ایالات متحده پرانتز برای بیشتر ناآرامی ها به عنوان برگ برنده berates “ضعیف” فرمانداران

 

کومو اعلام مقررات منع رفت و آمد برای شهر نیویورک

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در WAMC عمومی رادیو دوشنبه که شهر نیویورک را به یک حکومت نظامی آغاز 11 p. m. دوشنبه شب. منع رفت و آمد تا ساعت 5 با توجه به فرماندار.

شهر نیویورک یکی از شهرهای بزرگ به اعمال مقررات منع رفت و آمد در دوران ملی تظاهرات زیر جورج فلوید مرگ است.

کومو روشن است که حکومت نظامی را تنها به اعمال شهر نیویورک نه شمال ایالت نیویورک است. وقتی پرسیده شد که اگر حکومت نظامی گذشته چند شب کومو گفت: “این 11-5 امشب و پس از آن خواهیم دید که در آن ما در حال فردا.”

“شب گذشته بود که یک شب بد در شهر نیویورک,” او گفت:, و اضافه کرد که مردم باید با استفاده از “هرج و مرج از لحظه ای” به غارت کسب و کار.

george floyd protest
فروشگاه های مردم در یک Whole Foods Market فروشگاه در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 در شهر نیویورک است. آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی
 

جورج فلوید مرگ یک قتل توسط خفگی مستقل کالبد شکافی می یابد

خانواده جورج فلوید منتشر شد نتایج مستقل کالبد شکافی چهار شنبه بعد از ظهر. دکتر Allecia ویلسون یکی از پزشکی قانونی و آسیب شناسی که انجام کالبد شکافی گفت: فلوید درگذشت به عنوان یک نتیجه از مکانیکی خفگی و به نام مرگ یک قتل. این یافته ها در تضاد گزارش مقدماتی با شهرستان معاینات پزشکی که هیچ شواهدی از آسفیکسی یا اختناق.

مستقل کالبد شکافی انجام شد توسط ویلسون و دکتر مایکل بادن. بادن سابق رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک و استخدام شد در سال 2014 به انجام کالبد شکافی از اریک گارنر سیاه پوست که در هنگام مرگ یک افسر NYPD استفاده ممنوع سبد در طول بازداشت خود. هر دو گارنر و فلوید التماس کرد با افسران که آنها نمی تواند نفس خود را قبل از مرگ و میر دیده می شود نگران کننده و “من نمی توانم نفس بکشم” تبدیل به یک پاره در میان کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

بیش از 17000 ملی guardsmen مستقر شده اند در پاسخ به اعتراضات

گارد ملی روز دوشنبه گفت که بیش از 17,000 از اعضای آن مستقر شده اند در پاسخ به این کشور تظاهرات. فرمانداران از 23 ایالت و همچنین به عنوان منطقه کلمبیا را فعال نگهبان در هفته گذشته این اداره در بیانیه ای گفت.

از جمله حدود 45,000 ملی guardsmen که فعال شده اند برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر وجود دارد 66,7000 ملی guardsmen فعال برای عملیات داخلی در حمایت از آمریکا و فرمانداران که این اداره به عنوان یک توصیف “تاریخی” ، در طول طوفان کاترینا پاسخ تلاش در سال 2005 تنها در حدود 51,000 guardsmen بودند فعال این اداره گفت.

America Protests Los Angeles
اعضای گارد ملی کالیفرنیا گشت یکشنبه 31 مه سال 2020 در لس آنجلس. رینگو H. W. Chiu / AP
 

پلیس خوب “نمی تواند نشستن در همدستی سکوت” در مورد نژادی و بی عدالتی در St. Louis دادستان می گوید

افسران پلیس نمی تواند سکوت در مورد نابرابری نژادی در سیستم عدالت کیفری و مرگ و میر مانند جورج فلوید را در مینیاپولیس گفت: Kimberly گاردنر, مدار وکیل در خیابان Louis, میزوری. به عنوان دادستان در سنت لوئیس گاردنر گفت: این کشور به “حمله سیستمیک نژادپرستی” در نیروهای پلیس و سیستم دادگاه.

