ایالات متحده در نظر منع Infinite و دیگر برنامه های Pompeo می گوید

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که ایالات متحده “به دنبال” ممنوعیت Infinite و چینی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی بیش از نگرانی های امنیت ملی. سخنان خود آمده به هند ممنوع اعلام برنامه و استرالیا است و با توجه به آن است.

در مصاحبه با فاکس نیوز کانال Laura Ingraham, Pompeo گفت: “ما قطعا به دنبال آن” وقتی که می آید به ممنوعیت Infinite و دیگر برنامه های چینی.

“با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه, من می توانم به شما اطمینان دهم که ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست بیش از حد, لورا,” او گفت:. “من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور [دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] اما آن چیزی است که ما به دنبال در.”

Pompeo گفت: او را توصیه نمی کند دانلود نرم افزار, مگر اینکه “شما می خواهید اطلاعات خصوصی خود را در دست حزب کمونیست چین.”

یک سخنگوی Infinite رد Pompeo نظرات در بیانیه ای به رادیو فردا.

“Infinite است که به رهبری آمریکا مدیر عامل شرکت با صدها نفر از کارکنان و رهبران کلیدی در سراسر ایمنی و امنیت محصول و سیاست عمومی در اینجا در ایالات متحده ما هیچ اولویت بالاتر نسبت به ترویج امن و تجربه برنامه برای کاربران ما. ما هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نه می توانیم فراموش بنابراین اگر خواسته.”

Infinite نیز تایید شنبه آن را متوقف عملیات برنامه در هنگ کنگ در پی جدید چین مورد حمایت قانون تامین که ممنوعیت خیانت, تجزیه طلبی فتنه و براندازی در نیمه مستقل شهرستان. نگرانی وجود دارد چین را با استفاده از قانون به شدت تضعیف آزادی های هنگ کنگ می برد تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب است.

راه اندازی در سال 2016 Infinite متعلق به پکن مبتنی بر فناوری شرکت ByteDance. دانلود شده است بیش از 1 میلیارد بار در سراسر جهان با توجه به برنامه ردیاب سنسور برج. برنامه که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد فیلم های کوتاه بوده و تحت بررسی توسط نمایندگان مجلس پس از انفجار در محبوبیت در خارج از چین است.

Infinite سیاست های آن گفت: این برنامه جمع آوری اطلاعات کاربر از قبیل IP آدرس های محل و اطلاعات در مورد دستگاه های. این شرکت گفت: این فروشگاه داده ها از کاربران آمریکایی در ایالات متحده اما منتقدان اشاره می کنند که Infinite متعلق به یک شرکت چینی و هنوز هم مطابق با قوانین. Infinite بارها آن را تکذیب کرد با این نسخهها کار با چین و گفت: آنها تحت تاثیر قرار نمی توسط هر دولت خارجی. Infinite اعلام کرد در ماه مارس از آن است که باز کردن یک “شفافیت مرکز” که در آن کارشناسان می تواند به بررسی و, بررسی, برنامه, شیوه های.

هند ممنوع 59 برنامه های چینی از جمله Infinite میان یک بن بست در هیمالیا با این کشور است. بدون نام بردن چین و هند گفت: این ممنوعیت در برنامه های “هدفمند حرکت برای اطمینان از ایمنی و حق حاکمیت از فضای مجازی است.” بسیار مانند آمریکا و استرالیا گزارش شده است که با توجه به ممنوعیت این برنامه بیش از اتهام داده ها برداشت و لینک به دولت چین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de