انگلستان بزرگترین پرنده شکاری را برمی گرداند به زبان انگلیسی Skies برای اولین بار در 240 سال

White-tailed eagle, بزرگترین پرنده شکاری دیده می شود در انگلستان دیده شده است در پرواز در انگلستان برای اولین بار در بیش از دو قرن است.

تعداد کمی از عقاب گرفته شد از اسکاتلند که در آن آنها بوده و آنها دوباره به راه افتادند به محیط زیست توسط Roy دنیس حیات وحش بنیاد و جنگلداری انگلستان و قرار داده شده در جزیره موجود زنده. آنها پس دیده شده است در نورفولک کنت و سامرست.

آن را به یک بال تا 2.5 متر (8 فوت 2 اینچ) و دیده نشده در انگلستان پس از 1780.

امید است که این پرنده که یک سفید-دم پر رنگ پریده و زرد لایحه را به نژاد در جزیره موجود زنده و بازسازی جمعیت این گونه است.

White-tailed eagle takes flight in Scotland
سفید دم عقاب دارای بزرگترین بال هر پرنده شکاری در انگلستان
دن Kitwood/گتی

“چهار تا از پرندگان را آموخته اند که در جزیره موجود زنده است خود را در خانه” روی دنیس از روی دنیس حیات وحش بنیاد می گوید نیوزویک. “این هفته آنها ثابت کرده اند که آنها در حال ابتلا به [ماهی] پس از آن بسیار دلگرم کننده است.

“دو در جزیره موجود زنده در حال حاضر رفتار مانند یک جفت. اگر آن دو زنده ماندن آنها ممکن است نژاد در جزیره موجود زنده. این یک سفر طولانی آنها نمی نژاد تا زمانی که آنها چهار و آنها واقعا پرندگان وحشی بنابراین ما نه در کنترل است.”

دنیس می گوید که در واکنش به از سرگیری عقاب شده است به خوبی دریافت:

“آن یک عقاب در زمانی که مردم فراموش کرده اند و در مورد تمام شواهد و مدارک را برای آنها. مردم خوشحال. آنها می توانید آنها را از خانه های خود. شما باید برای رفتن به طبیعت رزرو برای دیدن طبیعت است. قادر به دیدن white-tailed eagle در راه خود را به کار, که فوق العاده است.

“وجود دارد را کاملا نمی هر گونه خطر برای انسان است. گوسفند کشاورزان نگران هستند و ما در حال صحبت کردن به آنها. ما تا به حال هیچ مورد از هر گونه مشکلات. وجود دارد مانند بسیاری از مواد غذایی است.”

White-tailed eagle takes flight in Scotland
پرورش جفت white-tailed eagle در حال رشد در اسکاتلند
دن Kitwood/گتی

پرندگان در حال ردیابی با GPS دسته اما در غیر این صورت کاملا بی بند و بار و به طور کامل با موجودات وحشی. عموم مردم خواسته به گرفتن عکس و ضبط رؤیت پرنده و اجازه دهید روی دنیس حیات وحش پایه و اساس می دانند.

برای مراحل بعدی دنیس’ بنیاد و جنگلداری انگلیس قصد دارد به معرفی بیشتر این پرندگان به انگلستان است.

“شما خوش شانس هستید اگر نیمی از [پرندگان] زنده ماندن,” او می گوید. “ما می خواهم به پایین 12 بیشتر است. ما آن را هفته به هفته در حال حاضر به دلیل coronavirus اما ما امیدواریم که ما می تواند بیشتر از اسکاتلند به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر