ارتش ایالات متحده ممکن است اعزام به جورج فلوید تظاهرات تحت عمل استفاده نمی شود پس رادنی کینگ شورش در سال 1992

ارتش ایالات متحده و پلیس می تواند فرستاده شده به جورج فلوید تظاهرات در مینیاپولیس تحت یک قانون استفاده نمی شود پس رادنی کینگ شورش آسوشیتد پرس گزارش داد.

پنتاگون دستور داد که ارتش آماده پرسنل از کارولینای شمالی و نیویورک برای استقرار در مینه سوتا در میان ناآرامی بیش از پلیس با قتل فلوید در حالی که او در زندان با توجه به خدمات سیم.

سه unnamed منابع به اسوشیتد پرس گفت که این سربازان از فورت براگ و فورت درام شد و انتظار می رود به آماده شدن برای استقرار در عرض چهار ساعت پس از دریافت سفارش برای مقابله با ادامه اعتراضات در مینیاپولیس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته وزیر دفاع علامت Esper به گزینه های موجود در یک پنج شنبه شب در تماس تلفنی. یک مقام ارشد پنتاگون رسمی در این تماس به اسوشیتد پرس گفت که پلیس نظامی واحد می توان به مینیاپولیس زیر قیام عمل 1807.

تحت شرایط قانون قدرت به استقرار سربازان آمریکایی در هر دولت به سرکوب “هر گونه شورش به خشونت غیر قانونی ترکیبی یا توطئه است.”

National Guard in Minneapolis, George Floyd Protest
اعضای گارد ملی برگزاری یک محیط به عنوان یک آتش خدمه با این نسخهها کار به خاموش کردن آتش سوزی در یک ایستگاه گاز در خیابان دریاچه در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.
استفان Maturen/گتی ایماژ

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش استناد اختیارات قیام قانون در سال 1992 به نیروهای مسلح, چراغ سبز برای شکستن لس آنجلس شورش. ناآرامی ها را برانگیخته بود با تبرئه افسران پلیس متهم با استفاده از نیروی بیش از حد در دستگیری رادنی کینگ.

به عنوان برخی از تظاهرات بیش از شنبه قتل فلوید, گزارشی مرد بودن بازداشت توسط پلیس و خشونت تبدیل شد در مینیاپولیس, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz دستور داد 500 سرباز گارد ملی به این منطقه است.

با این حال یک سخنگوی پنتاگون گفت: AP که هیچ درخواست شده بود برای وظیفه فعال پرسنل نظامی است.

“بخش شده است در تماس با فرماندار و هیچ درخواست برای 10 عنوان نیروهای پشتیبانی مینه سوتا گارد ملی و یا دولت در اجرای قانون” وزارت دفاع گفت.

مدیر کاخ سفید از ارتباطات استراتژیک الهام فرح نیز گفت: اخبار خروجی است که 10 عنوان بود “نه گو” که از جمعه شب.

نیوزویک در تماس است پنتاگون و کاخ سفید برای نظر بیشتر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

درگیری میان پلیس و معترضان ادامه داد: در روز جمعه و شنبه به عنوان حکومت صادر شده در مینه سوتا در تلاش برای مبارزه با جرم ناآرامی بیش از فلوید مرگ است.

شهر مینیاپولیس چگونه در حال حاضر شده است در زیر قرار داده شده 8 بعد از ظهر حکومت نظامی بیشتری به آن معترض انتظار می رود به عنوان فیلم جدید پدید آمده از سه افسر پلیس سنجاق کردن غیر مسلح ،

درک چوین افسر که قرار زانو خود را در Floyd گردن در حالی که تلاش برای دستگیری او شد بسر برده است در روز جمعه و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

اما دو نفر دیگر از افسران دیگر فیلم برداری سنجاق کردن فلوید هنوز دستگیر شده است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه, مینیاپولیس, رئیس پلیس Medaria Arradondo عذرخواهی به Floyd خانواده بیش از مرگ او در بازداشت پلیس.

“من کاملا متاسفم برای درد و ویرانی و تروما که آقای فلوید مرگ را ترک کرده است بر خود و خانواده و عزیزان خود را جامعه ما در مینیاپولیس و قطعا در سراسر کشور و جهان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im