“ما به حمایت پلیس خوب است که ما می دانیم وجود دارد, اما آنها نمی تواند نشستن در سکوت و همدستی سازمان دیده بان برخی از آنها افسران پلیس سوء استفاده جامعه بی احترامی جامعه که در آنها پلیس هستند که تا حد زیادی عمدتا مردم از رنگ است که ما می دانیم که در مقایسه با نسبت جمعیتی در نظام عدالت کیفری” گاردنر گفت: در O’DONNELL دوشنبه. “آبی که کد از سکوت نیاز به رفتن.”

گاردنر گفت: این کشور به “خلاص شدن از شر این ما در برابر آنها” ذهنیت است. “پلیس نیز ساخته شده از جامعه” او گفت:.

گاردنر که برای انتخاب مجدد در سال جاری گفت: مانعی در برگزاری “بد بازیگران” از ادارات پلیس پاسخگو است قدرت پلیس اتحادیه های کارگری. او واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در ماه ژانویه در برابر مسئولان شهرستان و شهر اصلی اتحادیه پلیس متهم آنها را از مسدود کردن تلاش های او برای عدالت کیفری اصلاحات. این اتحادیه است به نام طرح دعوی در دادگاه “آخرین عمل یک زن ناامید.”

“ما به تماس برای اصلاحات از پلیس اتحادیه چانه زنی جمعی قرارداد,” او گفت:. “آنها اساسا مذاکره در پشت درهای بسته … چگونه به نگه داشتن در بد بازیگران در ادارات پلیس و آن را دشوار است برای روسای پلیس و جامعه به آن بد بازیگران پاسخگو حتی دادستان.”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

اوباما می گوید تظاهرات می تواند “یک نقطه عطف” در مبارزه برای پلیس اصلاحات

رئیس جمهور سابق باراک اوباما روز دوشنبه گفت که در سراسر کشور ناآرامی موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس می تواند ثابت کند به “نقطه عطف” در تلاش برای اصلاحات پلیس و نظام عدالت کیفری اگر تظاهرات منجر به افزایش مشارکت در دولت و انتخابات محلی است.

در یک مقاله در رسانه آقای اوباما نوشت که این تظاهرات “نمایندگی واقعی و مشروع و نا امیدی” مورد ستایش قرار داد و تظاهرکنندگان که در راهپیمایی مسالمت آمیز گفت: “ما سزاوار احترام و حمایت است.”

او همچنین محکوم به “اقلیت” از تظاهرکنندگان که با توسل به خشونت و گفت که آنها “قرار دادن مردم بی گناه در خطر” و صدمه زدن به خیلی از جوامع هستند و با امید به بهبود.

“من تو را دیدم یک سالمند زن در حال مصاحبه امروز در اشک چون تنها فروشگاه مواد غذایی در محله خود شده بود سطل آشغال. اگر سابقه هر گونه راهنمای فروشگاه های که ممکن است سال ها به بازگشت” رئيس جمهور سابق نوشت. “پس بیایید نه بهانه خشونت و یا توجیه آن و یا در آن شرکت کنند. اگر ما می خواهیم سیستم عدالت کیفری و جامعه آمریکا در به کار در یک بالاتر اخلاقی, کد, پس ما باید به مدل که کد خودمان است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

وزارت دادگستری مراحل اجرای قانون حضور

وزارت دادگستری است ramping تا آن اجرای قانون حضور در میان در سراسر کشور, تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس است که موجب درگیری های خشونت بار بین پلیس و تظاهرکنندگان در شهرهای بزرگ آمریکا.

یک مقام ارشد وزارت دادگستری گفت: دادستان کل ویلیام بار تا به حال به کارگردانی اداره زندانها به ارسال شورش تیم به میامی که در آن تیم بیش از آخر هفته و واشنگتن که در آن صدها نفر از معترضان با حضور در کاخ سفید تظاهرات که تشدید به عنوان روز تبدیل به شب.

در علاوه بر این به استقرار شورش تیم شناخته شده به عنوان عملیات ویژه تیم های واکنش همه FBI زمینه دفاتر تنظیم فرمان پست.

 

یخ استقرار عوامل برای کمک به مقامات محلی

ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) روز دوشنبه اعلام کرد آن است که استقرار ماموران برای حفاظت از آژانس دفاتر و کمک به مقامات محلی در سراسر کشور به عنوان حوادث ناآرامی های مدنی در ادامه در شهرستانها ایالات متحده است.

