ایالات متحده میزان سفارشات چین به آن هوستون کنسولگری

چین روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده دستور داده است تا از آن برای بستن کنسولگری خود را در هوستون در چه رسمی به نام ظالمانه و غیر قابل توجیه حرکت خواهد کرد که خرابکاری چین-روابط ایالات متحده.

سخنگوی وزارت خارجه وانگ Wenbin محکوم به عمل می آید که در میان افزایش تنش بین ملت ها با جهان دو اقتصاد بزرگ. او هشدار داد شرکت اقدامات متقابل اگر آمریکا نمی معکوس تصمیم خود را.

“یک جانبه بسته شدن چین سرکنسولگری در هوستون در یک دوره کوتاه از زمان بی سابقه ای تشدید آن اقدامات اخیر علیه چین” وانگ گفت: در اخبار روزانه توجیهی.

آژانس خبری رویترز به نقل از یک منبع مستقیم با آگاهی از این موضوع عنوان کرد و گفت: روز جمعه در پکن است و با توجه به نزنی سفارش آمریکا به بستن سفارت خود در مرکز شهر ووهان.

وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus در بیانیه ای گفت به سلامت که دولت دستور تعطیلی “برای محافظت از آمریکایی مالکیت معنوی و آمریکایی اطلاعات خصوصی.”

chinese-consulatre-houston-072120.jpg
صحنه خارج چینی کنسولگری در هوستون در شب 21 ژوئیه سال 2020 است. KHOU-تلویزیون

Ortagus گفت: “ایالات متحده نمی خواهد تحمل PRC را برای مردم جمهوری چین) نقض حاکمیت ملی ما و ارعاب مردم ما فقط به عنوان ما قابل تحمل نیست PRC ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از مشاغل در آمریکا و دیگر فاحش رفتار است. رئیس جمهور تهمت اصرار بر انصاف و عمل متقابل در ایالات متحده-چین روابط.”

یک منبع گفت: CBS هوستون وابسته KHOU-تلویزیون کنسولگری خواهد بود تخلیه توسط 4 بعد از ظهر جمعه.

آتش نشانان در پاسخ به کنسولگری شنبه شب بعد از همسایگان به نام 911 گفت: آنها کسی را دیدم سوزاندن اسناد در حیاط با توجه به KHOU. اما وقتی آتش نشانان وارد آنها اجازه نداشتند بر روی اموال.

در خط با نامه های بین المللی هوستون آتش نشانی گفت: آن را نمی خواهد وارد محوطه بدون رضایت مگر در مواردی وجود دارد یک تهدید برای ایمنی و بهداشت است که به گفته مقامات وجود ندارد.

آتش بود به زودی پس از آن با توجه به KHOU منابع که در صحنه وارد شدند.

هوستون پلیس توییتی که آنها نیز دسترسی به اموال. گفت: افسران دیدم دود زمانی که آنها وارد شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de