ایالات متحده Coronavirus به روز رسانی به عنوان مرگ و میر پیشی 150 تهمت Admin آماده برای همه گیر به گذشته 18 ماه یا بیشتر

نیوزویک | No comments

این COVID-19 شیوع ویروس همچنان در ایالات متحده, که در آن مرگ و میر صعود به گذشته 150 آوردن کشور از مجموع موارد به بیش از 9,400 با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد تایید شده در حال حاضر پیشی گرفته 227,000 در سطح جهان از جمله بیش از 9,300 مرگ و میر. بیش از 84,500 مردم از بهبود عفونت تا کنون.

این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در چین در شهر ووهان از هوبئی استان و کشور ادعا می کند شیوع این بیماری شده است تا حد زیادی شامل گزارش جدید داخلی موارد برای اولین بار از زمان شیوع آغاز شد.

چین گزارش کرده است بیش از 81,100 موارد با بیش از 3,100 کشته و نزدیک به 70,000 بهبود اما در بیشتر موارد در حال حاضر گزارش شده است که در خارج از چین از درون.

شیوع بیماری می تواند تاریخ و زمان آخرین “18 ماه یا بیشتر”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بنا به گزارش ابداع یک طرح احتمالی برای یک بیماری همه گیر است که می تواند تاریخ و زمان آخرین “18 ماه یا بیشتر” با “امواج متعدد از بیماری” با توجه به 100 صفحه ای فدرال سند ترسیم طرح به دست آمده توسط سی ان ان.

دولت گفته می شود در حال آماده شدن برای موقعیت های مختلف مانند “قابل توجه کمبود برای دولت و بخش خصوصی و فردی مصرف کنندگان ایالات متحده” از جمله کمبود تجهیزات پزشکی مانند دنده محافظ و هواکش.

“کمبود محصولات ممکن است رخ می دهد, تأثیر, بهداشت و درمان, خدمات اضطراری و عناصر دیگر از زیرساخت های حیاتی. این شامل به طور بالقوه مهم کمبود تشخیص لوازم پزشکی (از جمله PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] و داروسازی) و نیروی انسانی در برخی از نقاط” این گزارش گفت:.

“این می تواند دلیل یا به بیماری و یا قرار گرفتن در معرض (نیاز به خانه قرنطینه) در میان پزشکی و بهداشت عمومی کارگران بلکه ممکن است به دلیل ترس از ابتلا به این ویروس خستگی و یا نیاز به مراقبت از بیمار و اعضای خانواده و حفظ خانه جداسازی به عنوان یک واحد خانواده. دولت های ایالتی و محلی و همچنین زیرساخت های حیاتی و کانال های ارتباطی” به آن اضافه شده است.

این گزارش همچنین اشاره کرد که دولت باید فرض کنیم یک واکسن خواهد شد “را به زمان طولانی برای توسعه” و تحت عمل که فرض است.

اول مرگ و میر در پنسیلوانیا, کانکتیکات, میشیگان, میسوری

 • وجود دارد حداقل 9,415 تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 • ایالات متحده تلفات رسیده 152.
 • واشنگتن گزارش 68 مرگ و میر.
 • نیویورک دارای 20 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا 16 مرگ و میر.
 • فلوریدا هشت مرگ و میر.
 • لوئیزیانا هفت مرگ و میر.
 • New Jersey پنج مرگ و میر.
 • گرجستان دارای چهار مرگ و میر.
 • تگزاس و اورگان هر سه مرگ و میر.
 • ایندیانا کلرادو و ویرجینیا هر قبلا گزارش شده 2 مرگ و میر.
 • کانکتیکات, Missouri, میشیگان, Pennsylvania هر گزارش اول خود را به مرگ و میر.
 • ایلینوی, نوادا, کنتاکی, کارولینای جنوبی, اورگان, کانزاس, داکوتای جنوبی و گرجستان هر گزارش یک مرگ.

