ایالات متحده در برابر تماس های بین المللی برای لغو تحریم ها بر ایران آن را به عنوان تلاش برای مبارزه با کروناویروس

ایالات متحده است که مقاومت در برابر کاهش تحریم های ایران در جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود تماس های از جامعه بین المللی از جمله سابق دولت آمریکا و مقامات برای انجام این کار به دلایل بشردوستانه.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “حداکثر فشار” علیه ایران در یک نشست خبری روز شنبه با این استدلال که دولت “انجام می شود کار قابل توجه به انکار این رژیم منابع آنها نیاز به ادامه به انجام خود را در مبارزه با تروریسم.” بالا دیپلمات های ایالات متحده امیدوار جدید دولت ایران “با یک تغییر در چشم انداز.”

جلسه کنفرانس صورت گرفت در 40 سال سالگرد واشنگتن و تهران قطع روابط پس از انقلاب اسلامی سال 1979 که رییس یک طرفدار غرب سلطنت و منجر به 444 روز بحران گروگانگیری در سفارت ایالات متحده در ایران است. دشمنی تشدید در سال های اخیر پس از ایالات متحده آمریکا در اعمال تحریم های اضافی طراحی شده برای فشار آوردن به ایران, سیاسی, اما منتقدان گفت: پیامدهای اقتصادی نیز مانع از توانایی ایران در پاسخ به بحران ها مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

Coronavirus شیوع آلوده بیش از 64,000 مردم در ایران و کشته شدن نزدیک به 4 ، 000 — در میان بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان است. مقامات وجود دارد خواستار پایان دادن به تحریم ها که به آنها استدلال شده است به تعویق افتاد به دلیل ترس از برخورد با اقدامات تنبیهی ایالات متحده

روز سه شنبه دو دوجین سابق آمریکا و مقامات اروپایی نیز خواست تهمت و دولت را به اتخاذ “هدف ایران” در بیانیه ای که توسط اروپایی رهبری شبکه و ایران پروژه.

“مانند بسیاری از آمریکایی ها و اروپایی ها و ایران نیز رو به یکی از کشور خود را در تاریک ترین زمان ها در حافظه است. به عنوان جهان چنگ زدن با COVID-19—بیماری های ناشی از رمان coronavirus—ما باید به یاد داشته باشید که شیوع در هر نقطه اثرات همه جا مردم کردند.” “به نوبه خود به سراسر مرزها به صرفه جویی در زندگی ضروری است برای امنیت خود ما است و باید نادیده گرفتن اختلافات سیاسی میان دولت ها است.”

iran, tower, sanctions, coronavirus, covid-19
ایران آزادی (آزادی) برج روشن با پیام متهم آمریکا از “تروریسم اقتصادی” با توجه به ادامه تحریم ها در میان COVID-19 coronavirus همه گیر در تهران, مارس 31.
خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

امضا کنندگان شامل وزیر امور خارجه سابق و سفیر ایالات متحده در سازمان ملل مادلین آلبرایت سابق وزیر خارجه سوئد و مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی هانس بلیکس و سابق دبیر کل ناتو و نخست وزیر بلژیک ویلی Claes.

فوری اقدامات توصیه شده توسط گروه امنیت ملی رهبران درگیر تامین منابع لازم برای مبارزه با شیوع کروناویروس. دیگران شامل تقویت نیروی انسانی و دیگر منابع در دفتر کنترل داراییهای خارجی برای تسریع صدور مجوز, صدور راحتی نامه به بانک ها و شرکت های مربوطه در مورد انجام معاملات با ایران و نهادهای ارائه به روز رسانی منظم در سوئیس بشردوستانه تجارت تنظیم (SHTA) و حمایت بشردوستانه تجارت از طریق ابزار در پشتیبانی از مبادلات تجاری (INSTEX).

