برخی از امریکا بزرگترین وام دهندگان وام مسکن اصرار وام گیرندگان خود را به در تماس گرفتن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در صورتی که ساخت خانه وام پرداخت می شود مشکل است زیرا از coronavirus بهداشت و درمان اضطراری.

در حالی که هیچ یک از این موسسات که نزدیک شدند با تابناک و در پاسخ به حال یک سیاست خاص مربوط به coronavirus آنها باید روش های موجود برای برخورد با تحمل به علت بیماری و یا از دست دادن درآمد.

کروناویروس و تلاش برای مهار آن ممکن است محروم کردن بسیاری از کارگران از تمام یا قسمتی از درآمد خود را. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مذاکرات با کنگره در مورد یک بسته محرک اقتصادی به لحاظ مالی حمایت از کارگران آسیب دیده به عنوان وضعیت بدتر.

در ایتالیا که به شدت ضربه توسط coronavirus شیوع دولت در مذاکرات با بانک های کشور را به حالت تعلیق در پرداخت وام مسکن و سهولت coronavirus بار مصرف کنندگان و اقتصاد است.

و در انگلیس از رویال بانک اسکاتلند یکی از بزرگترین کشور وام دهندگان وام مسکن گفت: آن را ارائه تا سه ماه تعویق در پرداخت برای هر یک از مشتریان که گرفتن coronavirus. TSB و لویدز بانک در حال ارائه یک شبیه پنجره های پرداخت, BBC News گزارش شده است.

اما در ایالات متحده بزرگ بانک ها و وام دهندگان وام مسکن در حال گرفتن صبر و انتظار رویکرد به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش می یابد, با تکیه بر سیاست های کنونی برای مقابله با هر گونه پرداخت از مسائل که ممکن است بوجود می آیند.

بانک ایالات متحده آمریکا است که نظارت بر وضعیت اما هنوز به روز شده در سیاست های خود در نور از شیوع کروناویروس.

“تعدادی از گزینه های به طور منظم در دسترس برای ایالات متحده مشتریان بانک دچار مشکلات” اوان A. Lapiska معاون رئیس جمهور در امور عمومی و ارتباطات سازمانی در بانک ایالات متحده آمریکا گفت: عصر ایران. “مشتریان با پرسش ها را تشویق به صحبت با یک بانکدار و یا تماس با خدمات به مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر.”

به طور مشابه, جی پی مورگان چیس بانک می خواهد مشتریان با نگرانی در مورد ساخت پرداخت وام مسکن به تماس به دلیل وجود گزینه های در دسترس به آنها.

ایالات فروشی وام مسکن (UWM) هنوز برقرار جدید تحمل سیاست بیش از coronavirus اما این کار ممکن است به زودی. “در این زمان ما در حال ارزیابی هر و همه تاثیر COVID-19 می توانست به ما وام” سارا DeCiantis, UWM ارشد بازاریابی افسر گفت: عصر ایران.

لایحه Halldin سخنگوی بانک مرکزی آمریکا گفت: سلامت خود موسسه است تحمل سیاست در حال حاضر در محل برای کمک به وام مسکن از مشتریان که ممکن است در تلاش برای پرداخت خود را برای تعدادی از دلایل.

Halldin گفت: هر بانک مرکزی امریکا از مشتریان که به صورت مشکل با پرداخت وام مسکن به دلیل coronavirus باید دهنده تماس بگیرید به بحث در مورد گزینه های خود را و هنگامی که انجام این کار به طور کامل فاش وضعیت مالی خود را.

کریستی Fercho وام مسکن سر در Flagstar گفت: تقریبا همه موسسه وام خانه “متعلق به سرمایه گذاران مانند فنی فردی مک و یا مای Ginnie و ما ملزم به پیروی از دستورالعمل های خود را در هر چیزی برای انجام با تحمل.”

“برای وام ما با کسانی که در سازمان های ما به سختی در یک مورد به مورد بر اساس” Fercho گفت: عصر ایران. Flagstar وام مسکن به مشتریان دچار سختی می توانید درخواست آنلاین و یا تماس با یک شماره اختصاص داده شده—(800) 393-4887—برای تحمل.

Freddie Mac و Fannie Mae که هر دو تحت حمایت دولت شرکت خواسته شده است نظر خود را در تحمل سیاست های نور از coronavirus.

یک سخنگوی Ginnie مع یکی دیگر از دولت حمایت سازمانی کارگردانی نیوزویک به اداره مسکن فدرال (FHA) فراهم می کند که بیمه وام مسکن در وام های ساخته شده توسط انجمن سلامت خانواده-تصویب وام دهندگان و آن نیز نزدیک شده است برای اظهار نظر.

coronavirus mortgage lenders forbearance
معامله گران کار بر روی زمین در طول باز بل در بازار بورس نیویورک در 9 مارس سال 2020 در نیویورک به عنوان بازارهای سقوط در پاسخ به کروناویروس بهداشت و درمان اضطراری.
TIMOTHY A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im