سفیر ایالات متحده در ایسلند “پارانوئید” در مورد امنیت کشور با وجود رکورد ایمنی

سفیر ایالات متحده به ایسلند می خواهد به حمل اسلحه.

با وجود اینکه اختصاص داده شده به یکی از امن ترین کشورهای جهان, جفری راس گونتر شده است “پارانوئید” در مورد امنیت پس از آمدن به ریکیاویک در سال گذشته با توجه به ده ها دیپلمات مقامات دولتی مقامات سابق و افراد آشنا با این وضعیت. به عنوان یک نتیجه, Gunter می خواست وزارت امور خارجه برای به دست آوردن اجازه مخصوص از ایسلندی دولت برای او به یک اسلحه گرم. او همچنین می خواست درب-به-درب زره پوش های اتومبیل خدمات و سرگرم ایده پوشیدن “چاقو-جلیقه ضد.”

jeffrey-gunter-347x433.jpg

وزارت امور خارجه کاهش یافته است می گویند اگر وجود دارد هر گونه تهدید به گونتر ایمنی اما دولت ایالات متحده گفته اند ایسنا سفیر مطلع شده و چندین بار است که او در هیچ فوق العاده خطر است. بدون در نظر گرفتن سفارت به تازگی قرار داده شده یک شغل مثال در ایسلندی روزنامه ها به دنبال محلی, full-time “محافظان.” همان کسانی که در انتخابات گفت: آنها بر این باورند امنیتی در حال تکمیل و به جلب رضایت گونتر “غیر منطقی” نگرانی.

“حفاظت از برنامه ها برای ما رهبری هستند ویژگی های استاندارد در اکثر امکانات ایالات متحده آمریکا در سراسر جهان” از مقامات وزارت امور خارجه از وی خواست تا در مورد “محافظ” و موقعیت . “در حالی که دولت ایالات متحده نمی خاص در نظر اقدامات امنیتی هدف ما در سراسر جهان همواره به طور فعال با اقدامات امنیتی.”

وزارت امور خارجه نیست به طور مستقیم آدرس یک سوال در مورد گونتر تمایل به بازوی خود را. ایسلندی وزارت امور خارجه کاهش یافته است می گویند اگر آمریکا تا کنون رسما به دنبال کسب اجازه برای سفیر به تفنگ و افزود که آنها “به طور کلی نمی نظر در امنیت اطلاعات از ماموریت های دیپلماتیک.” با این حال منابع محلی در ریکیاویک گفت: این درخواست هرگز ساخته شده و سه منابع دیپلماتیک گفت: CBS اخبار گونتر بود صحبت کردن به دنبال خود تسلیحات چرا که این امر می تواند به عنوان یک توهین به کشور میزبان

اما مسائل دیگر با کالیفرنیا متخصص پوست و عربستان دهنده-تبدیل-دیپلمات باقی بماند.

پس از نامزدی خود را در مارس 2019, گونتر ایجاد کرده است به طور فزاینده ای “غیرقابل دفاع” در محیط کار در سفارت در ریکیاویک با توجه به زمان سابق و دیپلمات های آشنا با این وضعیت. او در حال حاضر هفت معاون ستاد از ماموریت (DCM) است با تجربه خدمات خارجی افسران که به طور سنتی در خدمت مرد شماره دو شغل. معاون اول آماده برای بیش از یک سال و ماه را صرف یادگیری زبان ایسلندی تنها به مسدود شود از آمدن به پست چون گونتر گزارش “نمی خواهم نگاه او” در معرفی خود نشست. دوم DCM از آن ساخته شده به ایسلند اما تنها شش ماه به طول انجامید.

پس از آن گونتر تلاش برای متقاعد کردن نا امید مقامات در دفتر او نمی نیاز به یک DCM و می تواند مدیریت نسبتا کوچک با ماموریت خود را. ديپلمات آنها راه اندازی یک سیستم چرخش تا زمانی که یک نامزد مناسب می تواند در بر داشت.

“به منظور اطمینان از تداوم حمایت از سفارت ریکیاویک در حالی که سفیر گونتر انتخاب جدید دائمی DCM وزارت امور خارجه مستقر شده اند و چهار تجربه, حرفه ای, خارجی, خدمات, افسران به خدمت کوتاه مدت اطلاعات به عنوان سرپرست DCM از ژانویه تا ژوئن 2020 2020” یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: زمانی که در مورد گردش مالی بالا است. “این وظیفه موقت تکالیف شد کوتاه مدت طراحی شده توسط.”

اما گونتر نمی توانید با این اقدام نمایندگان یا نه. به گفته افراد آشنا با این وضعیت سفیر هنگامی که “پرواز را به خشم” به خاطر یک DCM چپ برف چکمه های خود را در زير میز در وسط ایسلندی زمستان. منابع گفت: او متهم به دیگران از مختلف و بی اساس تخلفات از جمله تلاش برای تضعیف او به واشنگتن و همدستی با “دولت عمیق.”