این سازمان که مسئول اخراج مردم از کشور و برچیدن کیفری بین المللی شبکه را نمی خواهد ساخت مهاجرت دستگیری در تظاهرات یخ رسمی گفت: CBS News. اتصال داخلی تفاهم نامه از سال 2011 می گوید یخ عوامل باید به طور کلی جلوگیری از ساخت مهاجرت دستگیری در نقاط حساس که شامل سایت های “تظاهرات عمومی.”

“ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) به طور کامل احترام به حقوق همه مردم به صورت مسالمت آمیز بیان نظرات خود” آژانس در بیانیه ای گفت. “در ناآرامی های مدنی در حال وقوع در سراسر کشور, یخ پرسنل و ویژه تیم های واکنش مستقر شده اند برای محافظت از سازمان امکانات و دارایی در حمایت از فدرال خدمات حفاظتی و کمک های محلی و ایالتی و فدرال اجرای قانون و همکاران به عنوان مورد نیاز است.”

این عملیات شامل یخ اصلی دفاتر و اجرای عملیات حذف و تحقیقات امنیت داخلی با توجه به آژانس رسمی.

اعلام می آید یک روز پس از ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی یکی دیگر از شاخه ای از وزارت امنیت داخلی گفت: این امر می تواند اعزام پرسنل حمل و نقل هوایی و دارایی به پشتیبانی محلی و دولت اجرای قانون در پاسخ به ناآرامی. این سازمان بزرگترین کشور فدرال اجرای قانون نیرو نیز گفت: کمک های خود به مقامات محلی خواهد بود بخشی از آن مهاجرت اجرای ماموریت است.

 

جهان واکنش نشان می دهد به جورج فلوید مرگ

به عنوان خشم فوران در شهرهای آمریکا بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس بین المللی واکنش از محدوده اخلاقی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا آمریکا دشمنان به تظاهرات در همبستگی با جوامع سیاه در خیابان های لندن و برلین.

واکنش ها در کشورهای دیگر باید در محدوده زمانی معین از سطح خیابان به بالاترین دفاتر دولت است. اینجا بیشتر بخوانید.

Auckland Black Lives Matter Rally Held In Solidarity With U.S. Marches
معترضان اسفند Queen Street, Auckland, New Zealand, ژوئن 1 سال 2020 در تجمع سازمان یافته در همبستگی با تظاهرات در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. گتی
 

رئیس جمهور تهمت می گوید “ضعیف” فرمانداران آنها “باید به تسلط”

رئیس جمهور تهمت تخلیه در کشور فرمانداران صبح روز دوشنبه خواستار آنها را “ضعیف” برای عدم به شدت اجرای قانون و نظم بیش از آخر هفته. در این ویدئو تلفنی رئیس جمهور هشدار داد که اجرای قانون حضور سراسر واشنگتن تنظیم شده است به شدت امروز.

“واشنگتن تحت کنترل بسیار خوب است اما ما در حال رفتن به آن را تحت کنترل بیشتری,” او گفت: با توجه به صوتی از این نشست به دست آمده توسط رادیو فردا. “ما در حال رفتن به جلو و در هزاران نفر از مردم است.” او بعدا اضافه شده: “ما در حال رفتن به سرکوب بسیار قوی است.”

خود را به واشنگتن به عنوان شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد که پایتخت کشور را تحت 7 p. m. ET مقررات منع رفت و آمد برای دو شب.

“شما باید برای تسلط, اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما. شما در حال رفتن به مانند یک دسته از پرشهای. شما باید برای تسلط بر” رئیس جمهور گفت: فرمانداران.

 

فورت Lauderdale پلیس به حالت تعلیق پس از تنه زدن زانو معترض به زمین

یک فورت Lauderdale افسر پلیس شده است رها از وظیفه است و تحت بررسی برای اقدامات خود را به سمت معترضان در روز یکشنبه. در یک ویدیو ارسال شده به توییتر افسر دیده است تبدیل شدن به تهاجمی با معترضان قبل از تنه یک زن که بر روی زانو های خود را به زمین.

دیگران در نیروی دیده می شود به سرعت فشار افسر و دور از زن و سپس پایین خیابان به عنوان بطری پرتاب شد.

“که مامور شده است وظیفه او را به حالت تعلیق در این لحظه گفت:” فورت Lauderdale شهردار دین Trantalis با توجه به CBS میامی. “وجود دارد رفتن به یک تحقیق کامل. اگر آن را معلوم است که او عمل نامناسب سپس ما باید سریع و انضباط در پاسخ به آنچه که او انجام داد. “

افسر در این ویدئو هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

 

جورج فلوید و درک چوین مشغول به کار در همان باشگاه و به احتمال زیاد مسیرهای عبور مالک می گوید:

جورج فلوید و درک چوین سابق افسر پلیس به اتهام قتل او کار کرده و امنیت را در همان باشگاه محلی برای بسیاری از سال قبل از خود کشنده برخورد در خیابان مینیاپولیس هفته گذشته است. صاحب El Nuevo بازار مال فروشان گفت: دو نفر در نزدیکی یک بار در هفته برای خود را سه شنبه شب شیفت هر چند او نمی دانست که اگر آنها تا به حال در واقع ملاقات کرد در حالی که کار در این باشگاه است.

مایا سانتاماریا گفت که او تا به حال پرداخت شده است چوین هنگامی که او خاموش بود-وظیفه نشستن در ماشین پیراهن خود را خارج El Nuevo بازار مال فروشان برای 17 سال است. او گفت: فلوید مشغول به کار به عنوان یک گارد امنیتی در داخل باشگاه غالبا در سال گذشته است. آنها در مورد هر دو مشغول به کار در شب سه شنبه زمانی که باشگاه تا به حال محبوب هفتگی رقابت رقص.

سانتاماریا منعکس جمعه شب در چگونه کسب و کار خود را به طور ناگهانی تبدیل به مرکزی برای مرگ که موجب نگران امواج اعتراضی برای اولین بار در مینیاپولیس و سپس در شهرستانها در سراسر امریکا است. چوین شد اخراج از اداره پلیس در هفته گذشته و به اتهام سوم-قتل درجه برای سنجاق فلوید توسط گردن.

او گفت: فلوید به خوبی شناخته شده بود و دوست داشت با مراجعان. او “محبوب در آمریکای لاتین جامعه چرا که او مشغول به کار در یکی دیگر از لاتینا باشگاه بیش از حد.”

 

برادر می گوید جورج فلوید می خواهیم صلح “اگر او اینجا بود”

شده اند وجود دارد ضد پلیس تظاهرات در تمام 50 ایالت و در طی چند روز و 22 متحده باید فعال سرباز گارد ملی. جورج برادر دیگر رادنی نام در اعتراض به توقف خشونت.

“من درخواست برای صلح همان راه برادرم را از ما بخواهید اگر او می تواند این وضعیت اگر او در اینجا بود. سلام. تظاهرات صلح آمیز است. آن است که بهترین گزینه ما برای آوردن عدالت” رادنی گفت: CBS News خبرنگار جف Pegues.

در سن دیگو که در آن پلیس اعلام کرد یک تجمع غیر قانونی مجمع و با استفاده از فلش-انفجار نارنجک و گاز اشک آور جمعیت را پراکنده کنند.

در فیلادلفیا ماشین پلیس به آتش کشیده شد و غارتگران را شکست ویندوز و غارت مغازه ها.

در آتلانتا و پلیس با استفاده از اسلحه تیزر به کشیدن یک جفت از دانشجویان خارج از ماشین خود را به اتهام شکستن این شهر مقررات منع رفت و آمد.

 

پلیس در سراسر کشور نشان می دهد همبستگی با معترضان فلوید

افسران پلیس در سراسر آمریکا نشان داده اند همبستگی با مردم معترض مرگ جورج فلوید.

راهپیمایان در فلینت Township, Michigan, وارد در یک ایستگاه پلیس که در آن Genesee County Sheriff کریستوفر سوانسون — در پاسخ به شعارهای “راه رفتن با ما! پیاده روی با ما!” — گفت: “بیا!” پیوست و اعتراض.

screen-shot-2020-06-01-at-9-12-08-am.png
کلانتر کریس سوانسون می پیوندد یک گروه از معترضان در فلینت میشیگان به عنوان آنها راهپیمایی علیه خشونت پلیس و دادگستری در جورج فلوید مرگ است. WEYI

در نیوجرسی, Camden County Police Chief جو Wysocki که کار کرده است در این شهرستان برای دهه پیوست خط مقدم از ماه مارس در کامدن (آرکانزاس) در روز شنبه بعد از ظهر ورزشی لباس محافظ و ماسک و یک نشانه صلح.

