آمریکا تعلیق حمایت از کودکان و نوجوانان مهاجر در مرز اخراج صدها نفر

ماریا نمی دانم چه باید بکنید. درخواست خود را برای ایالات متحده پناهندگی رد شد. او مجوز می شود در مکزیک, مشروط به داشتن مداوم آمریکا در مورد مهاجرت منقضی شده است. و در حال حاضر ایالات متحده فرستاده است او 10 ساله پسر به تنهایی به هندوراس که در آن او فرار توهین آمیز شریک که تهدید به کشتن او اگر او می گرداند.

پس از از دست دادن خود را در مورد پناهندگی در زیر باقی می ماند-در-مکزیک سیاست است که اعطا حفاظت به تنها 1.1 درصد از مهاجران که خود را به اتمام دادرسی طبق برنامه ماریا اجازه جخوزس او پسر جوان برای عبور از مرز به تنهایی به نوبه خود به مقامات ایالات متحده تفکر او اجازه داده می شود تا دوباره با خانواده در تگزاس و در پناه آمریکا در بلند مدت سیاست های مهاجر بدون همراه افراد زیر سن قانونی.

به جای جخوزس قرار داده شد در تبعید پرواز به هندوراس در عرض چهار روز از مواجهه با آمریکا مقامات مهاجرت شده اند اعطا گسترده اورژانس قدرت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“او از جان گذشته” ماریا گفت: CBS اخبار در اسپانیایی اشاره به پسرش. “او می خواست می شود در ایالات متحده آمریکا با عموی خود را به خاطر او نمی خواهید به بازگشت به هندوراس به رنج می برند. ‘من نمی خواهم به زندگی می کنند که با مرد دوباره به طوری که او می تواند بدرفتاری من” او به من گفت.”

برای اولین بار در دهه کودکان مانند جخوزس که نشان می دهد تا در مرز جنوبی بدون والدین و یا قیم قانونی هستند که شتابزده اخراج و دسترسی به حمایت شده اند که فراهم شده به آنها را تحت قانون ایالات متحده. این تغییر است که توجیه زير 17-صفحه بهداشت عمومی به منظور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد است که اجازه می دهد تا مقامات مرزی برای دور زدن پناهندگی, مهاجرت و ضد قاچاق ،

تحت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) سفارش اول صادر شده در مارس 20 و تمدید برای 30 روز در اواخر ماه گذشته مقامات مرزی باید اخراج هزاران نفر از مهاجران غیر مجاز به مکزیک یا کشورهای خود و محروم ترین پناه جویان فرصت به درخواست های بشردوستانه حمایت ایجاد شده توسط کنگره است.

در آخرین و 11 ماه مارس به تنهایی مقامات اخراج حداقل 299 کودکان بی سرپرست تحت سلامت عمومی سفارش. اخراج در ماه آوریل انتظار می رود که پنجشنبه منتشر شد با توجه به گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) سخنگوی اما داده ها از ایالات متحده آمریکا آژانس پناهندگان مسئول مراقبت از این افراد زیر سن قانونی نشان می دهد که اکثر کودکان بی سرپرست شده اند را تکذیب کرد پس از ورود اورژانس به منظور اثر صورت گرفت.

دفتر اسکان مجدد پناهندگان (ORR) دریافت تنها 58 کودکان از مقامات مرزی در ماه آوریل با توجه به دولت داده های به دست آمده توسط رادیو فردا. در ماه مارس از جمله 11 روز تحت سفارش مقامات مرزی اشاره 1,852 کودکان به آژانس.

قبل از بدترین هفته از این بیماری همه گیر به گرفتن به عنوان بسیاری از 77 مهاجر افراد زیر سن قانونی در یک روز داده می شود. پس از سفارش پیاده سازی به خصوص در ماه آوریل روزانه ارجاع از مرز مقامات ماند در اطراف تک رقمی. در برخی از روزها این سازمان دریافت کرده است و نه هر افراد زیر سن قانونی.

به این دلیل که آژانس پناهندگان همچنان به انتشار کودکان به بستگان و حامیان مالی در ایالات متحده در گیر این تعداد مهاجر بدون همراه افراد زیر سن قانونی در بازداشت کرد, در حال سقوط به 1,648 این هفته — جمعیت دیده نمی شود از اواخر سال 2011 با توجه به یک دولت رسمی. در ماه آوریل گذشته در طول یک موج بی سابقه ای از ایالات متحده محدود به خانواده های مهاجر و کودکان در اتاق بود 12,500 افراد زیر سن قانونی در مراقبت از آن.

