آمریکا اتهامات سابق توییتر کارکنان با جاسوسی برای عربستان سعودی

این داستان در ابتدا در ظاهر CBSNews.com’s, خواهر, سایت ZDNet.com.

تازه کردن رد اتهام جاسوسی علیه دو نفر از کارکنان توییتر و فرد دیگری در روز سه شنبه دولت ایالات متحده است افراشتند جدید جانشین کیفرخواست که متهم کردن افراد و حتی بیشتر جرائم. دو نفر از کارکنان توییتر احمد Abouammo و علی Alzabarah و سوم شخص به نام احمد Almutairi شد در ابتدا متهم با متقلبانه دسترسی به اطلاعات خصوصی و اقدام غیر قانونی به عنوان نمایندگی از یک دولت خارجی به اتهام جاسوسی توییتر از کاربران به انتقاد از خانواده سلطنتی عربستان سعودی.

این زمان در اطراف, افراد متهم شده اند با هفت جرائم به جای دو. این اتهامات عبارتند از بازیگری به عنوان یک عامل برای یک دولت خارجی بدون اطلاع به دادستان کل; توطئه برای ارتکاب تقلب سیم; سیم تقلب; پول شویی; تخریب, تغییر یا تحریف پرونده در تحقیقات فدرال; کمک و معاونت در جرم و جنایی دادگی.

عربستان سعودی متهم به جاسوسی در آمریکا 01:44

واقعی اتهامات ساخته شده توسط دولت ایالات متحده تا حد زیادی همان زمانی که در مقایسه با شکایت اصلی با دو نفر از کارکنان توییتر هنوز هم متهم به استفاده از شرکت خود امتیازات به ارائه اطلاعات غیر عمومی از حساب های توییتر به عربستان دولت و خانواده سلطنتی است.

اصلی شکایت کرده بود ادعا کرد که دو نفر از کارکنان توییتر دسترسی اطلاعات از جمله شماره تلفن جدید اطلاعات آدرس IP دستگاه مورد استفاده کاربر-ارائه اطلاعات زندگی, سیاهههای مربوط حاوی یک مرورگر کاربر اطلاعات کامل ورود به سیستم از اقدامات کاربر در توییتر بدون اجازه و یا رضایت.

Khashoggi قتل محاکمه می شود در ترکیه 01:44

در کیفرخواست جدید دولت ایالات متحده را فراهم می کند جزئیات بیشتر در که اطلاعات گفته بود گرفته شده است. با توجه به جدید کیفرخواست Abouammo و Alzabarah دسترسی اطلاعات در حساب از روزنامه نگاران مشهور و منافع عمومی و مارک سازمانها در خاورمیانه است.

جدید کیفرخواست همچنین متهم به مقامات عربستان از پرداخت Abouammo حداقل $200,000 از طریق انتقال سیم به یک پوسته شرکت و حساب بانکی در لبنان است. همچنین ادعا شده که او یک ساعت مچی به ارزش حدود $20,000. میزان مندرج در اصل شکایت در حدود $300,000.

King Salman and Crown Prince Mohammed bin Salman
پادشاه عربستان سعودی ملک سلمان و پسرش شاهزاده محمد بن سلمان دیده می شود در 6 نوامبر 2018 فایل عکس ارسال شده به توییتر توسط عربستان سعودی وزارت امور خارجه-اجرای آژانس خبری آبگرم. آبگرم

دولت ایالات متحده نیز متهم Abouammo از دروغ گفتن به دفتر تحقیقات فدرال (FBI) در مورد او این پول را دریافت و ارتباطات با مقامات عربستان. Abouammo گفته دروغ به اف بی آی با گزارش سازمان دیده بان و ارائه یک جعل, backdated رسید که حاکی از 100000 دلار پرداخت از مقامهای سعودی میگویند که در ارائه ارز به صورت رسانه ای خدمات مشاوره.

ZDNet رسیده به توییتر برای اظهار نظر در مورد کارکنان سابق خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de