رهبری ارشد در وزارت امور خارجه است که به خوبی آگاه از این مشکل در ایسلند با توجه به فعلی و سابق آژانس, مقامات, اما شده است و تمایلی به اقدام در برابر هر کسی درک به روابط نزدیک به کاخ سفید است. سرپرستان نیز تا به حال مشکل گرفتن گونتر به دنبال پروتکل یا احترام زنجیره ای از فرمان. در ماه فوریه پس از حضور در یک کنفرانس در واشنگتن گونتر حاضر به بازگشت به ایسلند — خروج موقت معاون مسئول در زمین به ماه در وسط بهداشت جهانی بحران.

“سفیر گونتر حال برنامه ریزی شخصی ترک پس از رئیس ماموریت کنفرانس” یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: CBS اخبار در مورد نبود. “بازگشت به ایسلند به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.”

اما منابع متعدد در واشنگتن ریکیاویک و در جای دیگر گفت: گونتر می خواستم برای کار از راه دور از کالیفرنیا و گفت: مقامات ارشد او نمی خواهد رفتن به خارج از کشور مگر اینکه به صراحت دستور به انجام این کار توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo. منابع آن بودند معلوم نیست اگر گونتر می خواستم برای اقامت در آمریکا از آنجا که او نگران بود در مورد ویروس یا دیگر نامشخص نگرانی های ایمنی.

به طور فزاینده ای بالاتر رتبه بندی افراد تلاش کرد و موفق به دریافت سفیر بازگشت به پست. سرانجام مقامات وزارت امور خارجه آمریکا گفت: CBS News, Pompeo تا به حال به تماس گونتر به طور مستقیم. ارز به عنوان “مودب” و “ملایم” که رسمی این باورند ممکن است برای جلوگیری از عصبی احتمالی آینده سیاسی دهنده. Pompeo است که به طور گسترده ای انتظار می رود به اجرا برای دفتر پس از مدت خود را به پایان می رسد, هر چند او بارها و بارها آن را تکذیب کرد.

شنیده از بالا, Gunter در نهایت بازگشت به ایسلند در ماه مه. جدید خود را DCM میشل Yerkin وارد این ماه است. رادیو فردا در تلاش برای رسیدن به گونتر نظر چندین بار از طریق وزارت امور خارجه دفتر مطبوعاتی سفارت در ریکیاویک و به طور مستقیم از طریق ایمیل اما نمی شنوند.

ایسلندی مقامات کاهش یافته است به نظر هر گونه حوادث خاص یا مشخص تعاملات خود را با سفیر آمریکا اما او تبدیل شده است به طور فزاینده ای بحث برانگیز رقم در کشور میزبان. در اوایل این هفته گونتر جلب گسترده خشم برای اشاره به COVID-19 به عنوان “نامرئی چین ویروس!” در توییتر. بسیاری از Icelanders گفت: این عبارت توهین آمیز و ethnocentric.

گونتر یکی از تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتصاب با کمی و یا بدون سیاست خارجی تجربه در حال حاضر پر کردن شغل در آمریکا سفارتخانه ها در سراسر جهان است. وودی جانسون صاحب New York Jets و سفیر انگلستان گزارش شده است که تحت بررسی برای ساخت نامناسب نظرات به کارکنان خود و تلاش برای رسیدن به بریتانیا باز نقل مکان کرد به تهمت متوسل می شوند. در آفریقای جنوبی, کیف دستی طراح و مکرر Mar-a-لاگو visiter لانا علائم اخراج او DCM و سپس به اتهام تلاش برای ترویج و پسر او را به یک سطح ارشد و موقعیت.

“انصاف در این است یک مشکل دیگر در دولت” گفت: حرفه ای خدمات خارجی و سه بار سفیر Ronald E. نویمان. “از آن شده است به عنوان بد یک مشکل و یا مکرر.”

چهل و دو درصد از زمان آمریکا سفرای سیاسی انتصاب با توجه به خارجی آمریکا خدمات انجمن. که از سی درصد در دولت اوباما و سی و دو درصد زیر جورج دبلیو بوش است. اما نویمان که در حال حاضر اجرا می شود آکادمی آمریکایی دیپلماسی گفت: در صد سیاسی منصوب نیست, به عنوان مهم به عنوان ساخت مطمئن شوید که آنها واجد شرایط برای انجام این کار است.

“آن نیست که همه یک چیز و یا دیگر” او گفت:. “آنها منصوب برخی از افراد صالح اما آنها نیز منصوب به تعداد بیش از حد کفایت افرادی که خجالت به ملت است.”

وزارت امور خارجه نظر نیست وقتی پرسیده شد که اگر وزیر هنوز اعتماد به نفس خود را سفیر ایسلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im