تعداد coronavirus موارد همچنان به صعود در ایالات متحده این بیماری جدید به کشته شدن شش نفر در این کشور چهار نفر از یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل و دو نفر دیگر در همان شهرستان است. خوشه ای از مرگ و میر در مرکز پرستاری در شهرستان کینگ برجسته تهدید جدی این بیماری به شمار به افراد مسن و ناتوان. فقط وجود دارد و بیش از 100 نفر در 15 متحده از صبح روز سه شنبه با نیوهمپشایر و گرجستان که اخیر برای پیوستن به نبرد در برابر ویروس.

یک ملت ویروس کارشناسان گفت: CBS اخبار دوشنبه که COVID-19 بیماری است که می تواند منتقل می شود توسط افرادی که حتی نمی نشان می دهد علائم می تواند تا 70% از جمعیت جهان است. مدارس و بیمارستان در سراسر ایالات متحده را آغاز کرده اند که آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر.

در حالی که مقامات اذعان تهدید ناشی از این ویروس هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سازمان بهداشت جهانی در ادامه به آن می گویند یک کنترل را انتخاب کنید.

بالای دولت از اقتصاددانان آمریکا و جهان را در شش دیگر اقتصادهای بزرگ شد و برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی روز سه شنبه به سعی و صنایع دستی در واحد پاسخ به این بیماری است که در حال حاضر به حال یک تاثیر بر بازار سهام و شرکت های بزرگ مالی در ادامه ،

در سطح جهانی شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و ژاپن همچنان در حال رشد سریع اما سخت گیرانه کنترلی در مرکز کشور چین به نظر می رسد پرداخت می شود. چین روزانه میزان عفونت های جدید در ادامه به سقوط شنبه نشان از آن است که ممکن است برای مهار این بیماری حتی در سخت ترین ضربه جوامع است.

Coronavirus تست های آزمایشگاهی در CDC ممکن است آلوده به تهمت و چالش های شرکت های دارویی برای مبارزه با شیوع

اما با بیش از 90000 نفر آلوده و 3,100 کشته COVID-19 دقیقا چه اقداماتی می تواند و باید اجرا شود برای مهار این ویروس در جوامع کمتر-به شدت کنترل از چین باقی مانده مشخص نیست. همانطور که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت: “ما در قلمرو unchartered.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im