ایالات متحده دارای یکی از بالاترین Coronavirus میزان مرگ و میر در سراسر جهان است اما بیشترین تعداد مرگ و میر

با وجود این آمریکا با داشتن یکی از بالاترین coronavirus میزان مرگ و میر در جهان است که بالاترین تعداد افراد آلوده در حال مرگ—کشور نیز دارای بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر در سراسر جهان است.

دکتر دبورا Birx یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار ذکر شده در این کشور را پایین مرگ و میر در طول نظرات خود را در روز سه شنبه کاخ سفید coronavirus جلسه.

به بافت آمار ایالات متحده را تجربه کرده است 823,081 تایید coronavirus موارد و 45,065 مرگ و میر در سراسر کشور به عنوان از آوریل 21 ملی را ایجاد مرگ و میر در حدود 5.5 درصد است. در مقایسه با اسپانیا مرگ و مير در حدود 10.4 درصد و در ایتالیا در حدود 13.2 درصد است.

“ما مرگ و مير باقی مانده است تقریبا نیمی [از کشورهای دیگر],” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در طول جلسه. اما او اضافی در نظر است که نرخ “یکی از کمترین ها در هر کشور دیگری در جهان” نادرست است به عنوان بسیاری از کشورهای کوچکتر در سراسر جهان میزان مرگ و میر از 2 درصد یا کمتر است.

برای مثال این نرخ در ایالات متحده بیش از دو برابر است که از ژاپن و کره جنوبی از مرگ نرخ 2.2 درصد و چندین بار سنگاپور 0.1 درصد مرگ و میر.

با وجود کم متحده آمریکا میزان مرگ و میر در ایالات متحده نیز دارای بالاترین تعداد مرگ و میر نزدیک به 20 ، 000 بیش از ایتالیا می آید که در دوم در 24,268 مرگ و میر. اسپانیا سوم در 21,282 و فرانسه چهارم در 20,796.

USA coronoavirus
Coronavirus بحران داوطلب Rhiannon نوین استقبال ساکنان محلی پس از رسیدن به یک توزیع مواد غذایی مرکز در WestCop مرکز جامعه در 18 مارس سال 2020 در نیو راشل, New York.
جان مور/گتی

اما در جریان اپیدمی می تواند منجر به شیوع بیماری های جدید است که اساسا تغییر هر یک از کشورها نرخ مرگ و میر. همچنین این ویروس تنها شروع به کار راه خود را از طریق کشورهای آمریکای جنوبی است و به سختی لمس کشورهای آفریقایی—هر دو قاره به طور بالقوه می تواند در صورت بزرگ عفونت نرخ در ماه های آینده.

مکزیک و برزیل رئیس جمهور هم گفت: آنها بر این باورند که coronavirus تهدید است “هیستری” و تشویق شهروندان به ادامه معاشرت و کار به عنوان معمول است. در آفریقا coronavirus موارد می تواند موجی از هزار نفر به 10 میلیون در عرض سه تا شش ماه با توجه به منطقه ای سازمان بهداشت جهانی رسمی که صحبت با الجزیره اخبار.

بیشتر گفتن آمار شاید سرانه مرگ و میر از هر ملت به عنوان آن را فراهم می کند وسیله ای برای مقایسه اپیدمی اثر را بر هر کشور را به طور کلی جمعیت.

ایالات متحده آمریکا نرخ سرانه در حال حاضر در 128.52 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر از مردم قرار دادن آن در پایان بالا در سراسر جهان. اما چندین کشور در حال مراتب بدتر: سن مارینو است که سرانه مرگ و میر است 1,149.15 مرگ و میر در هر میلیون نفر در اسپانیا است 445.99 و فرانسه است 310.46.

مقایسه استرالیا و نیوزیلند هر دو هر دو با تجربه 2.7 مرگ در هر میلیون نفر است و به عنوان چنین در پایان بسیار پایین از سرانه مرگ و میر.

عصر ایران رسیده است به کاخ سفید برای توضیح اضافی. کاخ سفید پاسخ نداده است تا زمان انتشار.

اصلاح (4/21/2020, 8:50 p. m.): تیتر به روز شده است تا با دقت بیشتری منعکس کننده اطلاعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de