ایالات متحده گسترش ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند به عنوان coronavirus موارد بالا 150,000

سی بی اس آمریکا | No comments

هر جنبه ای از زندگی مدرن است که آمار به عنوان اقدامات گسترده در حال نورد در تلاش برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده اضطراری ملی و مجلس در روز شنبه تصویب یک لایحه برای ارائه به آمریکایی ها کمک.

تعداد فزاینده ای از مکان ها در حال بسته شدن درهای خود را و حوادث در سراسر جهان در حال لغو شد.

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان در صدر 150,000 تا اواسط روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 5700 نفر کشته شده اند و بیش از 72,000 بهبود یافته اند.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که او خود را در زمان coronavirus آزمون در شب جمعه — و در حال حاضر منتظر نتایج. در همان کنفرانس مطبوعاتی معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: اروپا ممنوعیت سفر این است که در حال گسترش به ایرلند و انگلستان و موثر در نیمه شب روز دوشنبه.

هر شهروندان آمریکایی در آن کشور قادر خواهد بود به پرواز به خانه, او گفت:.

خانه اکثریت تصویب قانون در وسط شب به طور مستقیم کمک به آمریکایی ها نهفته گسترش ویروس. مرکزی به کمک بسته رایگان تست و بیمار پرداخت تضمین برای آمریکایی ها را تحت تاثیر قرار. این قانون ارائه می دهد سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را ترک کنند. و کوچک و اواسط اندازه کارفرمایان خواهد بود پرداخت از طریق اعتبار مالیاتی.

رای گیری در سنا است اما سناتور شد و برنامه ریزی برای بازگشت به دوشنبه. سنا میچ مک کانل رهبر گفت که او انتظار دارد که اکثر سناتورها می خواهند به “سریع عمل می کنند.”

در میان شیوع و نصب و پاسخ — دیزنی جهان بسته است. برادوی بسته خود را درب. مدارس در حال بسته شدن و اجتماعات بزرگ بودن ممنوع است. ماراتن بوستون و استادان مسابقات در حال حاضر به تعویق افتاده است. NBA, NHL و لیگ برتر فوتبال را به حالت تعلیق در فصل خود را.

بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری f سایتو یا اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

-مشارکت: آسوشیتد پرس

BRITAIN-HEALTH-VIRUS-RETAIL
خریداران با پوشیدن ماسک در حال مواجه با بخشی از قفسه های خالی در یک سوپر مارکت در لندن در 14 مارس سال 2020 به عنوان مصرف کنندگان نگرانی در مورد کمبود محصول. عکس توسط جاستین TALLIS/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>