ایالات متحده جت رهگیری روسیه, هسته ای-بمب افکن قادر به خاموش آلاسکا

آمریکا جت های جنگنده ره جنگنده های روسیه دو بار در روز چهارشنبه در سواحل آلاسکا آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای گفت. از ره آمد کمتر از دو هفته پس از ایالات متحده بمب افکن بودند ملاقات با جت بیش از دریای سیاه.

استقرار گفت: ما F-22 Raptors ره روسی بمب افکن شکل گیری در اوایل روز شنبه که در عرض 20 مایل دریایی از سواحل آلاسکا. استقرار ارسال شده تصاویری از این حادثه را در توییتر.

شکل گیری شامل دو TU-95 بمب افکن دو SU-35 جنگنده و یک A-50 هوابرد هشدار دهنده و کنترل هواپیما استقرار گفت. دوم شکل گیری شامل دو TU-95 بمب افکن و یک A-50 و عرض 32 مایل دریایی از سواحل آلاسکا.

ریا آژانس خبری به نقل از وزارت دفاع روسیه. گزارش شده است که 11 ساعت پرواز انجام شده توسط هسته ای خود قادر به بمب افکن انطباق با قوانین بین المللی است.

استقرار گفت: روسیه جنگنده های باقی مانده در حریم هوایی بین المللی در تمام زمانها و نه وارد آمریکا حریم هوایی.

ایالات متحده حفظ یک دفاع هوایی شناسایی منطقه خاموش از آلاسکا است که فراتر از قلمرو ملی اجازه می دهد تا برای پاسخ به احتمالا خصمانه تهاجم.

“پرواز گشت هوایی محافظت می کند این روش به ما و ملل می فرستد یک پیام روشن ما همچنان اجرای میهن ما دفاع ماموریت با همان قابلیت و ظرفیت ما همیشه آن را به مبارزه” استقرار فرمانده کل ترنس o’shaughnessy, در بیانیه ای گفت.

وزارت دفاع روسیه گفت: در 29 مه که دو US B-1B بمب افکن شده بود ره با هواپیماهای جنگی در طی یک پرواز بیش دریای سیاه. در ماه مارس در ایالات متحده و کانادا هواپیما ره و همراهی دو جت روسی را بر فراز دریای بیوفورت در نزدیکی آلاسکا خط ساحلی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im