ایالات متحده بازار کار رنج می برد خود را بدترین سال در تاریخ

سی بی اس آمریکا | No comments

متناوب 29 میلیون آمریکایی از دست معیشت خود را در ماه آوریل به عنوان گسترش coronavirus توقیف و فروشگاه ها و کارخانه ها و ادارات و لغو, رویدادهای آورده و حمل و نقل در سراسر کشور به طور ناگهانی متوقف شود.

Payman کاهش 20.5 میلیون در ماه گذشته ترک 23 میلیون بیکار وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت. یکی دیگر از 6.6 میلیون آمریکایی چپ نیروی کار در دسترس نباشد. این کشور نرخ بیکاری بیش از سه برابر افزایش به 14.7% از 4.4 درصد در ماه مارس به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

مقیاس اقتصادی تخریب — که از بین برود یک دهه ارزش سود کار خود را در یک ماده از هفته — مخالف مقایسه تاریخی. قبل از مارس بزرگترین ماه آمار اشتغال در ماه سپتامبر سال 1945 زمانی که 1.9 میلیون شغل از دست داده بودند به عنوان کشور مرخص از جنگ جهانی دوم است. در مارس سال 2009 در اعماق از رکود 800,000 شغل از دست داده بودند در یک ماه.

“به طور کلی, این گزارش می گذارد سر حد کامل از فاجعه انسانی ناشی از این بیماری همه گیر” پل Ashworth از اقتصاد سرمایه گفت: در یک گزارش. “در حالی که ما امیدوار به بازگشت به کار در ماه های آینده وجود خواهد داشت زخم های شدید اثرات آن بر بازار کار برای سال آمده است.”

هیچ صنعت بود و بی ریا اما ضرر و زیان فرود آمد به خصوص در اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش روشن است که بیش از 7 میلیون شغل است. آموزش و خدمات بهداشت حرفه ای و کسب و کار خدمات و خرده فروشی هر از دست رفته بیش از 2 میلیون شغل است.

بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری همچنان به خوبی خجالتی نرخ 25 ٪ رسیده در اعماق افسردگی است. اما از آن زمان چهار سال برای نرخ بیکاری به نهایت اوج در سال 1933. سرعت از دست دادن شغل در ماه آوریل است شبیه به آنچه که دیده می شود پس از عمده سیل یا طوفان اقتصاددانان گفت: — در سراسر کشور در مقیاس.

“آن را مانند یک فاجعه طبیعی که در آن چشم طوفان باقی می ماند بیش از تمام جهان گفت:” جولیا Pollak کار اقتصاددان در ZipRecruiter.

نرخ بیکاری رسیده سوابق برای تمام گروه های جمعیتی به جز سیاه و سفید آمریکایی است. زنان نرخ بیکاری بود 16.2%, در حالی که مردان بود 13.5% — بازتاب نامتناسب زیان کار در زن تحت سلطه خدمات صنایع.

“کارگران است که زن یا جوان و یا پایین تر مدارک تحصیلی و کسب کوچکتر حقوق و دستمزد نامتناسب نشان داده در صفوف کسانی که بیکار شد در دو ماه گذشته” مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: در یک توجه داشته باشید. “دلیل این است که آنها شاغل در بخش های بیشتر در معرض تعطیلی اجباری و قطره در مصرف با توجه به همه گیر.”

نرخ بیکاری طلب بخشایش آسیب

در حالی که تیتر نرخ بیکاری به بالاترین سطح در نزدیک به یک قرن حتی که چشم ظاهر شکل نمی به طور کامل تصرف میزان آسیب اقتصاددانان می گویند.

آمریکایی ها بیکار توسط coronavirus به اشتراک گذاری داستان های خود را

“مفهوم بیکاری شامل این ایده که شما بدون کار و شما به طور فعال به دنبال. این است که یک محیط بسیار دشوار است برای افرادی که به طور فعال به دنبال یک شغل گفت:” دونالد Marron مدیر سیاست های اقتصادی طرح در موسسه شهری.

بسیاری از افرادی که هنوز کار شاهد کاهش ساعت پرداخت و یا هر دو. تعداد افراد مشغول به کار پاره وقت به دلایل اقتصادی شروع به پریدن کرد با 5 میلیون در ماه آوریل است.

مطمئن باشید بسیاری از کارگرانی که مشاغل از دست رفته در ماه آوریل به احتمال زیاد خواهد شد بازگشت به کار پس از بحران عبور می کند. بیش از سه چهارم بیکاران نشان داد که آنها به طور موقت در اخراج. اما حتی اگر فقط یک چهارم از ماه آوریل مشاغل دائم و بیش از 7 میلیون نفر از کارگران خواهد شد نیاز به یک کار در یک اقتصاد که Pollak یادداشت شد ایجاد 2.3 میلیون شغل جدید در هر سال.

اگر چه کارشناسان پیش بینی است که بسیاری از کارگران خواهد بود rehired بعد از این سال به عنوان اقتصاد بازگشایی بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند نرخ بیکاری باقی می ماند و بالاتر از 10 درصد تا پایان سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>