ایالات متحده مرتکب 1.6 میلیارد دلار به Novavax coronavirus واکسن

واشنگتن — دولت فدرال قرار دادن 1.6 میلیارد دلار پشت سر مواد مخدر تولید کننده Novavax برای توسعه coronavirus واکسنبا هدف ارائه 100 میلیون دوز در اوایل سال آینده.

به 1.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری در Novavax یک مریلند مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت برای آن coronavirus واکسن نامزد بخشی از عملیات پیچ و تاب سرعت ابتکار راه اندازی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که طراحی شده است برای سرعت بخشیدن به توسعه و توزیع واکسن. دولت فدرال با هدف شروع به ارائه 300 میلیون دوز واکسن به مردم آمریکا در اوایل 2021.

“اضافه کردن Novavax’ نامزد به عملیات سرعت در پیچ و تاب است نمونه کارها متنوع از واکسن را افزایش می دهد شانس که ما باید امن و موثر واکسن به محض پایان سال” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در بیانیه ای گفت.

کمک های مالی اعطا شده به Novavax استفاده خواهد شد برای تکمیل اواخر مرحله بالینی توسعه شرکت coronavirus واکسن از جمله فاز 3 کارآزمایی بالینی با 30000 شرکت کنندگان است. بودجه را حمایت از تولید در مقیاس بزرگ و تحویل 100 میلیون دوز واکسن نامزد شرکت داروسازی گفت.

“همه گیر شده و باعث بی سابقه بحران بهداشت عمومی و آن را مهم تر از همیشه است که صنعت, دولت و بودجه نهادهای پیوستن به نیروهای خود را برای شکست این رمان coronavirus با هم” استنلی Erck, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Novavax در بیانیه ای گفت:.

Novavax شروع آزمایشات بالینی آن coronavirus واکسن در 130 شرکت کنندگان در استرالیا در ماه مه با نتایج اولیه انتظار می رود در پایان ماه ، کارآزمایی بالینی بود که حمایت مالی از ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری.

به 1.6 میلیارد دلار به نظر می رسد بزرگترین مقدار از بودجه فدرال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارتکاب به یک coronavirus کانديد واکسن از طریق عملیات با سرعت پیچ و تاب به تاریخ. ایالات متحده متعهد به $1.2 میلیارد به تولید از coronavirus واکسن تهیه شده در دانشگاه آکسفورد و با مجوز داروسازی AstraZeneca در حالی که چهار نفر دیگر را نیز دریافت بودجه برای واکسن نامزدها.

مسابقه coronavirus واکسن 08:45

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im