APTOPIX America Protests Police Praise
در این پنج شنبه, آوریل 30, 2020, عکس, Camden County, مترو, رئیس پلیس جو Wysocki برد یک مشت در حالی که راهپیمایی با کمدن ساکنان و فعالان در Camden, New Jersey در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. مارس Saul / AP

در نیویورک افسران کف در اعتراض صدها نفر از آنها را متوقف کرده و در زمان زانو با مشت مطرح شده فقط در شمال ساختمان امپایر استیت است.

پلیس در فارگو داکوتای شمالی برگزار شد دست در دست معترضان در حالی که ماموران در زمان زانو در سانتا کروز ،

 

NYPD کمیسر پاسخ به تصویری نشان رزمناو پلیس رانندگی به معترضان

پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا پیوست “فردا صبح” در روز دوشنبه برای بحث در مورد نظر خود را در چگونه افسران در پاسخ به اعتراضات در سراسر این شهرستان بیش از آخر هفته. او وزن در پلیس جوامع رنگ و د تشدید تاکتیک های استفاده شده توسط ادارات پلیس در سراسر کشور.

شیا همچنین در پاسخ به یک ویدیو نشان دادن یک NYPD رزمناو رانندگی به معترضان در بروکلین در روز شنبه.

سازمان دیده بان مصاحبه کامل در زیر کلیک کنید.

NYPD کمیسر درموت شیا مورد بحث خود را افسران’ پاسخ به اعتراضات
 

شهردار نیویورک را دستگیر کردند در حالی که اعتراض

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio 25 ساله پدر شد, بازداشت غیر قانونی مجمع شنبه شب با توجه به این شهرستان در دفتر معاون کمیسر اطلاعات عمومی. کیار د Blasio بود که در یک تظاهرات در مرکز شهر منهتن.

نیویورک پست به دست آمده بازداشت گزارش گفت: او حاضر به ترک خیابان منهتن که ماموران با دستور پاک چون مردم بودند پرتاب چیز.

کیار د Blasio, که سیاه و سفید است, بود, بعد, داده, دادگاه, احضار و منتشر شد.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پناهگاه در کاخ سفید به عنوان پناهگاه اعتراضات خروشان

رئیس جمهور تهمت بود به طور خلاصه نقل مکان به کاخ سفید پناهگاهr در جمعه شب به عنوان تظاهرات برگزار می شد در نزدیکی کاخ سفید ایسنا تایید کرد. یک مقام ارشد دولت گفت: این اقدام گرفته شد و از فراوانی از احتیاط.

روز یکشنبه وزارت دادگستری مستقر در ایالات متحده مارشال و اداره مبارزه با مواد مخدر عوامل به پارک لافایت در خارج از کاخ سفید برای کمک به thes گارد ملی, عدالت, سخنگوی وزارت Kerri Kupec تایید شده به مهر.

پایتخت کشور بود را برای تظاهرات در طول تعطیلات آخر هفته که ادامه داد: یکشنبه شب. آتش سوزی آغاز شد و ساختمان های تخریب شده در مجاورت کاخ سفید است.

 

جمعیت زیادی از معترضان نگرانی بالقوه جدید شیوع کروناویروس

نزد معترضان بدون ماسک طی چند روز گذشته است و افزایش ترس از پتانسیل جدید شیوع کروناویروس. این نگرانی به ویژه در نیویورک که بیشتر دیده می شود ویروس های مربوط به مرگ و میر بیش از هر شهر دیگر در کشور است.

با صدها نفر از مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید آن را می سازد اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل بسیار دشوار است. CBS New York را حداکثر گومز معتقد است که این می تواند به افزایش خطر ابتلا به یکی دیگر از شیوع بیماری است.

“همه آن را توسط یک یا دو نفر آلوده, آنها حتی نمی باید بدانید که آنها آلوده تحت آن شرایط نه با پوشیدن یک ماسک پاشش قطرات این به آن جمعیت و شما به راحتی می تواند یک شیوع آن را ترسیم حق بازگشت به آن تظاهرات” او گفت:.