دولت معتقد است که CDC جهت استناد به یک 1940s-دوره بهداشت عمومی قانون لازم است برای جلوگیری از ورود مهاجران که می تواند حمل coronavirus و باعث شیوع بیماری های مهاجرت در داخل زندان است که پایمال کردن سیستم بهداشت عمومی در امتداد مرز. فرزندان مهاجرین افغان باید استدلال مطرح همان تهدید برای ایالات متحده به عنوان بزرگسالان در طول بیماری همه گیر.

“این بیماری را نمی دانم سن” اقدام CBP کمیسر علامت گذاری مورگان به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته. “هنگامی که [کودکان] در سراسر مرز آنها مطرح مطلق بتن خطر بهداشت عمومی به این کشور و همه آنها در تماس با آمده.”

در حالی که مقامات مانند مورگان را حفظ کرده اند که به نوبه خود بازگشت نظم بود و نه یک ماده از سیاست های مهاجرتی آن انجام یک هدف تهمت و دولت به دنبال برای بیش از سه سال: خاموش کردن دسترسی به انسان دوستانه برای حمایت از مهاجران که تندروها را به عنوان عمدتا اقتصادی مهاجران.

“دولت با استفاده از coronavirus و همه گیر به عنوان یک پوشش برای انجام آنچه در آن همیشه می خواستم به انجام بود که نزدیک به مرز برای کودکان,” جنیفر نگدا سیاست مدیر در جوان مرکز مهاجر حقوق کودکان گفت: CBS News. “وجود دارد هیچ دلیلی که چرا کودکان بی سرپرست پس از رسیدن به مرز را نمی توان با خیال راحت به نمایش و انتقال به ORR بازداشت که در آن ظرفیت است که در یک زمان کم است.”

“هیچ واقعی وجود دارد, بهداشت عمومی توجیهی برای تبدیل این کودکان دور در مرز — و آن را کاملا نقض قانون فدرال” نگدا اضافه شده است.


“من نمی دانم که در آن آنها تا به حال او را”

ماریا گفت: او و جخوزس چپ هندوراس در سال گذشته پس از تهدید توسط شریک زندگی سابق. او گفت که دیگر او سه فرزند باقی ماند در او و مادرش در خانه که در آن آنها بوده است ماندن.

رادیو فردا نیست افشای ماریا یا جخوزس’ نام واقعی برای محافظت از هویت خود است.

پس از رسیدن و عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک در ماه سپتامبر سال 2019 ماریا و پسرش قرار داده شد در باقی می ماند در مکزیک برنامه به طور رسمی شناخته شده به عنوان مهاجر حفاظت پروتکل یا MPP با توجه به دولت ایالات متحده اسناد و مدارک بررسی شده توسط CBS News. برای آنها زندگی در چادر شهرستان در ماتاموروس مکزیک بزرگترین اردوگاه پناهندگان در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک. آنها وارد آمریکا سه بار به حضور خود در جلسات دادگاه در موقت دادگاه مهاجرت در Brownsville, Texas.
 
در ماه مارس یک قاضی مهاجرت را تکذیب کرد خانواده درخواست برای حمایت انسان دوستانه در ایالات متحده آمریکا ماریا گفت: او خودش را در یک موقعیت دردناک. او می ترسید پسرش می تواند صدمه دیده است اگر آنها بازگشت به هندوراس. او همچنین در مورد ایمنی خود را در کثیف اردوگاه چادر در ماتاموروس واقع در مکزیک, Tamaulipas است که دولت ایالات متحده هشدار آمریکایی ها به سفر به دلیل شایع خشونت و جرم و جنایت وجود دارد.

Migrant children play with cardboard boxes at a migrant encampment where more than 2,000 people live while seeking asylum in the U.S., while the spread of Coronavirus disease (COVID-19) continues, in Matamoros
کودکان مهاجر از بازی با جعبه های مقوایی در یک مهاجر اردوگاه که در آن بیش از 2000 نفر زندگی می کنند در حالی که به دنبال پناهندگی در ایالات متحده در ماتاموروس مکزیک در 9 آوریل سال 2020 است. دانیل بکرریل / ایسنا

بنابراین ماریا به دنبال سرب از دیگر پناه-به دنبال پدر و مادر در MPP برنامه و اجازه دهید جخوزس عبور از مرز بدون او پس بدون همراه افراد زیر سن قانونی قرار دارند از مطالعه حذف باقی می ماند در مکزیک سیاست. بین اکتبر 2019 و ماه گذشته حداقل 571 کودکان در بازداشت ایالات متحده آمریکا آژانس پناهندگان گفته اند پدر و مادر خود را در مکزیک تحت سیاست با توجه به دولت داده های به دست آمده توسط رادیو فردا.