کارشناسان همچنین توصیه می شود در ایالات متحده روشن است که کشورهای معافیت اعطا شده به خرید نفت از ایران می تواند با استفاده از این پول برای بشردوستانه صادرات وجود دارد که واشنگتن فراهم می کند کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی برای کمک به ایران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه دخالت در صندوق بین المللی پول را به بحث در مورد اینکه آیا به اعطای تهران با درخواست 5 میلیارد دلار تامین مالی اضطراری.

یکی از امضا کنندگان سابق آمریکا معاون امور خارجه در امور سیاسی وزارت امور خارجه و سفیر ایران در شش کشور مختلف توماس Pickering تأیید دوشنبه در یک تماس را فشار دهید: “هیچ دلیلی وجود ندارد در این مرحله که چرا این تحریم ها تلاش باید دخالت در بدگویی راه با مردم ایران به دنبال بهبود سلامت خود و مقابله با COVID-19 همه گیر و به هر دلیل وجود دارد به نظر ما برای حمایت از این روش خاص.”

وزارت امور خارجه کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس با رادیو فردا. بعد از آن دوشنبه با این حال وزارت امور خارجه با صدور یک برگه با عنوان “ایران را تحریم کلاهبرداری” که هشدار داد که “ایران را نرم و صاف نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی برای به دست آوردن تحریم ها در نظر گرفته شده است برای تسکین و یا سلامت مردم ایران اما به منظور بالا بردن بودجه برای آن ترور عملیات.”

iran, tehran, coronavirus, covid-19, outbreak
یک داوطلب اسپری های ضد عفونی کننده در طول coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 31 مارس در تهران. ایران شده است مبارزه با بدترین شیوع COVID-19 coronavirus بیماری در منطقه با بیش از 64,500 موارد گزارش شده و به طور بالقوه بسیاری از بیشتر ثبت نشده است.
مجید سعیدی/گتی ایماژ

وزارت امور خارجه عراق با جمهوری اسلامی احتکار میلیاردها دلار برای اختصاص به دولت, حقوق, هزینه های نظامی و پشتیبانی برای همکاری گروه های شبه نظامی در خارج از کشور به جای این کشور در بخش بهداشت و درمان و یا دیگر خدمات حیاتی.

“ایالات متحده همچنان به حمایت از نیازها و خواسته های مردم ایران که طولانی ترین درد و رنج قربانیان رژیم ایران” برگه اظهار داشت: انعکاس Pompeo قبلی وعده داده است که برگ برنده دولت بود اقدام به نفع مردم ايران خواهد بود و ارائه کمک در طول بیماری همه گیر.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران را رد کرده است ارائه می دهد کمک های ایالات متحده در ازای لغو تحریمها. دفتر خود اعلام کرد که آیت الله علی خامنه ای مورد تایید خروج 1 میلیارد دلار برای مبارزه با COVID-19 به مقامات ایرانی ادامه داد: به درخواست تجدید نظر برای حمایت در برابر تهمت و دولت رویکرد است.

علیرضا Miryousefi سخنگوی ایران ماموریت خود به سازمان ملل گفت: نیوزویک که “هر انسان با وجدان موافق است که تحریم ها بر ایران در یک زمان از Covid-19 همه گیر است نامعقول.”

“هر کسی باید سپاسگزار برای هر, یک, گروه, شرکت, یا کشور است که باید به شجاعت ایستادگی به آمریکا قلدری و علاوه بر نادیده گرفتن آن غیر قانونی و غیر انسانی رژیم تحریم ها است که به راه انداختن اقتصادی با تروریسم در ایران, مردم,” او اضافه شده است.

coronavirus, map, covid-19, countries, world
یک گرافیک ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که گسترش جهانی جدید کروناویروس که از اوایل آوریل 8. بیش از 1.4 میلیون نفر مبتلا شده و بیش از 308,000 از آنها بهبود یافته اند و بیش از 83,500 از آنها فوت کرده اند.
Ana ortega

فوق گرافیکی ارائه شد توسط ana ortega.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im