تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش به 39 میلیون به تمام 50 ایالت شروع بازگشایی

تعداد مدعیان بیکاری برای کارگران در سراسر آمریکا افزایش یافت اضافی 2 میلیون در هفته گذشته نه هفته در مجموع به حدود 39 میلیون متحده شروع بازگشایی اقتصاد خود را از اطلاعات جدید نشان داده است.

وزارت کار آمار و ارقام منتشر شده صبح روز پنجشنبه نشان داد که 2.4 میلیون ظ آمریکایی مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری در هفته پایان مارس 16.

در جدید خود را انتشار داده های وزارت کار گفت: COVID-19 شیوع هنوز هم داشتن یک اثر در یک بار بی سابقه بیکاری اعداد.

“این COVID-19 ویروس در ادامه به تاثیر تعداد مدعیان بیمه بیکاری” گروه نوشت.

U.S. Department of Labor Building, Washington D.C.
وزارت کار ایالات متحده ساختمان در مارس 26, 2020, در واشنگتن, DC.
الکس Edelman/خبرگزاری گتی ایماژ

اگر چه آخرین بیکاری ادعا اعداد پایین از 2.9 میلیون پرونده در طول هفته پایان مارس 9, آنها هنوز هم در سطح نهان پس از رکود بزرگ.

هنگامی که در ترکیب با مدعیان ثبت بیش از هشت هفته گذشته این آمار و ارقام جدید در زمان نه هفته ای تعداد مدعیان بیکاری در کل به 38.6 میلیون نفر به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به سر و صدا اقتصاد ایالات متحده.

با توجه به اداره آمار اشتغال کل غیر نظامی نیروی کار بود در 156.4 میلیون در ماه آوریل این سال به معنی در حال حاضر حدود یک چهارم از نیروی کار آمریکا را برای ثبت مزایای بیکاری در دو ماه گذشته

ملی و نرخ بیکاری نیز مشخصی با 10 امتیاز به 14.7 درصد در ماه آوریل تا از 4.4 درصد در ماه مارس است.

در سراسر کشور آمار بیکاری اوج 24.9 درصد در بحبوحه رکود بزرگ و یک پست-افسردگی ارتفاع از 10.8 درصد در ماه دسامبر سال 1982. در طول رکود بزرگ پوشا 2007 تا 2009 آمریکا, بیکاری در پوش 10 درصد و به آرامی کاهش یافته است تا ماه مارس این سال است.

در واکنش به بیکاری تعداد Bankrate ارشد اقتصادی با علامت Hamrick گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی: “با نهم در هفته جدید بارگیری در این هفته مدعیان بودن شمارش در میلیون ها اگر چه در سطح پایین تر از قبل یکی ممکن است وسوسه به تمرکز بر روی کاهش مداوم.

“اما در 2.4 میلیون ادعاهای جدید در هفته گذشته لرزه ای تاثیر نیست باید اخراج شود چرا که در اوایل امواج شوک بزرگتر بودند. این تعداد جدید ادعا می کند به تنهایی در مورد برابر جمعیت این شهر هوستون تگزاس.”

وزارت کار منتشر شد آخرین بیکاری ادعا می کنند آمار و ارقام به عنوان تمام 50 ایالت شروع به عقب مستند اقدامات پس از دو ماه از coronavirus مربوط به محدودیت. درجه ای است که ایالات متحده باید برداشته اقدامات اعمال شده در کسب و کار و فضاهای عمومی متنوع به طور گسترده ای.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit