U. S Navy اولین زن خلبان جنگنده را دریافت خواهد کرد او بال

ستوان مادلین Swegle ساخته شده است که تاریخ به عنوان نیروی دریایی ایالات متحده سیاه تاکتیکی خلبان جنگنده را دریافت خواهد کرد بال های خود را از طلا در روز جمعه. “من واقعا افتخار است که من را وادار به پوشیدن بال و رسیدن به پرواز هواپیما و خودم یک خلبان گفت:” Swegle در یک ویدئو منتشر شده توسط نیروی دریایی پیش از او در جولای 31, مراسم.

ویرجینیا بومی خود را جشن تاریخی و دستاورد در اوایل این ماه پس از اتمام آموزش در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده.

“من فکر نمی کنم هدف من در زندگی این است که لزوما بود که برای اولین بار در هر چیزی. که هرگز چیزی که من مجموعه ای را به انجام این فقط چیزی است که من علاقه مند بود و من بعد” او گفت:.

Swegle گفت که او تا به حال آرمان تبدیل شدن به یک خلبان پس از او پدر و مادر او را به فرشتگان آبی.

“پدر و مادر من به من مطرح و آنها به من گفت که من می تواند هر آنچه که من می خواستم. ما را ببینید که فرشتگان آبی زمانی که آنها در شهر,” او گفت:. “آنها فقط تا من آنها را دوست داشت. من دوست دارم سریع هواپیما.”

عشق اولیه خود را از سریع هواپیما شد تمرکز از زندگی حرفه ای او و او در توضیح سه سال از آموزش با عملکرد بالاتر هواپیما “دلهره آور است.” او بستری شد و بار وجود دارد او فکر نمی کنم او می تواند آن را.

“در آن زمان بسیاری از مبارزه با این هواپیما به شکل از چگونه آن را رفتن به انجام,” او گفت:. “به دنبال بازگشت این شگفت انگیز به فکر می کنم در مورد که در آن من شروع شده و من تا به حال هرگز در یک هواپیما قبل از آن فقط یک گام در یک زمان. این واقعا سرد به فکر می کنم از تمام چیزهایی که من انجام داده ام در حال حاضر که من می خواهم هرگز فکر نمی کردم که من می خواهم قادر به انجام است.”

LTJG Maddy Swegle • نیروی دریایی ایالات متحده سیاه تاکتیکی خلبان جتتوسط AIRBOYDدر
YouTube

در این ویدئو متی ماهر افسر فرمانده آموزش گفت که از طریق آموزش Swegle دست یافته استاندارد تعالی.

“به نشان می دهد تا در اینجا در این سطح شما نیاز به یک نوازنده بالا و سپس شما را به ادامه برای انجام در حالی که شما در اینجا. این بهترین خلبانان جهان هستند که آموزش دیده در اینجا بهترین” گفت: ماهر. “او درست مثل همه از او همکار Wingees هستند که در آن استاندارد از برتری و آنها در حال رفتن به بیرون رفتن و همه ما بسیار مفتخریم.”

جوان پیشگامی امیدوار است که سفر خود را الهام بخش دیگران به او ملحق میشه. “من امیدوارم که من میراث خواهد بود که وجود خواهد داشت بسیاری از دیگر زنان و اقلیت های زنان فقط با چهره های مختلف که به جلو آمده است.”

Swegle موفقیت می آید از 40 سال پس از برندا رابینسون شد اولین زن آمریکایی آفریقایی برای کسب بال خود را از طلا با توجه به زنان در حمل و نقل هوایی.

روز جمعه مراسم فارغ التحصیلی برگزار خواهد شد در ایستگاه هوایی نیروی دریایی در کینگزویل, Texas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im