شکستن رکورد تعداد مشاغل در ماه آوریل به احتمال زیاد مجموعه ای آمریکا سطح اشتغال را به یک میزان دیده نمی شود از اواخر 1990s جدید تجزیه و تحلیل اقتصادی پروژه ها.

الیز گولد اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست های اقتصادی منتشر شده تجزیه و تحلیل آخرین داده های اقتصادی در یک شنبه پست وبلاگ یک روز قبل از وزارت کار انتشار از مقدار پیش بینی شده در مارس رسید.

روز پنج شنبه دولت منتشر شد آخرین به روز رسانی هفتگی در رفع بیکاری نشان می دهد که اضافی 3.17 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته پایان مارس 2. این به ارمغان آورد و در مجموع از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس به بیش از 33 میلیون نفر است.

“از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس فرستاده است سونامی در سراسر اقتصاد باعث ویرانگر و زیان قبل از هرگز دیده می شود در یک دوره کوتاه از زمان” گولد نوشت: در تجزیه و تحلیل.

اکونومیست اشاره کرد که تعداد مدعیان بیکاری متمرکز شد در بخش مهمان نوازی به عنوان رستوران ها و هتل ها و صنعت گردشگری قابل توجهی رنج می برد. اما گولد اشاره کرد که آن را در حال حاضر به نظر می رسد زیان کار را “گسترش در طول بیشتر از بازار کار در طول چند هفته گذشته است.”

New York State Department of Labor
یک مرد می ایستد در مقابل دفاتر بسته جدید وزارت امور خارجه وزارت کار در بروکلین در مه 7.
استفانی کیت/گتی

“این احتمال وجود دارد که این کار ضرر و زیان ما تجربه کرده اند مجموعه ما حدود دو دهه از رشد اشتغال. در پایان کم از مشاغل زیان در مارس قطعا باید لغو تمام دستاوردهای در بازیابی از رکود اقتصادی” اکونومیست نوشت. “در پایان ما باید بازگشت به یک سطح اشتغال آخرین تجربه در اواسط 1990s لغو کردن همه دستاوردهای اشتغال بیش از 25 سال گذشته.”

دیگر اقتصاددانان برآورد کرده اند این احتمال وجود دارد که ایالات متحده در حال حاضر به افزایش بیکاری در سطح نزدیک به 20 درصد است و بسته شدن در سطح گذشته دیده می شود در اوایل دهه 1930 در طول رکود بزرگ زمانی که بیکاری به اوج خود رسید و در 24.9 درصد است.

“من حدس می زنم در حال حاضر است که آن را برای رفتن به شمال از 16 درصد شاید به عنوان بالا که 19 یا 20 درصد” کوین Hassett یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سی ان ان مصاحبه در روز سه شنبه.

“و بنابراین ما به دنبال در احتمالا بدترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ” Hassett هشدار داد.

پل کروگمن یک برنده جایزه نوبل اقتصاد توییتی مشابه تجزیه و تحلیل در صبح روز پنج شنبه نشان می دهد که وزارت کار ایالات متحده گزارش می شود منتشر شده جمعه ممکن است نشان می دهد تصویر کامل از بیکاری است.

“فردا گزارش ممکن است منعکس کننده که در آن ما در حال حاضر است که احتمالا حدود 20 درصد بیکاری” کروگمن توییتی. “چشم انداز تاریخی: این است که نزدیک به برآورد اوج بیکاری در دوران رکود بزرگ و بدتر از بیکاری برای بسیاری از 1930s.”

اندرو Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد مترقی اتاق فکر گفت: اطلاعات منتشر شده تا کنون پیشنهاد کرد که روز جمعه کار را گزارش خواهد بود “فاجعه بار است.”

“با ادعا در این سطح از آن خواهد شد جای تعجب نیست اگر payman منقبض شده توسط تمام زمان بالا 20 میلیون شغل در ماه آوریل” Stettner گفت: عصر ایران. “داده های نقطه به نقطه بی سابقه آبشار بحران که آمار خط مقدم خدمات مانند رستوران ها و خرده فروشی کسب و کار برای اولین بار اما در حال حاضر رسیده به هر گوشه ای از اقتصاد ما از تولید به حتی صنعت مراقبت های بهداشتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de