اقتصاد ایالات متحده به عنوان اصطبل coronavirus همچنان به افزایش

بهبود اقتصادی آغاز شد که در ماه مه است کندوپاش. داده های اخیر نشان می دهد آمریکایی ها برش هزینه های خود را و بسیاری از کسب و کار دوباره بسته شدن درهای خود را به عنوان تعدادی از COVID-19 نفر در ایالات متحده عبور 4 میلیون افزایش نگرانی در مورد یکی دیگر از کاهش سرعت در رشد است.

“مبانی به این بهبود ترک خوردگی تحت وزن از یک جناح بهداشت بحران” گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد گفت: سرمایه گذاران در یک گزارش.

موارد زیر برخی از سیگنال های اقتصاد در حال از دست دادن سرعت به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده

بیکاری تیک تاک تا

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای بار اول بیکاری کمک افزایش یافت در هفته گذشته پس از به طور پیوسته انداختن برای ماه می باشد. نزدیک به 2.5 میلیون کارگر برای اعمال کمک های بیکاری در اواسط ماه جولای با بیشترین افزایش در کشورهای در سخت ترین ضربه COVID-19 — فلوریدا گرجستان و کالیفرنیا که با هم حساب برای یک چهارم از اقتصادی این کشور خروجی. تعدادی از مردم دریافت بیکاری کمک سرسختانه باقی می ماند بالا است.

شماری از کارفرمایان بزرگ به تازگی اعلام کرد اخراج. Schlumberger, ایالات متحده بزرگترین میدان نفتی شرکت خدمات برش 21,000 کارگران و یا حدود یک چهارم از نیروی کار خود را. هواپیمایی متحده هشدار می دهد ممکن است آن را برای اجازه رفتن به عنوان بسیاری از 36,000 نفر — تقریبا نیمی از آن کارگران ایالات متحده — در این پاییز.

به ویژه آمریکایی ها که در حال از کار تبدیل شده اند بیشتر بدبینانه در مورد گرفتن شغل خود را به عقب. در ماه آوریل نزدیک به 80 درصد از کسانی که تا به حال از دست رفته یک شغل گفت: AP-NORC که از آنها انتظار می رود به بازگشت. در حال حاضر نزدیک به نیمی باور شغل خود را برای خوب است.

“اگر فعالیت همچنان مختل خطر بالا است که کسب و کار با شکست مواجه خواهد شد و به طور موقت از دست دادن شغل را تبدیل به دائم” Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

Gimme shelter

مشتری ترافیک پا به فروشگاه های خرده فروشی به عنوان ردیابی توسط گوگل کاهش پیدا کرده است و از جولای 4. ترافیک داده ها از OpenTable نشان می دهد که ناهار خوری نشسته در رستوران ها در سراسر کشور به اوج خود رسید و در اواخر ماه ژوئن قبل از انداختن به پایین به حدود یک سوم از سطح آن از یک سال پیش.

در حالی که بیشترین تاثیر را از این کاهش بوده است و در بدترین متحده که در آن ویروس است که خونتان کاهش گسترده است. که به شدت نشان می دهد این فقط محدودیت در جنبش بلکه نگرانی های بهداشتی که در حال نگه داشتن مردم در داخل خانه. به عنوان یک نتیجه هزینه های مصرف کننده است که به احتمال زیاد به ماندن افسرده برای مدت زمان طولانی اقتصاددانان می گویند.

“حتی بدون مستندات دقیق مانند کسانی که اعمال شده در مارس ترس از عفونت خواهد شد و به احتمال زیاد علت مصرف کنندگان به طور داوطلبانه کاهش در فعالیت های اقتصادی است که نیاز به درجه بالایی از فرد به فرد تماس بگیرید. صرف در طیف گسترده ای از خدمات را به احتمال زیاد باقی می ماند زیر نرمال را برای ماه” مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: سرمایه گذاران.

هزینه های رکود

هزینه های مصرف کننده در آمریکا با بزرگترین جهش در ویروس عفونت کاهش پیدا کرده است و به شدت. “[H]ousehold هزینه های در حال سقوط در شهرستانها که در آن عفونت های جدید در حال افزایش است و … بازديد به خرده فروشی و تفریح نقاط کاهش یافته است پس از پایان ماه ژوئن” با توجه به مودی.

کسب و کارهای کوچک در این کشورها در حال قرار دادن یک درب در استخدام. داده ها از نرم افزار برنامه ریزی ساز Homebase که مشتریان تا حد زیادی در اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش نشان می دهد که تعداد ساعت کار در بسیاری از خورشید کمربند متحده همچنان به افت روزهای اخیر.

کاهش سرعت می آید فقط به عنوان گسترش مزایای بیکاری فدرال است که نگه داشتن میلیون ها نفر از آمریکایی ها بالاتر از آب برنامه ریزی شده به پایان می رسد. که به احتمال زیاد به مصرف کنندگان — حتی کسانی که با مشاغل — مردد به صرف.

“به عنوان شغل از دست داده و مزایای ناپدید می شوند و در نتیجه کاهش درآمد را مهار مخارج خانوار. مصرف کنندگان می تواند محتاط باقی می ماند حتی آن دسته از افرادی که باقی می ماند شاغل” فاروقی اشاره کرد.

جیب ثبات

برخی از بخش های اقتصاد انعطاف پذیر باقی می ماند. خرید و فروش خانه و ساخت و ساز خانه جدید در حال افزایش, بهره گیری از رکورد نرخ وام مسکن کم و عجله از مردم به دنبال نقل مکان با توجه به همه گیر. تولید بیش از حد ادامه داد: به منظور تقویت UBS اشاره کرد. تولید خودرو تقریبا در سطح آن در سال گذشته بود ،

اما اقتصاددانان هشدار می دهند که این نشانه های مثبت می تواند به نوبه خود منفی مگر اینکه این ویروس به سرعت موجود است. “این تنها پایان دادن به این مشکل همه گیر است که کاربرد موفق از واکسن” فرد Folkman یک کسب و کار استاد از نیویورک گفت: آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im