چند ایالات متحده و افغانستان عملیات ویژه سربازان کشته شده اند روز شنبه در یک کمین در افغانستان را ناآرام شرق.

ایالات متحده پرسنل از 3 گردان 7th نیروهای ویژه گروه و اعضای متفقین افغانستان نیروهای عملیات ویژه انجام شد کلید رهبر نامزدی یک اصطلاح است که اشاره به تلاش ها برای تعامل با شخصیت های با نفوذ در درون جامعه محلی در شیرزاد ولایت های کنر زمانی که آنها در معرض آتش یک مقام آمریکایی گفت: عصر ایران. حداقل دو سرباز ایالات متحده کشته و شش زخمی در حالی که نیروهای امنیتی رنج می برد و نه مرگ و میر.

این مقام گفت این حمله است که طبقه بندی به عنوان “سبز بر آبی” به معنی آن را مرتکب شد توسط یک عضو یا اعضای همکاری نیروهای امنیتی افغان علیه نیروهای ایالات متحده.

“یک ترکیب آمریکا و نیرو های افغان انجام یک عملیات در ولایت ننگرهار مشغول بود توسط آتش مستقیم در فوریه. 8. ما در حال بررسی وضعیت و ارائه به روز رسانی بیشتر به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس” نیروهای ایالات متحده در افغانستان سخنگوی سرهنگ سانی لگت در بیانیه ای گفت: ارسال به رادیو فردا.

us, troops, nangarhar, afghanistan, war
یک گروهبان ارتش ایالات متحده اختصاص داده شده به D شرکت 2 گردان 501st چتر نجات Infantry Regiment, 1st Brigade Combat Team, 82nd Airborne Division, عمل یک M2A2 مسلسل در یک پست مشاهده در Pekha دره Achin ولسوالی ولایت ننگرهار, افغانستان, اکتبر 9, 2017. این استان یک سر چشمه برای هر دو طالبان و داعش از, بهتر است به عنوان شناخته شده” ،
بدنی متی DeVirgilio/55 مبارزه با دوربین/ارتش ایالات متحده

بیش از 2400 ایالات متحده پرسنل کشته شده اند در افغانستان از سال 2001 تا سال ایالات متحده و متحدان آن مداخله برای سرنگونی طالبان به رهبری دولت متحد با القاعده در مدت کوتاهی پس از 11 سپتامبر 2001 حملات. این درگیریها پس از تبدیل شدن به طولانی ترین در تاریخ ایالات متحده و این آخرین حادثه می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هل برای پایان دادن به آن.

مقامهای امریکایی نیوزویک در اوایل این هفته که یک قرارداد صلح بین واشنگتن و طالبان به زودی انتظار می رود. این توافق ممکن است مستلزم آمریکا نقشه کشی پایین آن زمان نیروی قدرت حدود 14000 به حدود یک سوم از این رقم است.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: در ماه دسامبر که ارتش ایالات متحده “می تواند به پایین به تعداد کمتر با یا بدون که توافق سیاسی.” وزیر امور خارجه مایک Pompeo و گفت: اما برگ برنده دولت به دنبال “اثبات شواهد” است که طالبان مایل بود برای پایان دادن به آن تاکتیک های خشونت آمیز و صحبت مستقیم با دولت افغانستان در کابل.

ادامه ناآرامی ها در سراسر افغانستان بارها پیچیده تلاش برای رسیدن به یک توافق است. به عنوان ایالات متحده و طالبان تاکنون چندین دور از مذاکرات صلح در قطر دوحه پایتخت بیش از سال گذشته عملیات گروه جهادی همچنان ادامه دارد و به مرحله حمله نظامی و غیر نظامی اهداف خواهان خروج فوری آمریکا و همکاری نیروهای ناتو نظامی غربی داد.

ماه گذشته دو سرباز امریکایی کشته و دو زخمی که خود را وسیله نقلیه رخ داد یک دستگاه منفجره دست ساز در ولایت قندهار. دو ایالات متحده آمریکا نیروی هوایی درگذشت هفته بعد از بمب افکن E-11A سقوط در ولایت غزنی, هر چند پنتاگون گفت: “هیچ نشانه ای از آن ناشی از آتش دشمن.”

به عنوان نیوزویک گزارش روز شنبه یک شهروند ایالات متحده نیز ربوده شده توسط نیروهای متخاصم در افغانستان است. Mark R. Frerichs 57 ساله پیمانکار دولت از لومپارد, ایلینوی دستگیر شد هفته گذشته توسط طالبان-گفتگو با شبکه حقانی در جنوب شرقی خوست استان است و در حال حاضر به گروگان گرفته شده توسط داعش.

در آخرین گزارش خود از congressionally موظف دفتر بازرس ویژه امریکا عمومی برای بازسازی افغانستان روز سه شنبه گفت که تعداد حملات راه اندازی توسط طالبان و دیگر گروه های شبه نظامی در سه ماه گذشته از سال 2019 شد و در بالاترین سطح نسبت به همین دوره در هر سال و پس از آن شروع به ضبط داده ها از جمله در سال 2010.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im