ایالات متحده میزان سفارشات چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون

ایالات متحده روز چهارشنبه گفت که آن دستور داده است چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون “برای محافظت از آمریکایی مالکیت فکری” و اطلاعات خصوصی آمریکایی است. چین به شدت محکوم می, آخرین در یک سری از مراحل را با تهمت و دولت آن را به عنوان تق تق کردن فشار بر جهان و دومین اقتصاد, تجارت, تکنولوژی, حقوق بشر و امنیت است.

آتش نشانان در پاسخ به گزارش از مقالات سوزانده شدن در کنسولگری زمینه های سه شنبه شب اما بودند منع ورود با توجه به CBS وابسته KHOU-تلویزیون.

US Chinese Consulate Fire
Firetruck قرار است در خارج از چینی کنسولگری چهار شنبه, جولای 22, 2020, در هوستون. مقامات در پاسخ به گزارش از آتش سوزی در کنسولگری. گفته است که مردم سوختن کاغذ در آنچه به نظر می رسد سطل زباله با توجه به پلیس. David J. فیلیپ / AP

آمریکا در یک بیانیه کوتاه نمی ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد چرا کنسولگری در تگزاس هدف قرار داده بود.

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل (چین) نقض حاکمیت ملی ما و ارعاب مردم ما فقط به عنوان ما قابل تحمل نیست (آن) ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از مشاغل در آمریکا و دیگر فاحش رفتار گفت:” بیانیه ای که منسوب به وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزیر امور خارجه دانمارک Jeppe Kofod که ایالات متحده “تنظیم انتظارات روشن برای چگونه حزب کمونیست چین در حال رفتن به رفتار می کنند.”

“زمانی که آنها نمی, ما قصد داریم به اقداماتی که برای محافظت از مردم آمریکا حفاظت از امنیت ملی ما و امنیت و همچنین محافظت از اقتصاد ما و شغل او گفت:” وقتی راجع به کنسولگری بسته شدن.

سناتور جمهوری خواه مارکو روبیو از ایالت فلوریدا که به تازگی ممنوع از چین در تلافی تحریم های ایالات متحده از مقامات حزب در سراسر کشور را درمان اقلیت مسلمان گروه توییتی که کنسولگری “است نه دیپلماتیک تسهیلات است.”

“این است که به گره مرکزی حزب کمونیست را شبکه گسترده ای از جاسوسان & نفوذ عملیات در ایالات متحده است. در حال حاضر که ساختمان باید از نزدیک و جاسوسان باید 72 ساعت به ترک و یا در صورت دستگیری” روبیو نوشت. “این نیاز به اتفاق می افتد.”

کنسولگری مطلع شد تصمیم سهشنبه, چینی, سخنگوی وزارت خارجه وانگ Wenbin گفت: خواستار آن را “ظالمانه و غیر قابل توجیه حرکت خواهد کرد که خرابکاری در روابط بین دو کشور.”

“یک جانبه بسته شدن چین سرکنسولگری در هوستون در یک دوره کوتاه از زمان بی سابقه ای تشدید آن اقدامات اخیر علیه چین” وانگ گفت: در اخبار روزانه مطبوعاتی در پکن.

او هشدار داد شرکت اقدامات متقابل اگر آمریکا نمی معکوس خود را. علاوه بر سفارت خود در پکن ایالات متحده دارای پنج کنسولگری در سرزمین اصلی چین با توجه به وب سایت خود را. آنها در شانگهای و گوانگجو چنگدو ووهان و Shenyang.

آژانس خبری رویترز به نقل از یک منبع مستقیم با آگاهی از این موضوع عنوان کرد و گفت: روز جمعه در پکن است و با توجه به نزنی سفارش واشنگتن برای بستن کنسولگری خود را در ووهان. ایسنا خبرنگار مارگارت برنان می گوید که کنسولگری نشده به طور کامل بازگشایی شد و پس از بسته شدن با توجه به شیوع کروناویروس. این بیماری همه گیر در سرچشمه که در مرکز شهر چینی.

KHOU-تلویزیون گزارش مقامات در پاسخ به گزارش از آتش سوزی در چینی کنسولگری. گفته بودند سوختن کاغذ در آنچه به نظر می رسد سطل زباله هوستون کرونیکل گزارش با استناد به پلیس.

پلیس گفته شد که سرنشینان داده شد تا 4 بعد از ظهر جمعه به ترک ملک کرونیکل گفت.

هوستون پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر که افسران در پاسخ به “دیدار با آتش” در چینی ساختمان کنسولگری در 3417 مونترو بلوار. صدای جیر جیر گفت: دود مشاهده شد در یک منزل حیاط منطقه که افسران اجازه ورود به ساختمان است.

وانگ متهم به ایالات متحده باز چینی کیسه دیپلماتیک بدون اجازه چند بار مصادره چینی اقلام برای استفاده رسمی و اعمال محدودیت در چینی دیپلمات در آمریکا در ماه اکتبر گذشته و دوباره در ماه ژوئن. او همچنین گفت که دیپلمات های ایالات متحده در چین در تعامل با نفوذ فعالیت های.

“اگر ما به مقایسه این دو آن است که تنها بیش از حد آشکار است که درگیر در دخالت های نفوذ و مقابله” وانگ گفت.

او همچنین گفت که سفارت چین در واشنگتن دریافت کرده است بمب و تهدید به مرگ کرد و دولت ایالات متحده از فانینگ نفرت علیه چین است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او انتخاب مجدد چشم انداز آسیب دیده توسط coronavirus شیوع سرزنش کرده چین بارها و بارها برای این بیماری همه گیر. تقریبا هر روز به ارمغان می آورد تازه آمریکا علیه آنچه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام افزایش ابرقدرت را بهره برداری از امریکا است.

در حال حاضر این هفته وزارت بازرگانی را تحریم کرده است که 11 شرکت های چینی بیش از اتهام نقض حقوق بشر در منطقه سین کیانگ و وزارت دادگستری گفت: دو چینی به سرقت مالکیت معنوی و هدفمند شرکت های در حال توسعه coronavirus واکسن.

Pompeo است که انتظار می رود برای ادامه حملات روز شنبه در یک سخنرانی در آمریکا و چین روابط در کتابخانه نیکسون در کالیفرنیا است.

وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: آمریکا-چین روابط خود روبرو شدید ترین چالش پس از روابط دیپلماتیک تاسیس شد در سال 1979 اخیرا اگر این دو کشور قادر خواهد بود به ماندن در این دوره پس از بیش از چهار دهه سفر.

وجود دارد پنج چینی کنسولگری های ایالات متحده و همچنین به عنوان یک سفارت در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im