ایالات متحده سیاست اخراج مهاجران بچه ها چهره اولین چالش قانونی

وکلای 16-year-old boy از هندوراس روز سه شنبه ساخته اخرین تلاش برای متوقف کردن سریع اخراج از خاک ایالات متحده آمریکا نصب اولین چالش قانونی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاست های به سرعت در حال اخراج کودکان مهاجر از مرز جنوبی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن, دی سی, اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا استدلال می کرد که پسر نوجوان را به اخراج از ایالات متحده آمریکا به نقض قانون ضد قاچاق و قوانین مهاجرت را که استطاعت ویژه برای حمایت از کودکان مهاجر بدون همراه که وارد در مرز جنوبی بدون والدین و یا قیم قانونی.

از اواخر ماه مارس ایالات متحده مهاجرت مقامات به سرعت در حال بازگشت اکثر مهاجران غیر مجاز به مکزیک و یا کانادا و یا کشورهای خود تحت اضطراری بخشنامه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. حدود 21,000 حذف انجام شد در ماه های مارس و آوریل به تنهایی از جمله 899 اخراج از کودکان بی سرپرست به عنوان جوان به عنوان 10با توجه به دولت داده است.

“دولت به تصویب تعدادی از محدودیت های جدی برای پناهندگی ، ما شده ایم به چالش کشیدن آن است. بسیاری از آنها تایید شده است; برخی از آنها در محل است. اما چیزی است که به عنوان شدید به عنوان این که یک کودک می آید به مرز می شود و هیچ فرایند” لی Gelernt این ACLU بالا مهاجرت litigator زمان گفت: CBS News.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه نوجوان مهاجر شناسایی شده توسط پاراف, J. B. B. C. در مدارک دادگاه دستگیر شد توسط آمریکا و مقامات مرزی در تگزاس در اواخر هفته گذشته و فرآوری شده تحت CDC بخشنامه. او قرار بود به اخراج از این کشور روز چهارشنبه اما یک قاضی فدرال به طور موقت در آنجا ماند و حذف او اواخر روز سه شنبه انتظار بیشتر دادخواهی Gelernt گفت.

J. B. B. C. سفر به ایالات متحده, که در آن پدر خود را در حال مبارزه با یک پرونده پناهندگی پس از تهدید توسط اعضای باند در هندوراس با توجه به ACLU. “او شاهد یک عضو باند قتل یک مرد جوان است. اعضای باند پس از آن آمد به فروشگاه که در آن عمه اش کار می کرد و جایی که J. B. B. C. نیز کمک کرده و تهدید او و سفارش است که فروشگاه تا به حال به نزدیک است. یکی دیگر از بستگان او نیز مورد ضرب و شتم توسط اعضای باند در نزدیکی جایی که J. B. B. C. زندگی” آیتالله سیستانی به تشکیل پرونده بخوانید. “J. B. B. C بود و وحشت زده به ترک خانه پس از این وقایع حتی برای رفتن به مدرسه.”

“تهدید به آزار و اذیت و شکنجه به J. B. B. C. قریب الوقوع است و واقعی” یکی از براده بخوانید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: CDC بهداشت منظور شد که به طور نامحدود در ماه گذشته لازم است به نوار ورود مهاجران که می تواند حمل coronavirus و گسترش آن در داخل برگزاری امکانات. حتی کودکان مهاجر در برخواهد داشت خطر بهداشت عمومی در دولت بحث شده است.

اما منتقدان مانند Gelernt می گویند که ایالات متحده می تواند با خیال راحت روند مهاجران به ویژه پناه جویان و افراد زیر سن قانونی بدون همراه و با استفاده از نمایش های بهداشتی و قرنطينه. او گفت: CDC جهت است که در مورد سلامت عمومی بلکه یک “صفحه نمایش دود” بیشتر به محدود کردن دسترسی به پناهندگی و دیگر برنامه های بشر دوستانه برای مرز crossers.

“دولت انتخاب کرده است برای دور زدن آنچه در کنگره به فکر راه حل مناسب و با استفاده از COVID زمینه به عنوان یک بهانه برای شتابزده خلاص شدن از شر همه مردم آنها نمی خواهند در این کشور تا حد زیادی کودکان آمریکای مرکزی و پناهندگی متقاضیان” Gelernt اضافه شده است.

