در روز شنبه در نامه ای به کنگره, آمریکا اتاق بازرگانی خواست نمایندگان مجلس به تصویب coronavirus مربوط به اقتصادی امداد صورتحساب بودند که “ضعیف متناسب با وضعیت است.” به طور خاص ذکر شده در این نامه به موضوع پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

خانه دموکرات ها شامل پرداخت مرخصی استعلاجی خود را در مالی بسته پیشنهادی دیروز. اگر گذشت نه تنها خواهد کارفرمایان اجازه می دهد تا کارکنان به افزوده شدن تا 7 روز پرداخت می شود بیمار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد قبل از بهداشت عمومی اورژانس اما کارفرمایان مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک جداگانه مقدار از 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی است که فورا در دسترس است در آغاز هر اضطراری برای بهداشت عمومی از جمله در زمان بحران است.”

در آن نامه, آمریکا اتاق بازرگانی گفت: در حال حاضر شیوع کروناویروس “باید استفاده نمی شود به عنوان یک فرصت برای سعی کنید به تصویب قانون است که ضعیف و متناسب با وضعیت و نمی خواهد به قانون امضا شود.”

“در خصوص ما در تشخیص نیاز به آدرس بزرگتر مسائل مربوط به پرداخت مرخصی استعلاجی” نامه ادامه داد. “این لایحه اورژانس باید ایجاد فدرال one-size-fits-all دائم ترک قیمومیت بر کارفرمایان. کسانی که طولانی مدت مسائلی است که باید در قانون جداگانه و ما قصد مفید در به دنبال یک راه حل برای این مسئله است.”

عصر ایران به خارج از اتاق از نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

chuck schumer
رهبر اقلیت سنا چاک شومر اعلام دموکراتیک coronavirus اضطراری مالی طرح های پیشنهادی در روز چهارشنبه.
ساموئل کروم/گتی

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ابراز مخالفت خود را دموکراتیک پیشنهادات در حالی که صحبت کردن به سنا روز شنبه خواستار آن را “ایدئولوژیک لیست خواسته بود که طراحی نزدیک به این شرایط است.”

“به جای کار در قوانین موجود و در سیستم های موجود برای ارائه هدفمند امداد به عنوان کارآمد و موثر به عنوان امکان پذیر است” مک کانل گفت: “سخنران را پیشنهاد می دهند و یک نیازی زاغه جدید بوروکراسی.”

در روز شنبه کنفرانس مطبوعاتی رهبر اقلیت سنا چاک شومر در دفاع از دموکرات های پیشنهادی که به او گفته بودند “هدف مردم نه در شرکت های بزرگ.”

“رئیس جمهور به نظر می رسد بیشتر نگران سلامت بانک های بزرگ از سلامت آمریکایی” شومر گفت. “به نظر می رسد که رئیس جمهور است و بیشتر مشتاق به کمک به شرکت های نفتی از کمک به کسی که از دست شغل خود را به دلیل کرونا. ما باور نمی کنیم که کار می کند.”

“ما در حال گفتن رئیس جمهور تهمت و ما در حال گفت به کشور: بهترین راه برای مقابله با مشکلات اقتصادی است به تمرکز بر روی افرادی که دچار این ویروس” شومر افزود: “برخی از scattershot رویکرد است که نظریه پردازان در کاخ سفید ممکن است بخواهید.”

پیشنهادی از کاخ سفید شامل حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای هر دو کارفرمایان و کارکنان. از آنجا که مالیات حقوق و دستمزد صندوق هر دو مدیکر و امنیت اجتماعی برخی از دموکرات ها ادعا کرده اند که ایده دارای مزایای بیشتری برای شرکت.

تهمت نیز خواستار تعویق در پرداخت مالیات برای برخی از افراد و شرکت هایی که آسیب دیده اند و شیوع کروناویروس.

“این اقدام به ارائه بیش از 200 میلیارد از نقدینگی اضافی به اقتصاد” گفت: یک شنبه بیانیه ای از کاخ سفید است.

کنگره نیز در حال خواسته به اجازه یک بودجه افزایش 50 میلیارد دلار برای کوچک کسب و کار دولت برای ارائه وام به کروناویروس نهفته کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im