ایالات متحده نژادها به سطح شیب دار بالا coronavirus پاسخ به 11th, تایید مرگ

سی بی اس آمریکا | No comments

کنگره آماده شد را تایید $8.3 میلیارد دلار در مکمل هزینه های پنج شنبه برای کمک به تقویت ایالات متحده دفاع در برابر به طور فزاینده ای فراگیر و به طور فزاینده ای مرگبار شیوع کروناویروس جدید.

یازده نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری در ایالات متحده, اما یکی در واشنگتن است. کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری پس از مرگ تایید شد وجود چهار شنبه. یک کشتی کروز که قربانی سفر کرده بود در برگزار می شد off shore در سان فرانسیسکو در حالی که همه مسافران در حال آزمایش این ویروس.

وجود دارد حداقل 160 نفر با کروناویروس در 17 متحده از روز شنبه. در سطح جهانی اپیدمی گسترش به 80 کشور آلوده حداقل 95,000 مردم و کشتن بیش از 3200. اما بیش از 50,000 coronavirus بیماران بهبود یافته اند و منتشر شده است از انزوا و کارشناسان در ادامه به بحث کشندگی این بیماری است.

مقامات می گویند تنها راه درک آن را برای تست خیلی بیشتر از مردم و دولت ایالات متحده در حال تلاش برای گرفتن با کشورهای دیگر که در آن گسترده آزمایش انجام شده برای هفته ها. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: 1.5 میلیون بیشتر کیت های آزمایش در دسترس خواهد بود در ایالات متحده در پایان هفته.
 
چین کشوری که شیوع آغاز شده به نظر می رسد بیش از بدترین بیماری با مرگ روزانه و عفونت نرخ کاهش است. در جاهای دیگر از جمله در ایالات متحده کسانی که نرخ هنوز ramping تا و بیماری و تاثیر آن بر زندگی روزمره بود نصب.

کالیفرنیا گزارش اولین coronavirus مرگ

برخی از بزرگترین شرکت ها باید گفت: کارکنان در West Coast دفاتر به کار از خانه. سازمان ملل متحد آموزش و پرورش سازمان یونسکو گفت: بیش از 290 میلیون کودک از مدرسه در سراسر جهان به لطف تعطیلی در بیش از 20 کشور. تعداد بی شماری از رویدادهای ورزشی, کسب و کار, همایش, کنسرت ها و دیگر اجتماعات بزرگ شده اند اوراق به عنوان مهم شیوع بیماری در آمریکا, کره جنوبی, ایران و ایتالیا ادامه خواهد داد به رشد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>