ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای آوردن آمریکایی ها از یک کشتی کروز که احتمالا در ژاپن است. در خارج از چین الماس شاهزاده خانم است در سایت از بزرگترین شیوع کروناویروس با آن بیش از 200 عفونت از جمله بیش از یک دوجین آمریکایی CBS News خبرنگار خارجی Debora Patta گزارش.

این کشتی شده است در شهر بندری یوکوهاما برای بیش از یک هفته در حال حاضر.

کسانی که به دنبال گرفتن پرواز چارتر به آمریکا را تحت سلامت غربالگری قبل از سوار شدن و علامتی مسافران اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره سفارت ایالات متحده در ژاپن گفت. مسافران را گرفته و به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا و برخی همچنان در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

TOPSHOT-JAPAN-CHINA-HEALTH-VIRUS
یک مسافر است که دیده می شود بر روی یک بالکن از الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما در 14 فوریه سال 2020 است. CHARLY TRIBALLEAU/خبرگزاری گتی ایماژ

این ویروس نیز آلوده کرده است دهها هزار نفر از مردم در سراسر جهان – بسیاری از آنها را در سرزمین اصلی چین است. بیش از 1600 نفر کشته شده اند از این ویروس است که به بیش از ده کشور جهان است.

روز شنبه, فرانسه, وزیر بهداشت اعلام کرد: مرگ برای اولین بار از این رمان coronavirus در اروپا است. بیمار شد و یک 80 ساله چینی توریستی که وارد فرانسه در اواسط ماه ژانویه و در بیمارستان بستری شد بعد که ماه با یک عفونت ریوی با توجه به وزیر بهداشت اگنس Buzyn.

وجود دارد که 15 مورد تأیید این ویروس در ایالات متحده, اما هیچ کدام گفته می شود رنج می برند علائم جدی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است, راه اندازی پنج آزمایشگاه در سراسر کشور که در آن مردم با علائم شبه آنفولانزا می تواند آزمایش می شود برای coronavirus اگر خود آنفولانزا نتایج منفی هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im