اولین مرگ در کانکتیکات بود که یک مرد در 80s بود که یکی از تسهیلات زندگی کمک در شهر ریجفیلد. او موفق به دریافت درمان در دنبوری بیمارستان, کانکتیکات, فرماندار ند لمانت تایید در بیانیه ای در روز شنبه.

میسوری نیز گزارش داد که اولین مرگ در Boone County در دولت کلمبیا منطقه میسوری فرماندار مایک پرشن تایید کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. دولت 24 تایید موارد بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از سوی دولت به وزارت بهداشت.

میشیگان مقامات بهداشتی دولت را تایید کرد یک مرد در 50s بود و در دولت اول میر ، بیمار از شهرستان Wayne بود که شرایط بهداشتی اساسی درگذشت در بومانت سلامت بیمارستان. وجود دارد حداقل 110 موارد تایید شده در میشیگان دولت در بخش بهداشت و درمان را تایید کرد.

پنسیلوانیا مرگ برای اولین بار بود که از یک فرد بالغ از Northampton County, دفتر فرماندار پنسیلوانیا تام ولف را تایید کرد, در بیانیه ای. دولت 133 موارد تایید شده.

واشنگتن در حال حاضر حداقل 1,187 تایید موارد از جمله 562 در شهرستان کینگ و 310 در شهرستان اسنوهومیش با توجه به آمار و ارقام از دولت وزارت بهداشت.

دولت دارای بالاترین مرگ و میر در کشور با 13 جدید مرگ و میر گزارش شده در آخرین روز.

در میان کل موارد تایید شده در ایالات متحده حداقل 276 موارد از تماس نزدیک با فرد آلوده, 269 هستند مربوط به سفر و 46 از الماس شاهزادهکشتی کروز از شاهزاده Cruises که قرنطینه در ژاپن پس از یک مسافر از هنگ کنگ آزمایش مثبت با توجه به آخرین گزارش خود در روز چهارشنبه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

ریشه های 6,493 موارد تحت بررسی هستند در حالی که 28 نفر از گراند شاهزاده خانمدوم شاهزاده Cruises کشتی بود که قرنطینه در سواحل سان فرانسیسکو پس از یک سابق آلوده مسافر آمده اند.

شهر نیویورک با توجه به اجباری “پناهگاه در محل” سفارش

 • شهر نیویورک در حال حاضر 1,339 تایید موارد بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از سوی فرماندار ایالت ،
 • این شهرستان با توجه به معرفی یک “پناهگاه در محل” منظور که از نظر قانونی نیاز ساکنان باقی می ماند در خانه های خود را برای یک دوره خاص و هر گونه تخلف از این دستور می تواند به عنوان یک جرم و جنایت است.
 • ایالت نیویورک کشته شدگان صعود به 21 از جمله 11 که گزارش شده در New York City, NBC New York, گزارش.
 • دولت را در مجموع مورد تایید رسیده است 2,382 با 1,008 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio است گفت: “پناهگاه در محل” منظور باید “جدی در نظر گرفته شود” پس اخیر افزایش مرگ و میر در سراسر شهرستان.

یک “پناهگاه در محل سفارش” به معنی “شما و کسانی که شما با زندگی می کنند باید در خانه باقی می ماند. شما مجاز به ترک خانه خود را به صورت مشخص شده دلایل به مطمئن شوید که شما باید ضروریات زندگی…مانند مواد غذایی و تجهیزات پزشکی” توضیح می دهد که این شهرستان سانتا کلارا وزارت بهداشت در کالیفرنیا که در آن دستور صادر شد در منطقه خلیج اوایل این هفته.

“منظور این است که یک نظم حقوقی…شما ملزم به پیروی و آن را یک جرم (بزه) به دنبال سفارش” وزارت گفت.

New York Stock Exchange February 2020
مردم راه رفتن و گذشته بازار بورس نیویورک (NYSE) در فوریه 12 سال 2020 در شهر نیویورک است.
گتی ایماژ

“شما نیز مجاز به رفتن به خارج برای مراقبت از یک حیوان خانگی یا برای ورزش تا زمانی که شما جمع شده در یک گروه و حفظ حداقل شش پا از فاصله بین شما و افراد دیگر” آن می افزاید.