 

پلیس بازداشت جورج فلوید مرگ نقل مکان کرد و به دو بازداشتگاه در همان روز

درک چوین را اخراج مینیاپولیس افسر پلیس است که در حال حاضر به اتهام قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید شده است نقل مکان کرد به یک دوم بازداشتگاه در همان روز. CBS Minnesota گزارش چوین برگزار شده بود در شهرستان رمزی زندان پس از اینکه به زندان گرفته شده در مینه سوتا است.

Derek Chauvin
این عکس ارائه شده توسط رمزی شهرستان کلانتر دفتر سابق را نشان می دهد مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین. رمزی شهرستان کلانتر دفتر

در بعد از ظهر یکشنبه منتقل شد به Hennepin County Jail. فقط چند ساعت بعد او بود نقل مکان کرد به یک اصلاحات بخش تسهیلات در Oak Park Heights, CBS Minnesota می گوید.

در طول یک کنفرانس خبری یکشنبه شب کمیسر اصلاحات پل Schnell گفت چوین منتقل شد تا حدی با توجه به COVID-19 نگرانی به خصوص با توجه به تعدادی از معترضان که در حال حاضر می خواهم دستگیر شده در روز یکشنبه.

 

مینه سوتا دادستان کل منجر به پیگرد قانونی مرتبط با فلوید مرگ

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون خواهد شد پیوستن به رسیدگی به جورج فلوید مرگ Hennepin County وکیل Mike Freeman و فرماندار مینه سوتا تیم Walz یکشنبه شب اعلام کرد.

“این است که با میزان زیادی از تواضع و جدیت که به من پذیرش مسئولیت رهبری در این مورد بسیار مهم است در مرگ جورج فلوید” الیسون گفت.

الیسون گفت: آنها را به اشتراک گذاری منابع است. فریمن گفت: آنها دیدار خواهد کرد دوشنبه.

Walz گفت: در یکشنبه شب در کنفرانس خبری که یکی از چیزهایی که او شنیده است از معترضان است که بسیاری از مردم “اعتماد نمی روند — آنها باور نمی عدالت می تواند در خدمت. آنها باور دارند که وقت و زمان دوباره سیستم کاملا با این نسخهها کار به خوبی به عنوان آن طراحی شده بود به انکار این حقوق و به انکار عدالت به جوامع رنگ.”

Walz گفت: آوردن الیسون بر روی صورت است که یک گام به سوی بازسازی اعتماد است.

 

ویدئو نشان می دهد که نیمه کامیون تلاش برای درایو را از طریق معترضان در مینیاپولیس بین ایالتی

نیمه کامیون به نظر می رسد سعی کنید به درایو را از طریق معترضان در مینیاپولیس بین ایالتی

نیمه کامیون دیده می شود در فیلم ظاهرا در تلاش برای درایو را از طریق جمعیت در بزرگراه بین ایالتی 35W پل در سراسر رودخانه می سی سی پی, قبل از اینکه راننده کشیده شد از کابین. مینه سوتا وزارت امنیت عمومی گفت: راننده بازداشت شده است و هیچ معترضان در ظاهر به مجروح شدند.

وجود دارد هزاران نفر از مردم بر روی پل که آن را از طریق در آنچه به نظر می رسد سرعت بالا. تصویری از CBS Minnesota هلی کوپتر را نشان داد آنچه به نظر می رسد چند در بالای نیمه کابین در تلاش برای دریافت درایور به کم کردن سرعت.

وزارت امنیت عمومی گفت: CBS Minnesota که تا کنون آنها مطلع نیست از هر گونه آسیب و پزشکان شده اند به نام.

 

سی شهردار فعال گارد ملی در میان اعتراضات گرم

کل واشنگتن گارد ملی – حدود 1,700 سربازان – نامیده می شود برای کمک به پاسخ به اعتراضات خارج از کاخ سفید و در جای دیگر در پایتخت کشور با توجه به دو وزارت دفاع مقامات صحبت خواست نامش فاش نشود به آسوشیتدپرس. .

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت که او درخواست کرده بود 500 نگهبان برای کمک به اجرای قانون محلی است. بعد از آن روز یکشنبه به تظاهرات تشدید, ارتش, منشی, رایان مک کارتی دستور داد بقیه نگهبان – حدود 1200 سرباز – به گزارش AP گفت.

متعدد آتش سوزی دیده می شد در اطراف شهر به تظاهرات ادامه داد: یکشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de