آمریکایی ها پردازنده یک کشتی کروز قرنطینه بیش از کشنده جدید کروناویروس خواهد شد که گزینه حذف شدن از کشتی در روز یکشنبه به گفته مقامات ایالات متحده.

وزارت امور خارجه ایالات متحده و سازمان ها از جمله وزارت بهداشت و خدمات انسانی را سازماندهی اجاره پرواز را به هر شهروندان آمریکایی در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی از ژاپن به ایالات متحده آمریکا, سفارت آمریکا در توکیو تایید کرد در یک بیانیه است.

این کشتی شده است لنگر انداخت در شهرستان بندر یوکوهاما در جنوب توکیو و کسانی که پردازنده قرنطینه برای بیش از یک هفته پس از یک مسافر تشخیص داده شد با اشکال در تاریخ 1 فوریه. قرنطینه دوره با توجه به پایان در فوریه 19, با توجه به آن اپراتور شاهزاده Cruises. این فکر را بین دو و 14 روز علائم COVID-19 به نظر می رسد پس از یک فرد است که برای اولین بار آلوده. روز شنبه, 44 جدید مورد تأیید گرفت و مجموع مسافران و خدمه به طور کامل در کشتی به 218, اپراتور گفت. وجود دارد در اصل 2,666 مهمانان و 1,045 خدمه در هیئت مدیره است که تخلیه به عنوان کسانی که بیمار به بیمارستان منتقل شده است.

این هواپیما وارد خواهد شد در ژاپن در شب ژانویه 16, ایمیل ارسال شده در 3:24 a. m. به وقت محلی اعلام کرد. اتوبوس به شهروندان ایالات متحده و وسایل خود را از کشتی به هواپیما. مسافران خواهد شد و سپس نمایش برای علائم COVID-19 که شامل تب, احساس خستگی, سرفه خشک و تنگی نفس. کسانی که بیمار درمان خواهد شد و در ژاپن اگر آنها در هیئت مدیره نمی تواند پرواز. هواپیما را به پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و برخی از مسافران را گرفته و به Lackland پایگاه نیروی هوایی در تگزاس است. مسافران خواهد بود گفت: از مقصد نهایی خود را قبل از سوار شدن به پرواز با توجه به ایمیل.

مسافران خواهد بود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود به ایالات متحده آمریکا, در علاوه بر این به مدت زمان صرف شده در کشتی کروز.

ظاهر می شود به اذعان کرد که ممکن است این خشم مسافران سفارت ایالات متحده اعلام کرد در ایمیل: “ما درک می کنیم این است که خسته کننده و تنظیم اما این اقدامات مطابق با دقیق سیاست های ما نهاد به حد پتانسیل گسترش این بیماری است. ما قدردانی خود را با تفاهم و همکاری و ارائه تمام کمک ما می توانیم برای حمایت از قرنطینه روند.”

کسانی که نمی خواهید به بازگشت چارتر پرواز “خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده برای یک دوره از زمان. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به یک تصمیم نهایی در این زمینه میگوید:” با توجه به ایمیل.

شهروندان ایالات متحده روی الماس شاهزادهکسانی که در حال درمان در بیمارستان های محلی و دوستان و خانواده خود را می توانید با تماس با سفارت آمریکا در توکیو در USGShipContact@state.gov و یا با تماس (+81) 03-3224-5000.

قبل از تخلیه طرح اعلام شد, سارا آراناپزشکی, مددکار اجتماعی از Paso Robles, کالیفرنیا گفت: نیویورک تایمز اضافی دوره قرنطینه: “اگر شما اضافه کردن دو هفته و ما باید دست به کار چه که برای ما چیست؟”

روز شنبه, شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت که در آن گفته شده بود توسط مقامات بهداشتی آنها برنامه ریزی برای اجازه دهید مهمانان ترک کشتی به طور داوطلبانه در فاز, به طوری که آنها می تواند خود ادامه دوره قرنطینه در یک مرکز off-shore. “ترین پزشکی آسیب پذیر از مهمانان [خواهد بود] در اولین مرحله از جمله افراد مسن با از قبلموجود شرایط بهداشتی” اپراتور گفت.

“به گفته مقامات مهمان در گروه اول خواهد بود آزمایش 2019 رمان coronavirus. اگر این تست مثبت است آنها را منتقل به یک بیمارستان محلی برای ارزیابی بیشتر و انزوا. اگر تست منفی است آنها داده خواهد شد و گزینه ای برای ترک کشتی و حمل و نقل به یک قرنطینه مسکن تسهیلات کردند.”

هفته گذشته سخنگوی شاهزاده Cruises گفت: انتخاب اپراتور “همچنان به دنبال راه های موثر برای کمک به نگه داشتن مهمانان سالم که شامل سلامت روانی،” که شامل دسترسی به تلفن به آموزش زبان انگلیسی و ژاپنی صحبت های مشاوران برای مهمانان.

مسافران نیز باید تعریف اینترنت و تلفن دسترسی “یک انتخاب بزرگ” از در اتاق فیلم, در زبان های متعدد و بیشتر کانال های تلویزیونی زنده تر از قبل. کارکنان ارائه بازی ها, بازی پازل و چیزهای بی اهمیت برای مهمانان اتاق و همچنین روزنامه ها در 30 زبان و دسترسی به تناسب اندام و ورزش ،

از آنجا که ویروس آغاز شده مشمئز کننده کارگران در عمده فروشی غذاهای دریایی در بازار مرکزی چین در شهر ووهان هوبئی استان در اواخر سال گذشته 1,523 نفر در سرزمین اصلی چین در 66,495 موارد است. ژاپن و فیلیپین و هنگ کنگ هر حال یکی مرگ و میر. به عنوان نشان داده شده در infographic توسط ana ortega زیر COVID-19 گسترش به بیش از ده کشور و مناطق از جمله ایالات متحده, اما نه آمریکای جنوبی یا آفریقا.

coronavirus case map update
یک نقشه نشان می دهد که در آن موارد جدید کروناویروس تایید شده است در سراسر جهان.
Ana ortega
coronavirus, Japan, diamond princess cruise ship, Covid-19,
یک اتوبوس با یک راننده پوشیدن محافظ کامل دنده حرکت از زیر بشکهای در کنار الماس شاهزاده کشتی کروز که حدود 3,600 مردم قرنطینه پردازنده به دلیل ترس از جدید COVID-19 coronavirusدر Daikoku اسکله و ترمینال کروز در بندر یوکوهاما در 14 فوریه سال 2020 است. – مقامات ژاپنی آماده می شدند Febraury 14 به حرکت برخی از مسافران که آزمایش منفی برای جدید کروناویروس یک قرنطینه کشتی کروز و به دولت-تعیین محل سکونت. (عکس ) (عکس CHARLY TRIBALLEAU/AFP از طریق گتی ایماژ)
CHARLY TRIBALLEAU/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de