د Blasio گفت: در امروز نشان می دهد: “مردم باید بدانند در این نقطه است که این بیماری در حال رفتن به قرار دادن بسیاری از مردم هزاران و ده ها هزار نفر از زندگی مردم در خطر است.”

“اگر ما حتی به پناهگاه در محل ما در حال رفتن به آمده تا با روش های جدید به مطمئن شوید که مردم به اندازه کافی غذا و دارو زیرا آنها مطمئن شوید که به عنوان جهنم ندارد و درآمد در حال حاضر,” او اضافه شده است.

فرماندار نیویورک اندرو کومو شده است مخالف چنین مستندات. “من نمی تصویب پناهگاه در محل است که می ترساند مردم—شما نمی توانید خانه خود را ترک کنند. این ترس و وحشت است یک مشکل بزرگتر از این ویروس و من بسته است که فورا” او گفت: روزانه پادکست از نیویورک تایمز.

د Blasio گفت: ساکنان می توانید انتظار یک تصمیم در مورد پتانسیل “پناهگاه در محل” منظور ساخته شده توسط جمعه.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده

Spread of COVID-19 virus across the U.S.
گسترش COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده
Ana ortega

دو کنگره آمریکا در تست مثبت

 • فلوریدا در کنگره ماریو دیاز-Balart و یوتا کنگره بن McAdams برای اولین بار دو عضو کنگره به توان و حذف.
 • هر دو نشان داد علائم و قرنطینه خود را در خانه.
 • قبل از او تشخیص داده شد دیاز-Balart در ابتدا قرنطینه خود را در واشنگتن در مارس 13 “در فراوانی از احتیاط” از آنجا که همسر خود را از قبل موجود شرایط قرار دادن او در معرض خطر است.
 • McAdams توسعه خفیف علائم سرد مانند روز شنبه و پس از مشاوره با پزشک او قرنطینه خود را در خانه در روز یکشنبه. علائم خود را گزارش شده است به بدتر شدن او به عنوان یک تب و سرفه خشک و با تجربه زحمت کشیده تنفس او را تایید کرد, در بیانیه ای.

عصر روز شنبه کنگره دیاز-Balart توسعه علائم شامل تب و سردرد قبل از او تست شده برای ویروس. او باقی می ماند جدا شده در آپارتمان خود در پایتخت, با توجه به بیانیه.

او گفت: “من می خواهم همه بدانند که من با احساس بسیار بهتر است. اما مهم این است که هر کس این را بسیار جدی و به دنبال دستورالعمل CDC به منظور جلوگیری از بیمار شدن و کاهش گسترش این ویروس است. ما باید همچنان به کار با هم برای ظهور قوی تر به عنوان یک کشور در طول این بار تلاش.”

McAdams در بیانیه ای گفت: “در روز سه شنبه دکتر من دستور من برای آزمایش برای COVID-19 و پس از ارجاع رفتم به محلی تست درمانگاه برای تست. امروز من یاد گرفتم که من تست مثبت است.”

“من انجام بخشی از من که همه آمریکایی ها انجام می دهند برای جلوگیری از گسترش ویروس و کاهش شیوع کروناویروس. من مصرانه از Utahans به طور جدی از این و به دنبال بهداشت و درمان توصیه های ما در حال گرفتن از سی دی و سایر کارشناسان بهداشت و درمان به طوری که ما می تواند بازیابی از این خطرات بهداشت عمومی” او گفت:.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان دادن بهبود منحنی نسبت به عفونت منحنی ویروس.

COVID-19 cases compared to recoveries March 18
تعداد COVID-19 موارد نسبت به بهبود.

داده ها در COVID-19 موارد از دانشگاه جانز هاپکینز مگر اینکه در غیر این صورت اعلام کرد.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه. اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه. ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>