ایالات متحده خرده فروشی کاهش یافت به عنوان کشور وارد یک مستند

ایالات متحده خرده فروشی کاهش یافت 8.7 درصد در ماه مارس کاهش بی سابقه به عنوان coronavirus شیوع مجبور تقریبا کامل مستند تجارت در سراسر کشور.

فروش خودرو کاهش یافته است 25.6% و فروشگاه پوشاک فروش کاهش یافته است 50.5% ایالات متحده وزارت بازرگانی گفت. رستوران ها و کافه ها گزارش نزدیک به 27 درصد شیرجه رفتن. کاهش کنون رشد رکورد قبلی از 3.9% از سال 2008 رکود اقتصادی و تحلیلگران صنعت گفت: آنها حتی بیشتر انتظار قطره در هفته های آینده.

ایالات متحده اطمینان مصرف کننده تضعیف شده و اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها ماندم, به در خانه تحت پناهگاه در محل سفارشات. هزینه های مصرف کننده درایوهای دو سوم از اقتصاد آمریکا و کاهش رکورد در فروش های خرده فروشی است که نشانه ای از رکود تیز است که بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که آمریکا در حال حاضر وارد شده است.

“با نشانه های روشنی از وحشت خرید از ضروریات و این واقعیت است که قفل فراز معرفی شدند تنها حدود اواسط ماه بدان معنی است که به مراتب بدتر است در ماه آوریل و در سه ماهه دوم به طور کلی گفت:” مایکل پیرس یک اقتصاددان در اقتصاد سرمایه یک شرکت مشاوره.

دو خرده فروشی دسته بندی bucked روند. فروشگاه مواد غذایی افزایش فروش نزدیک به 26 درصد به عنوان آمریکایی ها مواجه نگردند مواد غذایی و کالاهای مصرفی به سوار کردن بیماری همه گیر. خرید آنلاین گل رز 3.1%. وزارت بازرگانی آمریکا گزارش را شامل نمی شود و هزینه های اقامت در هتل بلیط هواپیمایی یا سینما که همه آنها رنج می برند برخی از شدید ترین فشار مالی.

در یک اقتصاد ویران coronavirus صاحبان کسب و کار و کارکنان مبارزه با از دست دادن درآمد و شغل

این عقب نشینی در هزینه های تشدید مشکلات آجر و ملات خرده فروشان که در حال حاضر در حال مبارزه با رقابت آنلاین.

این بیماری همه گیر است که با قرار دادن لباس فروشان در خطر در حالی که افزایش تسلط فروشگاههای جعبه بزرگ که باقی مانده اند باز به فروش ملزومات مانند مواد غذایی و کالاهای خانگی.

برش اجرایی پرداخت

فروشگاه و مرکز مبتنی بر زنجیر را کاهش اجرایی پرداخت معلق نقدی سود سهام و سهام buybacks. آنها همچنین رسم کردن خطوط اعتباری به مطمئن شوید که آنها پول نقد در دست.

J. C. Penney گزارش کاوش ورشکستگی به طور موقت بسته شدن آن 850 فروشگاه ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر. Neiman Marcus است که لبه آن راه نزدیک به ورشکستگی با توجه به گزارش. Nordstrom گفت: آن را نمی دانند و هنگامی که از آن خواهد شد قادر به بازگشایی آن در فروشگاه های فیزیکی و تعطیلی طولانی مدت می تواند آن را به تبدیل شدن به مالی مضطرب. رالف لورن و شکاف گفت: آنها را متوقف کرده اند و سفارش محصولات برای سقوط.

در ضمن خارج شده و آمازون در استخدام sprees سعی کنید برای دیدار با افزایش تقاضا از خریداران خرید آنلاین و یا از منظقه تحویل.

A closed shopping mall and its empty parking lot is shown during the global outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Costa Mesa, California
یک بسته مرکز خرید و پارکینگ خالی نشان داده شده است در طول شیوع جهانی این بیماری کروناویروس (COVID-19) در کوستا مسا کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 18 سال 2020 است. مایک بلیک / ایسنا

بیش از 250 ، 000 فروشگاه ها – از جمله macy’s, Nordstrom و نایک – که فروش غیر ضروری کالا شده اند توقیف از اواسط ماه مارس. که 60 درصد از خرده فروشی ایالات متحده مربع با توجه به GlobalRetail پژوهش است.

تحلیلگران در آکسفورد اقتصاد گفت: وزارت بازرگانی گزارش “فقط آغاز از مصرف کننده عقب نشینی و امتیاز به یک فروپاشی عظیم” در افرادی که مایل به صرف پول بین آوریل و ژوئن.

فروشگاه های مواد غذایی و خرده فروشان آنلاین به احتمال زیاد نمی بینم همان فروش را افزایش می دهد در ماه آوریل گفت: Neil ساندرز GlobalData, مدیر عامل.

“ماه کامل به نظر می رسد مانند آن خواهد بود نوشتن به صورت خرده فروشی با فروشگاه های باقی مانده بسته برای مدت,” ساندرز در بیانیه ای گفت. “وحشت خرید در حال حاضر تا حد زیادی فروکش کرد و نمی خواهد بلند فروش به همان درجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im