اطلاعاتی ایالات متحده می گوید کروناویروس “نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی”

واشنگتن — ایالات متحده در جامعه اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که کروناویروس “بود و نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده,” اما, تحقیق در مورد ریشه های شیوع این بیماری در حال انجام دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) گفت: پنج شنبه.

“کل جامعه اطلاعاتی شده است به طور مداوم ارائه بحرانی حمایت آمریکا سیاستگذاران و کسانی که در پاسخ به COVID-19 ویروس که سرچشمه در چین” به ODNI در بیانیه ای گفت. “جامعه اطلاعاتی نیز concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

این ODNI گفت: جامعه اطلاعاتی “ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

این بیانیه خواستار نصب و سوالات در مورد اینکه آیا ایالات متحده هوش جامعه است که بی جهت تحت فشار توسط سیاستگذاران برای شناسایی ارتباط بین ویروس’ منشاء و تحقیقات بیماری های عفونی امکانات در چین است.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی شده اند کاوشاما نه کشف شواهد بتن برای اثبات یک نظریه که coronavirus فرار چینی آزمایشگاه. احتمال این که ویروس بود bioengineered به جای به طور طبیعی مشتق شده است رد کرد توسط مقامات دولتی و دانشمندان به طور یکسان و موقعیت تصریح کرد توسط ODNI در روز پنج شنبه.

بیش از 61,000 آمریکایی درگذشت COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس بیش از 1 میلیون نفر آلوده شده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

ارشد مقامات دولت از جمله رئیس جمهور تهمت و وزیر خارجه مایک Pompeo اند در هفته های اخیر نشانه رفته سرزنش در پکن برای پنهان کردن اطلاعات اولیه در مورد این ویروس انتقال در چین, چیزی که آنها می گویند مانع جهانی موثر است پاسخ.

در مصاحبه با رویترز روز چهارشنبه آقای ترامپ گفت: چین را از دست داده و وقوع بود که با توجه به تمایل به دیدن او از دست دادن انتخاب مجدد در نوامبر و دولت او بود و با وزن مشخص عواقب. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می توانید انجام دهید,” او گفت:.

Pompeo شناخته شده چین, شاهین متهم کرده است و چین همچنان مبهم و تاریک کردن و اشاره از گام های آینده به آن را نگه دارید “پاسخگو” برای زیان های همه گیر باعث شده است.

“من هنوز نگران است که حزب کمونیست چین است نه گفتن ما در مورد تمام آنچه را در حال وقوع در تمام آزمایشگاه در واقع هر یک از این آزمایشگاه در سراسر چین امروز” او در مصاحبه با فاکس نیوز.

به گزارش نیویورک تایمز روز پنج شنبه که Pompeo بود در میان یک گروه ارشد از مقامات دولت که “هل دادن” سازمان های اطلاعاتی برای کسب اطلاعات در مورد این ویروس ریشه.

آن را به طور معمول خواهد بود بحث تحلیلگران به ارائه اطلاعات آنها جمع آوری شده اند در واقع بر اساس و غیر سیاسی مد و بحث هوش رهبران جامعه به حلقه در سیاستگذاران که علنا غلو یا mischaracterize هوش آنها دریافت کرده اند.

“این غیر معمول نیست برای هر کاخ سفید به وظیفه این IC در مسائلی که در زمان از لحاظ سیاسی به اتهام” گفت: Marc Polymeropoulos یک ارشد سابق سازمان سیا عملیات افسر بازنشسته در بهار گذشته. “آنچه مهم است این است که تحلیلگران در IC مجاز به تکمیل یک منبع ارزیابی رایگان از دخالت های سیاسی است.”

“در پایان هر تحلیلی نتیجه رسیده است که اغلب بازیکنان سیاسی در کاخ سفید ممکن است راضی نمی شود,” او اضافه شده است. “بهتر آن است که به حق آن را دریافت در هر زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر