مقامات سازمان بهداشت جهانی در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus. بینندگان را به تماشای کنفرانس مطبوعاتی در این دیدار ،

مقامات بهداشتی اعلام کرد ششمین مورد تایید شده از کروناویروس در آمریکا در روز پنج شنبه اولین بار این بیماری منتقل شد از فردی به فرد دیگر در کشور است. بیمار شوهر از ایلینوی که مبتلا به این ویروس در اوایل این ماه.

در ضمن اولین آمریکایی تخلیه در یک دولت ایالات متحده پرواز از شهر چینی در مرکز شیوع بیماری شد و به احتمال زیاد رو حداقل چند روز بیشتر از انزوا در یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا به عنوان دولت ایالات متحده برنامه ریزی شده بیشتر تخلیه پروازها در روزهای آینده. اولین evacuees پاک اولیه چک های بهداشتی در چین و سپس دوباره در طول یک توقفگاه بین راه در آلاسکا در راه به کالیفرنیا پایه.

یک مقام آمریکایی گفت: در اوایل این هفته که آنها می تواند نظارت برای حداقل سه روز در پایه دیگر اگر بیماری تشخیص داده شده بود — اما آنها در این پایگاه به طور داوطلبانه.

شنبه صبح آنفولانزا مانند ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 170 نفر را در چین است. بیش از 7,700 دیگران آلوده شده اند در بیش از ده کشور از جمله شش مورد تأیید در ایالات متحده است. بیش از 100 نفر در ایالات متحده در حال آزمایش برای این بیماری در سراسر 26 متحده در اوایل این هفته.

سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را از “نگرانی بزرگ” برای دیدن بیماری, پخش كردن فرد-به-فرد در خارج از چین گروه که منجر به تماس جدید جلسه اضطراری برای روز شنبه در نظر گرفتن آن اعلام اورژانس بهداشت جهانی. هفته گذشته که کاهش یافته است به این ویروس جدید که طراحی که منجر به منابع بیشتر و بیشتر جهانی هماهنگی در مقابله با آن است.

کشورهای دیگر نیز شروع به تخلیه شهروندان از چین در اجاره پرواز و برخی از خطوط هوایی باید متوقف تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im