گروهبان. 1st Class خاویر R. Gutierrez, 28, سن آنتونیو, وابسته به تکزاس و گروهبان. 1st Class Antonio R. رودریگز, 28, از لاس کروسس نیومکزیکو شناسایی شده اند به عنوان دو عملیات ویژه سربازان کشته شده در ولایت ننگرهار افغانستان در روز شنبه.

دو افسر بودند بخشی از یک گروه از ایالات متحده پرسنل از 3 گردان 7th نیروهای ویژه گروه و اعضای متفقین افغانستان نیروهای عملیات ویژه است که درگیر شدن با شخصیت های با نفوذ در درون جامعه محلی در شیرزاد ولایت های کنر. حداقل شش نفر دیگر مجروح شدند در طول جنگ.

“پس از تکمیل یک کلید-رهبر نامزدی در مرکز ولسوالی فعلی گزارش نشان می دهد یک فرد در یک افغان مدرسه را آتش ترکیب آمریکا و نیرو های افغان با یک مسلسل” نیروهای ایالات متحده در افغانستان سخنگوی سرهنگ سانی لگت در بیانیه ای گفت: ارسال به نیوزویک در روز شنبه. “ما هنوز در حال جمع آوری اطلاعات و علت یا انگیزه این حمله مشخص نیست در این زمان. این حادثه در دست بررسی است.”

Afghanistan
گروهبان. 1st Class خاویر R. Gutierrez, 28, سن آنتونیو, وابسته به تکزاس و گروهبان. 1st Class Antonio R. رودریگز, 28, از لاس کروسس جدید, مکزیک کشته شده در افغانستان در فوریه 8
ارتش ایالات متحده

“گروهبان. 1st Class گوتیرز شد یک جنگجو که نمونه خدمت فداکارانه و تعهد به ماموریت هر دو ارزش است که ما تجسم اینجا در 7th, نیروهای ویژه گروه” سرهنگ John W. Sannes 7th نیروهای ویژه فرمانده گروه در بیانیه ای گفت در ایمیل فرستاده شده به نیوزویک در روز یکشنبه. “اولویت ما در حال حاضر به مراقبت از خود و خانواده و هم تیمی های ما خواهد شد ارائه بهترین مراقبت ممکن ممکن است در طول این بار تلاش.”

Sannes توصیف رودریگز در شرایط مشابه.

“گروهبان. 1st Class رودریگز بود فداکارانه و خدمت كارش; او قطعا در میان بهترین در واحد ما,” او گفت:. “در اینجا در قرمز امپراتوری ما مراقبت از خود ما و گروهبان. 1st Class رودریگز’ خانواده برای همیشه خواهد بود یک بخشی از ما به ما کمک خواهد کرد آنها را در هر راه ما می توانیم برای کمک به آنها را از طریق این بار تلاش.”

آمریکا اولین حمله به افغانستان در سال 2001 پس از القاعده حملات 11 سپتامبر 2001. رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش دولت را متهم طالبان افراطی گروه های شبه نظامی که کنترل کشور از پناه دادن به القاعده. این درگیری تبدیل به طولانی ترین جنگ مداوم در تاریخ ایالات متحده است. بیش از 2400 متحده آمریکا ست که در درگیری کشته شده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا برای خروج سربازان آمریکایی از این کشور و درگیری به پایان رسید. دولت او بوده است و مذاکره با طالبان در یک پیشنهاد به چکش قرارداد صلح بین این گروه و ایالات متحده در مورد حمایت دولت است.

با وجود آن تلاش حملات و ناآرامی ها تداوم داشته باشند. دفتر بازرس ویژه امریکا عمومی برای بازسازی افغانستان گفت: سه شنبه گذشته که حملات طالبان تا به حال در واقع به طور قابل توجهی افزایش یافت در ماه های آخر سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de