در نامه روز شنبه, کنگره اسپانیایی انجمن را محکوم کرد گزارش توسط طرفداران که ایالات متحده در آژانس پناهندگان شده است به تأخیر انداختن انتشار کودکان با انتظار باقی می ماند در مکزیک موارد است. ماه گذشته یک قاضی فدرال گفت: آژانس نمی تواند جلوگیری از انتشار کودکان با حامیان مالی به سادگی زیرا آنها قبلا در مکزیک با خانواده خود و انتظار مورد مربوط به MPP برنامه.

با توجه به ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE), Jesús شد تا به این سازمان در آوریل 20, یک روز پس از آن عوامل گشت مرزی مواجه می شوند و فرآوری او را تحت سلامت عمومی سفارش. در آوریل 24, یخ فرستاده او را به هندوراس در تبعید پرواز آژانس گفت.

اما ماریا گفت: او نه پیدا کردن در مورد پسرش سرنوشت تا یک هفته پس از او اخراج شد به سان پدرو سولا در هندوراس. برادر او در Tegucigalpa, پایتخت این کشور بود که به او گفت: او گفت:. هندوراس مهاجرت مقامات رسیده او را شش روز پس از Jesús,’ حذف. “من می ترسم در مورد پسر من محل. من نمی دانم که در آن آنها تا به حال او را” او گفت:.

ماریا برادر را برداشت جخوزس از دولت سرپناه در سن پدرو سولا برای کودکان مهاجر و خانواده های هفته گذشته و موافقت کرده است که به مراقبت از او را برای هم بودن. 10 سال است که هنوز هم شوکه و پریشان ماریا گفت.

“این اولین بار است که ما از هم جدا شده اند. همین دلیل است که او غمگین است. ‘هنگامی که شما در حال آمدن مامان?” او از من خواسته است,” او اضافه شده است. “آنها به من گفت که او روز خود را صرف در پناه گریه.”


“کامل dereliction”

سریع اخراج از کودکان بی سرپرست مانند جخوزس از خاک ایالات متحده آمریکا upends دهه حقوقی پادمان که زیر سن قانونی مهاجران اعطا شده است برای سال ها به خصوص کسانی که به عنوان طبقه بندی شده بدون همراه.

زمانی که وزارت امنیت داخلی ایجاد شده در پی 9/11 حملات کنگره شارژ دفتر اسکان مجدد پناهندگان با مراقبت از افراد زیر سن قانونی بدون همراه است که مسئولیت اداره مهاجرت و تابعیت خدمات وزارت دادگستری شعبه با اجرای قانون توابع است که منحل شد.

تحت 2008 قانون مقامات مرزی به طور کلی باید انتقال کودکان مهاجر بدون همراه که از مکزیک و یا کانادا به آمریکا پناهنده آژانس ظرف سه روز خود را به دلهره مگر در شرایط فوق العاده.

هنگامی که در آمریکا قانون مهاجرت دیکته که مهاجر بدون همراه افراد زیر سن قانونی نمی تواند قرار داده شده در سریع ردیابی اخراج فرایند شناخته شده به عنوان “تسریع حذف” و باید در ارتباط با قانونی ارائه دهندگان خدمات و فرزند طرفداران. آنها را می توان در “حداقل محدود” پناهگاه و امکانات.

ایالات متحده قانون تصریح می کند که بدون همراه کودکان نیز می تواند خود را به برنامه های کاربردی پناهندگی تصمیم توسط U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی به جای یک قاضی مهاجرت. مهاجر کودکان بر خلاف بزرگسالان نیز باید راههای دیگر فراتر از پناهندگی به دنبال پناهگاه امن در ایالات متحده کسانی که می تواند ثابت کند آنها نادیده گرفته شده است رها شده و یا مورد آزار قرار گرفته توسط یک یا هر دو پدر و مادر می توانید درخواست “مهاجر ویژه اطفال وضعیت” است که ایجاد یک مسیر به شهروندی.

مراقبت از کودکان بی سرپرست در آمریکا بازداشت شده است نیز توسط اداره برجسته 1997 فلرس توافق حل و فصل آن نیز پوشش می دهد کودکان در خانواده است. در حل و فصل افراد زیر سن قانونی باید بازداشت در امن و امکانات بهداشتی و دولت باید در ادامه تلاش برای آزادی آنها را به واجد شرایط حامیان مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال تغییر محدود و یا به طور کامل ضایعات بسیاری از این قوانین و حمایت این استدلال که آنها را تشویق به مهاجرت غیر مجاز از کودکان به خصوص از فقر زده و خشونت زده بخش مرکزی امریکا است. اما جنیفر Podkul معاون رئیس جمهور از کودکان و نوجوانان نیاز به دفاع از یک گروه است که فراهم می کند خدمات حقوقی به افراد زیر سن قانونی بدون همراه گفت: این تدابیر به عمد به منظور حفاظت از آنها.

“کنگره با تصویب قانون با حمایت هر دو حزب به رسمیت شناختن است که این به ویژه آسیب پذیر جمعیت به مطمئن شوید که این بچه ها نیست شتابزده بازگشت بلکه این است که آنها این فرصت را به صحبت کردن با یک مددکار اجتماعی با یک وکیل صحبت کنید و بحث را به یک قاضی به طوری که ایالات متحده می تواند مطمئن شوید که آنها نمی فرستادن بچه به خطر” Podkul گفت: CBS News. “بود که کنگره قصد.”

پابلو رودریگز یک مدیر در پناهنده و مهاجر مرکز آموزش و خدمات حقوقی که با این نسخهها کار با کودکان بی سرپرست در بازداشت گفت: کودکان در حال فرار به ایالات متحده هنوز هم نیاز به حمایت و حتی در طول یک بیماری همه گیر.

“فقط به دلیل وجود یک بیماری همه گیر در حال رفتن به آن معنا نیست که دلایل این کودکان فرار از دلایل که چرا مردم در حال آمدن به ایالات متحده تغییر کرده است” رودریگز گفت: CBS News. “آنها هنوز هم در حال فرار از باند خشونت و بسیاری از دیگر فشار و کشش عوامل هنوز در بازی است.”

مقامات مرزی با استناد به سی دی سفارش نیز تغییر دیرینه تعریف “بدون همراه” مهاجر کودک به عنوان یک کودک است که مواجه می شوند در مرز بدون پدر و مادر و یا قیم قانونی. دولت گفته است که کنگره آن است که در حال حاضر طبقه بندی افراد زیر سن قانونی که به مرز با دیگر اعضای خانواده به عنوان “همراه” و اخراج آنها به عنوان یک خانواده است.

تحت یک قرارداد رسمی بین آمریکا و مکزیک, مکزیکی, مقامات, توافق برای دریافت آمریکای مرکزی و خانواده های تک بزرگسالان اخراج ایالات متحده تحت سلامت عمومی منظور و نه افراد زیر سن قانونی بدون همراه مکزیکی رسمی دولت گفت: CBS News. اما CBP سخنگوی گفت: کودکان بی سرپرست می تواند به اخراج مکزیک از طریق یک پورت ورودی و یا در یخ اخراج پرواز.

CBP گفته عوامل آن می تواند حذف افراد زیر سن قانونی بدون همراه از بهداشت عمومی منظور در مورد اساس اگر آنها دیدن نشانه هایی از قاچاق یا بیماری و یا اگر کودک را اخراج به کشور است بلافاصله ممکن است. CBP سخنگوی نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد زمانی که عوامل می تواند محروم کردن کودکان است. “اگر شرایط خاص تضمین معافیت از عنوان 42 اخراج شد به عمومی آنها خواهد بود سوء استفاده قاچاقچیان انسان” سخنگوی گفت.

نگدا سیاست مدیر در جوان مرکز کودکان مهاجر به ویژه نگران است در مورد پتانسیل پناهندگی و حفاظت درخواست که ایالات متحده آمریکا است که دیگر شنیدن از کودکان است.

“چه وحشتناک ترین مورد این وضعیت کامل dereliction از هر حس یا ما تعهد قانونی یا تعهد اخلاقی را بسیار آسیب پذیر کودکان که در حال آمدن به مرزهای ما,” او گفت:. “ما هیچ نظری ندارم که این کودکان هستند و ما هیچ ایده که آنها در حال رفتن است.”

در ضمن در اردوگاه پناهندگان در Matamoros, ماریا است که در حال حاضر به فکر بازگشت به هندوراس.

“بله, من می ترسم برای رفتن به عقب — اما پسر من است وجود دارد در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر