Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده صعود توسط 1,435 در 24 ساعت, Agence France Presse گزارش با استناد به یک چوب خط حساب کردن توسط دانشگاه جانز هاپکینز در شب شنبه. از صبح روز یکشنبه تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از 66,300 در حالی که موارد تایید شده از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus پیشی گرفته 1.1 میلیون دلار تا کنون بیشتر از هر کشور در جهان است.

تعداد موارد جدید در حال افزایش است در برخی از ایالات آمریکا از جمله تگزاس و آریزونا و تنسی با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز. اما کشورهای دیگر از جمله نیوجرسی فلوریدا و کانکتیکات به نظر می رسد به گذشته اوج شیوع و شاهد یک کاهش در تعداد موارد جدید در هر روز.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اشاره به نشانه های دلگرم کننده در به روز رسانی ارسال به Facebook صفحه در شنبه شب اما گفت: دولت خود را هنوز از دست دادن “بیش از حد بسیاری از ساکنان” به ویروس.

“متاسفانه حتی با روند مثبت ما شاهد ما همچنان به از دست دادن بیش از حد بسیاری از ساکنان به #COVID19,” مورفی نوشت. “با قلب سنگین ما باید گزارش های اضافی 205 مرگ و میر از میان ما نیوجرسی ، ما در حال حاضر از دست 7,742 برکت روح به این ویروس است.”

اورگان گسترش وضعیت اضطراری به مدت 60 روز

اورگان دولتی کیت قهوه ای امضا فرمان اجرایی در جمعه تمدید وضعیت اضطراری به دلیل شیوع کروناویروس به 6 جولای. اصلی اعلامیه امضا شده در اوایل ماه مارس تا به حال شده است با توجه به منقضی شده در مارس 7.

حرکت می دهد قهوه ای قدرت برای حفظ دستورات او صادر شده برای جلوگیری از گسترش از تو virus از جمله دولت stay-at-home منظور او گفته سخنگوی OregonLive. براون ماندن در خانه, صرفه جویی در زندگی سفارش شده است در اثر از مارس 23.

روز جمعه براون اعلام برنامه های جدید برای COVID-19 تست و ردیابی تماس به عنوان بخشی از چارچوب برای بازگشایی دولت با خیال راحت.

Oregon
یک زن دارای نشانه و گفت باز اورگان در مراحل کاپیتول دولت در بازگشایی اورگان تجمع در آوریل 2 سال 2020 در Salem Oregon.
Terray سیلوستر/گتی ایماژ

اما او هشدار داد که فاصله فیزیکی هنوز به باقی می ماند یک بخشی از زندگی مردم است تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر است یافت می شود. “من می خواهم برای روشن است که ما نمی خواهد بود قادر به باز کردن اورگان به سرعت و یا در یک سقوط کرد از بین بردن,” او گفت:. “این روند را آهسته تر از هر یک از ما خواهد بود.”

او گفت که بخش های خاصی از دولت وجود دارد تقریبا “صفر موارد و چند بستری شدن در بیمارستان” و او امیدوار است که حداقل آسیب دیده مناطق و استان ها می تواند شروع بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 15.

اما در روز شنبه صدها نفر از مردم جمع شده بودند در اعتراض به اورگان اقامت در خانه سفارش در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در سیلم.

آسوشیتد پرس گزارش داد که بسیاری از معترضان نمی پوشیدن ماسک صورت به عنوان آنها دست تکان دادند و پرچم آمریکا تهمت کمپین علائم و آنهایی که انتقاد قهوه ای است. دیگران اختیار داشت نشانه هایی است که گفت: “بازگشایی اورگان” و “به من اجازه دهید کسب یک زندگی است.”

اورگان بود 2,635 تایید موارد COVID-19 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی دولت در بخش بهداشت و درمان و 109 مرگ و میر.

تگزاس سوابق سوم بعد از بیش از 1 ، 000 مورد جدید

بیش از 1000 جدید کروناویروس موارد ثبت شده در تگزاس در روز شنبه برای سومین روز در یک ردیف.

آن را به عنوان آمد دولت وارد اولین آخر هفته از بازگشایی اقتصاد با تگزاسی مجاز به بازدید از رستوران ها و مراکز و فروشگاه های پس از تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت ایالت اقامت در خانه سفارش منقضی شده جمعه.

تگزاس وزارت بهداشت گزارش 1,293 موارد جدید در روز شنبه, بالاترین, تک-بعد عفونت نرخ از آوریل 10 زمانی که 1,441 موارد گزارش شده است.

مقامات بهداشت نیز گزارش 31 جدید مرگ و میر در شنبه, آوردن دولت تلفات به 847. تگزاس بیش از 30000 موارد تایید شده در حالی که تقریبا 15000 نفر بهبود یافته اند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im