترک امنیت زیستی مرکز”.

آن را تشخیص افزایش میزان عفونت و قاضی چگونه مستند و اجتماعی فاصله اقدامات می تواند مستقر در سطح محلی به عنوان نخست وزیر میسازد استراتژی خود را برای کاهش این مستند آغاز شد که در مارس 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im