ایالات متحده در حال حاضر سومین شماره از COVID-19 موارد پس از چین و ایتالیا

نیوزویک | No comments

ایالات متحده در حال حاضر سومین شماره از coronavirus موارد در جهان پس از پشت سر تنها در ایتالیا و چین, اطلاعات جدید را نشان می دهد.

در هفته های اخیر گسترش COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر کشور با ایالات متحده دیدن کل 26,747 موارد تایید شده که از صبح روز یکشنبه با توجه به آنلاین ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 340 از این موارد منجر به مرگ با نیویورک و واشنگتن و دولت های فشار از کسانی که مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید با 94 و 76 بود.

این اعداد نشان دهنده یک افزایش قابل توجهی از اوایل این هفته با تایید موارد دو برابر از روز پنج شنبه زمانی که ایالات متحده تا به حال دیده 13,000 مردم را تحت تاثیر قرار.

افزایش در اعداد می تواند متصل به گسترش اجرای آزمایش در ایالات متحده با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام روز چهارشنبه که مراحل بیشتر خواهد بود گرفته شده برای گسترش خدمات تست.

مقامات هشدار داده بود در آن زمان که گسترش آزمایش می تواند مثبت بیشتر موارد شناسایی شده در ایالات متحده آمریکا

فرماندار نیویورک اندرو کومو بود در میان کسانی که برای هشدار دادن به آمریکایی ها آنها را افزایش اعداد با فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه که شهر تا به حال مورد آزمایش قرار 22,000 مردم با 7,500 از کسانی که در حال آزمایش روز چهارشنبه به تنهایی.

“چرا شما با دیدن اعداد بالا برود ؟ از آنجا که شما در حال گرفتن بیشتر آزمون ها” کومو گفت: با توجه به فاکس نیوز. “مردم ببینید تعداد کسانی که رفتن تا آنها عصبی آنها وحشت. ‘نگاه کنید که چگونه بسیاری از مردم به این ویروس.’ که چگونه بسیاری از مردم به این ویروس شما فقط گرفتن تست های بیشتر بنابراین شما در حال پیدا کردن بیشتر مثبت.”

هنوز تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده مطرح شده زنگ با نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot هشدار داد که روزانه مرگ و میر در دو رقم می تواند تبدیل به یک هنجار در این شهرستان است.

“من شگفت زده نمی شود اگر ما به یک روز هنگامی که ما دو رقم جدید مردم در حال مرگ در هر روز,” او گفت: در شهرستان سالن کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

COVID 19, New York City
یک زن با پوشیدن یک ماسک عبور از خیابان در میدان تایمز منهتن در 17 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. ایالات متحده در حال حاضر سوم بیشترین تعداد تایید COVID-19 نفر در جهان است.
یوهانس EISELE / خبرگزاری فرانسه/گتی

رشد گسترش ویروس دیده است که ایالات متحده تعداد موارد تایید شده خروش گذشته کسانی که در اسپانیا و آلمان و ایران که تا به حال نیز دیده می شود تعداد افزایش می یابد در هفته های اخیر.

از صبح روز یکشنبه اسپانیا تا به حال دیده می شود در مجموع 25,496 موارد آلمان تا به حال 22,364 و ایران تا به حال 20,610.

تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از این بالاتر در اسپانیا و ایران, با سابق کشور دیدن 1,381 مرگ و میر یکشنبه و دومی دیدن 1,556. آلمان در عین حال به خود دیده است 84 نفر به عنوان یک نتیجه از ویروس.

ایالات متحده هنوز هم ده ها هزار نفر از موارد به دور از رسیدن به اعداد دیده می شود در چین و ایتالیا با چین دیدن 81,349 موارد با 3,265 از آن منجر به مرگ در حالی که ایتالیا دیده است 53,578 موارد با تعداد بالاتر از مرگ و میر: 4,825.

در سطح جهان وجود داشته است حداقل 307,297 تایید موارد با حداقل 13,049 را تایید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>