آمریکا تعلیق حمایت از مستند نشده بچه ها در مرز جنوبی

با استناد به آمار نشان می دهد که کمتر از 10% از مرز crossers در نهایت به دست آوردن پناهندگی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: اکثر مهاجران آمریکای مرکزی که در سفر به آمریکا به دنبال بهتر فرصت های اقتصادی خواستار دادخواست خود را برای پناه “جعلی است.” مقامات گفته اند که خانواده ها و کودکان بهره برداری برای حمایت از افراد زیر سن قانونی برای به دست آوردن آسان ورود به آمریکا طرفداران می گویند بسیاری از فرار از باند آزار و اذیت و خشونت و فقر شدید گرفتار شده است که بخش هایی از آمریکای مرکزی برای چندین دهه است.

علاوه بر مسدود کردن اخراج J. B. B. C., ACLU است درخواست دادگاه منطقه ای در واشنگتن برای پیدا کردن که بهداشت عمومی بخشنامه که مقامات در حال استفاده از به سرعت در حال اخراج کودکان مهاجر از نقض متعدد قوانین فدرال از جمله یکی طراحی شده برای محافظت از کودکان زیر سن قانونی از استثمار و خشونت است. این گروه همچنین خواستار آن است که مقامات اجازه می دهد که پسر نوجوان به رفتن را از طریق فرایند کنگره ایجاد کرده است برای مهاجر بدون همراه افراد زیر سن قانونی به طوری که او در نهایت می تواند دوباره با پدرش.

برای سال کودکانی که وارد آمریکا در مرز جنوبی بدون پدر و مادر یا قیم قانونی شده اند به اختصار برگزار شده توسط مقامات مرزی که توسط قانون به انتقال بسیاری از آنها را به دفتر اسکان مجدد پناهندگان که نظارت بر شبکه ای از پناهگاه و امکانات برای مهاجران زیر سن قانونی در سراسر کشور است.

در حالی که آنها صبر کنید تا منتشر شود به حامیان مالی که معمولا اعضای خانواده در آمریکا مهاجر بدون همراه افراد زیر سن قانونی در ایالات متحده بازداشت ها در ارتباط با فرزند طرفداران و وکلا. آنها همچنین می توانند درخواست امدادی از تبعید مانند پناهندگی و ویزا برای سکس نادیده گرفته شده و یا رها شده افراد زیر سن قانونی.

اما کودکان بی سرپرست مانند J. B. B. C. که در حال پردازش تحت سی دی سفارش به طور کلی مجاز به درخواست های بشردوستانه حمایت و منتقل شده به دولت و پناهگاه است. به جای آنها قرار می گیرد در تبعید پرواز بازگشت به کشورهای خود و یا اخراج از زمین به مکزیک.

در فروردین ماه گذشته با آمار موجود احمر در مرز جنوبی مواجه می شوند حداقل 766 کودکان بی سرپرست. اما تنها 62 منتقل شدند به دفتر اسکان مجدد پناهندگان یک افت شدید از 1,852 مهاجر کودکان مراجعه کننده به این سازمان در ماه مارس با توجه به دولت داده های به دست آمده توسط رادیو فردا.

هر چند روز سه شنبه تشکیل پرونده با تمرکز بر به دست آوردن تسکین J. B. B. C., ACLU امید مطلوب حاکم می تواند راه را برای تلاش به طور کامل جلوگیری دولت از اجرای CDC بهداشت عمومی بخشنامه.

Gelernt اذعان کرد که توجه عمومی ممکن است در حال حاضر ثابت است و در مرز جنوبی با توجه به همه گیر و عمومی تظاهرات علیه نژادپرستی پلیس و سوء استفاده است. اما او گفت: در زمان بحران هستند زمانی که آمریکایی ها باید “بیشتر مراقب باشند” در مورد دولت خود را درمان شدند.

“آنها در حال مرتب کردن بر اساس از چشم نهان در این نقطه, اما این کودکان کمی ترس برای زندگی خود مبارزه برای زندگی خود را,” او گفت:. “دولت امیدوار است که هر کس توجه نمی شود همه چیز داده شده است که می گذرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de