عظیم 63,200 coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده در روز پنج شنبه – دیگر تمام وقت, تک-بعد بالا برای تایید عفونت. قبلی بالا بود در روز سه شنبه زمانی که 60,000 موارد گزارش شده در سراسر کشور با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

سه تا از سخت ترین ضربه متحده — کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا — فقط ثبت بالاترین روزانه مرگ عوارض نشده است. وجود شواهد رو به رشد افزایش است مربوط به reopenings.

هنوز هم خیلی از امریکا است فشار پیش با بازگشایی برنامه. هیچ بزرگتر نماد که از والت دیزنی جهان است که آغاز شده و استقبال passholders یکشنبه برای “پیش نمایش” و بازگشایی برای عموم مردم در روز شنبه با قوانین ایمنی جدید در محل در میان فلوریدا افزایش موارد است.

به عنوان “فردا صبح” رهبری ملی خبرنگار دیوید Begnaud گزارش بازگشت به دیزنی سحر و جادو خالص برای Lindsey هلمز. او گفت: جمعیت بودند نازک و کارکنان پارک بودند به شدت به اجرای قوانین جدید در اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

“من احساس بسیار امن بودن وجود دارد,” او گفت:.

“این یک تجربه فوق العاده و یکی که من فکر می کنم مردم خواهد بود شگفت زده کرد.”

اما همه این است که راحت با دیزنی بازگشایی.

“من فکر می کنم آن را مانند ریختن بنزین بر روی آتش,” دکتر گفت: Terry Adirim یک پزشک و دین در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک که نگران بود به دیدن پارک بازگشایی شده است. “من فکر نمی کنم آن را به ما کمک رانندگی کردن ما در مورد نرخ. من فکر می کنم آن را به انجام مخالف است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد فلوریدا به عنوان دولت coronavirus c… 10:17

ملت بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, اشاره, وجود نقاط کشور مانند نیویورک — که یک بار آمریکا کانون این بیماری همه گیر “که انجام می دهند واقعا خوب است که شما بوده ام از طریق چیزی واقعا بد است و شما باید همه چیز تحت کنترل است.”

“سایر شهرستانها در حال انجام خوب” Fauci گفت megyn kelly را COVID-19 پادکست. “اما به عنوان یک کشور هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ. منظورم این است که ما درست نیست.”

در تگزاس تعداد coronavirus بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و تا چهار برابر شده در ماه گذشته به حدود 10 ، 000, CBS News’ غرب عراق تفيش ویارئال گزارش. این گروه سنی با بالاترین تعداد موارد تایید شده در دولت است 30 – به 39 ساله و 39 درصد از کسانی که قرارداد coronavirus اسپانیایی هستند.

“این COVID-19 ویروس در شهر کاملا رک و پوست کنده در دولت از کنترل خارج است و آنچه که ما امروز انجام و بیش از چند هفته آینده بسیار مهم است” گفت: هوستون شهردار سیلوستر ترنر.

در سخت ضربه ریو گراند دره بزرگترین سیستم بیمارستان می گوید که آنها در حال نزدیک ظرفیت.

US-HEALTH-VIRUS-TESTING
کارکنان مراقبت های بهداشتی اداره آزمون در یک COVID-19 تست سایت در ایالات یادبود مرکز پزشکی در هوستون, تگزاس, در تاریخ 9 ژوئیه سال 2020 است. علامت فلیکس/خبرگزاری گتی ایماژ

دولت دیگر با افزایش تعداد کالیفرنیا است که توانسته بالاترین COVID-19 تلفات: 149 مرگ و میر در چهار شنبه لس آنجلس مقامات با توجه به یکی دیگر از ماندن در خانه را بستری نمی افتد.

در آریزونا در بیمار بستری شدن در بیمارستان به یک رکورد بالا است. تنها 181 تعداد تخت در سمت چپ در دولت است. در کمی بیش از دو هفته دولت ویروس موارد بیش از دو برابر شده است.

“ویروس گسترده است” گفت: آریزونا mlb. “و فعالیت بیشتر است که اتفاق می افتد در اقتصاد ما بیشتر به گسترش خود ادامه خواهد داد.”

بیش از 2000 نفر در آریزونا درگذشت از جمله 65 ساله را علامت یورقویزا.

“پدر من بود و من بزرگترین فن” گفت: پدر کریستین. “او بسیار افتخار من است. او اولین کسی است که من می توانم به یاد داشته باشید ،

کریستین در نامه ای به فرماندار گفت: تصمیم خود را برای لغو اقامت در خانه سفارش در ماه مه به او پدر یک از امنیت کاذب.

“ما می توانیم درخواست مردم حق انتخاب را به چپ و راست اما مردمی در زمان بحران به نوبه خود به رهبران ما برای ارسال پیام روشن در مورد آنچه به انجام,” او گفت: CBS News’ ویارئال. “من باور دارم که پدر من دزدیدند از زندگی و مرگ قابل پیشگیری بود.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de