ایالات متحده آسمان جدا شده میان “نگرانی بزرگ” بیش از سرعت گسترش ویروس

اولین آمریکایی تخلیه در یک دولت ایالات متحده پرواز از شهر چینی در مرکز شیوع کروناویروس شد و به احتمال زیاد رو حداقل چند روز بیشتر از انزوا در یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا صبح روز پنجشنبه به عنوان دولت ایالات متحده برنامه ریزی شده بیشتر تخلیه پروازها در روزهای آینده. اولین evacuees پاک اولیه چک های بهداشتی در چین و سپس دوباره در طول یک توقفگاه بین راه در آلاسکا در راه به کالیفرنیا پایه.

یک مقام آمریکایی گفت: در اوایل این هفته که آنها می تواند نظارت برای حداقل سه روز در پایه دیگر اگر بیماری تشخیص داده شد.

شنبه صبح آنفولانزا مانند ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 170 نفر را در چین است. بیش از 7,700 دیگران آلوده شده اند در بیش از ده کشور از جمله پنج مورد تأیید در ایالات متحده است. بیش از 100 نفر در ایالات متحده در حال آزمایش برای این بیماری در سراسر 26 متحده در اوایل این هفته.

سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را از “نگرانی بزرگ” برای دیدن بیماری, پخش كردن فرد-به-فرد در خارج از چین گروه که منجر به تماس جدید جلسه اضطراری برای روز شنبه در نظر گرفتن آن اعلام اورژانس بهداشت جهانی. فقط در هفته گذشته که کاهش یافته است به این ویروس جدید که طراحی که منجر به منابع بیشتر و بیشتر جهانی هماهنگی در مقابله با آن است.

کشورهای دیگر نیز شروع به تخلیه شهروندان از چین در اجاره پرواز و برخی از خطوط هوایی باید متوقف تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به کامل سفر بان کی مون در چین به عنوان آن را ارزیابی بهترین راه برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر