ایالات متحده و دیگر اقتصادهای تعهد همکاری برای مبارزه با ویروس

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — هفت اقتصادهای بزرگ از جمله ایالات متحده متعهد شنبه به استفاده از “همه ابزارهای مناسب” برای مقابله با گسترش coronavirus در حالی که توقف کوتاه از اقدامات فوری.

گروه عمده صنعتی کشور به عنوان مراجعه کننده G-7 گفت: آن را “آماده به اقدامات از جمله اقدامات مالی که در آن مناسب برای کمک به پاسخ به این ویروس و حمایت از اقتصاد است.”

در این بیانیه مشترک از ایالات متحده, ژاپن, آلمان, انگلیس, فرانسه, ایتالیا و کانادا صادر شد پس از یک کنفرانس تلفنی میان وزرای دارایی و رؤسای بانک های مرکزی به رهبری وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول.

کروناویروس ”

بیشتر در Coronavirus

“با توجه به اثرات بالقوه از COVID-19 افزایش رشد اقتصادی ما تعهد خود را برای استفاده از تمام سیاست های مناسب ابزار برای رسیدن به قوی رشد پایدار و حفاظت در برابر خطراتی,” G-7 گفت.

اقتصاد ایالات متحده می رسید در پی گسترش coronavirus

G-7 صادر کرده است اظهارات مشابه در طول دوره از آشفتگی بازار مانند حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی است.

بازار افزایش یافت و در روز دوشنبه میان رشد محکومیت توسط سرمایه گذاران که فدرال رزرو آمریکا و سایر بانک های مرکزی در سراسر جهان خواهد کاهش نرخ بهره در یک حرکت برای تقویت رشد اقتصادی است. وال استریت تحلیلگران انتظار دارند مسئولین فدرال ریزرو به نرخ پایین تر در ملاقات بعدی خود را در ماه مارس 17-18 و احتمالا دوباره در ماه آوریل است.

آتی سهام در آمریکا شد تخت شنبه پیش از شروع تجارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>