اقتصادی ایالات متحده shutdown را نجات داد تا به 2.7 میلیون زندگی

پس از coronavirus اولین ناودان ترمز در اقتصاد ایالات متحده در ماه مارس سیاستگذاران تلاش کرده اند به وزن هزینه نگه داشتن مردم ایمن در برابر بالقوه عواقب فاجعه بار قرار دادن میلیون ها نفر از کار در یک کشور ناچیز شبکه امنیت اجتماعی.

یک گروه از اقتصاددانان است و در مقایسه با این حالات در یک مقاله به کار صادر شده در اوایل این ماه و پایین آمدن مستقیما در کنار خاموش کردن: بستن اقتصاد را نجات داد بین 900,000 و 2.7 میلیون نفر در ایالات متحده زندگی آنها نتیجه بگیریم.

نویسندگان — اقتصاددانان اولگا Yakusheva از دانشگاه میشیگان Eline van den Broek-آلتنبورگ و آدم Atherly از دانشگاه ورمونت و گیل Brekke از دانشگاه کانزاس — نمی سعی کنید برای قرار دادن یک مقدار دلار به ارزش یک زندگی انسانی است. آنها در مقایسه تعداد مرگ و میر اجتناب شدید از طریق مستند اقدامات با تعداد مرگ و میر است که ممکن است انتظار می رود از اثرات بلند مدت اقتصادی shutdown.

این مقاله با استفاده از مدل های از سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به برآورد تعداد مرگ و میر اگر COVID-19 گسترش بدون کنترل و وارد در یک برآورد از 1.1 میلیون به 2.9 میلیون پیش بینی مرگ و میر. تفاضل حدود 130,000 مرگ و میر است که در حال حاضر رخ داده در ایالات متحده و دیگران که به احتمال زیاد به رخ می دهد حتی تحت دقیقترین از خاموش شدن ناگهانی نویسندگان می رسند 900,000 به 2.7 میلیون زندگی را نجات داد این سال است.

اقتصادی و خاموش شدن ناگهانی نیز می تواند شدید مالی و حرفه ای و هزینه های اجتماعی است. از دست دادن شغل, از دست دادن بیمه درمانی و یا در حال اخراج می باید مادام العمر از جمله اثر بر سلامت مردم است.

“[T]او مفهوم است که یک شخص رفاه و امید به زندگی است که در ارتباط با شخصی درآمد و ثروت است که به رسمیت شناخته شده و پذیرفته شده در سراسر رشته های پزشکی و بهداشت ، اپیدمیولوژی و اقتصاد” نویسندگان نوشتن.

آریزونا می بیند ضبط سنبله در COVID-19 10:01

بسیاری از مطالعات مستند که مردم فقیر به طور متوسط باید بدتر بهداشت از مردم ثروتمند. فردی عوامل استرس زا به خصوص در تعارض و نوسان درآمد نیز نشان داده شده است برای صدمه زدن به سلامت و کوتاه شدن طول عمر.

“ما محاسبه شده است که COVID-19-مربوط به محدودیت در فعالیت های اقتصادی ایجاد خواهد شد قابل توجه و البته کمتر آشکار پایین دست و میر” نویسنده و نوشتن. “افرادی که بیمار و یا می میرند از افزایش بیکاری و عدم دسترسی به مراقبت ناتوانی در پرداخت هزینه مواد غذایی سالم و شیوه زندگی انتخاب فقط به عنوان واقعی به عنوان کسانی که می میرند از ویروس.”

نویسندگان محاسبه است که انقباض اقتصادی پیش بینی شده است به 50000 323,000 زندگی در سال های پس از آن. (این رقم نوسان با اندازه دقیق اقتصادی رسید.) بنابراین حتی در وخیم ترین سناریو سه بار به عنوان بسیاری از زندگی ها را نجات داد از خاموش شدن کمتر خواهد بود از دست داد پایین خط, نویسندگان به این نتیجه رسیدند.

جستجو: مدل های کسب و کار پایدار

برای مطمئن شود, کاغذ ساده یک وضعیت پیچیده است. به عنوان مثال آن را حساب نمی کند به صورت داوطلبانه اقدامات مانند مردم انتخاب برای ماندن در خانه و خرید برای فعالیت این خاطر از ایمنی شخصی. بیشتر اقتصاددانان معتقدند که حتی بدون دولت موظف مستندات شخصی مصرف است به احتمال زیاد باقی می ماند کند تا یک واکسن یا درمان قابل اعتماد برای coronavirus یافت.

“مشکل اساسی این است که بسیاری از کسب و کار است که نمی بازگشایی در راه است که سودآور است یا پایدار و در حالی که هنوز اطمینان مصرف کنندگان و کارگران که آنها را با قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر” دیوید کلی, رئیس جهانی استراتژیست در جی پی مورگان وجوه به تازگی گفت: سرمایه گذاران.

یک “نورد-موج همه گیر اقتصادی و عدم اطمینان به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن خانه و خودرو فروش سرکوب” کلی نوشت: در گزارش. “ضعف اقتصادی می تواند بیشتر تشدید بیشتر اخراج در بخش انرژی به دلیل کاهش جهانی قیمت نفت و کاهش در دولت و دولت های محلی اشتغال بازتاب اجتناب ناپذیر اثرات کاهش درآمد و عدم حمایت دولت فدرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de