ایالات متحده به سرعت در حال به نوبه خود به دور از مرز عبور مهاجران بیش از coronavirus

سی بی اس آمریکا | No comments

با اشاره به نیاز به محدود کردن گسترش coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه اعلام کرد این امر به نوبه خود به دور از مرز عبور مهاجران از جمله کسانی که به دنبال پناه با استناد به جارو قدرت به انکار ورود به خارجی ها که دولت تعیین می کند می تواند یک بیماری مسری.

مقامات ایالات متحده در هر دو زمین مرزها در حال هدایت به سرعت روند مهاجران که فاقد مجوز ورود به کشور و به گزاف گویی آنها را در خاک ایالات متحده آمریکا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است شروع شنبه. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: مهاجران خواهد بود بازگشت به مکزیک یا کانادا “بدون تاخیر” و یا به سرعت در حال تبعید به کشورهای خود.

ایستاده در کنار رئیس جمهور تهمت و مقامات دولت گرگ گفت: اقدامات سختگیرانه ریشه از سفارش توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا CDC. او گفت: از آن خواهد بود “اما غیر ممکن” برای افسران خود را برای تعیین اینکه آیا مهاجران در برخواهد داشت خطر بهداشت عمومی از آنجا که بسیاری از آنها را وارد در مرز ایالات متحده و مکزیک بدون پزشکی و یا مدارک سفر.

مهاجرت ”

بیشتر در مهاجرت

“CDC مدیر تعیین کرده است که به معرفی و گسترش coronavirus در بخش ایستگاه های گشت مرزی و بازداشت امکانات ارائه یک خطر جدی به مهاجران خط مقدم ما عوامل و افسران و مردم آمریکا” گرگ خبرنگاران گفت: در روز جمعه در کاخ سفید جلسه.

CDC مقامات پاسخگویی به درخواست ها برای اظهار نظر یا ارائه یک نسخه از این جهت است که به وزارت امنیت داخلی قدرت برای اجرای اقدامات جدید.

علاوه بر محدودیت برای مهاجران به دولت نیز اعلام کرد که روز جمعه آن را منع غیر ضروری سفر در مرز جنوبی تحت یک توافق مشترک با دولت مکزیک. مانند اقدامات مشابه با کانادا حرکت می کند ممنوعیت تردد تجاری و نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم.

دولت گفت: این اقتدار به اعمال محدودیت های جدید برای مهاجران در زیر بهداشت عمومی قانون که به دولت اجازه می دهد به نوبه خود به دور خارجی ها اگر آمریکا جراح عمومی تعیین کننده آنها می تواند یک بیماری مسری. “به این منظور اعمال می شود به افرادی که از مکزیک و کانادا که به دنبال ورود به کشور به طور غیرقانونی و افرادی که به طور معمول برگزار شد در جمع تنظیمات مانند گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) ایستگاه” گفت: بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اتاق الکس آذر که نظارت CDC.

در بنادر از ورود در امتداد مرز با کانادا و مکزیک افسران CBP دیگر خواهد بود پردازش مهاجران که تلقی “ناروا” به آمریکا, آژانس, مقامات گفت. پرسید: در مورد کسانی که ادعا می کنند ترس از آزار و اذیت در کشورهای خود CBP در انتخابات گفت: هر کسی که آژانس تعیین می کند نمی تواند وارد ایالات متحده به دلیل CDC منظور خواهد شد بازگشت به “کشور از گذشته حمل و نقل” به معنی مکزیک و یا کانادا.

با استناد به سی دی سفارش CBP گفته مقامات آنها را “تعلیق و یا کاهش روال صف روش های مدیریت در حد خط” در سراسر بنادر از ورود هر مهاجر که به نظر می رسد به عدم سفر مناسب اسناد و مدارک.

در بین این پاسگاه CBP عوامل خواهد بود “با توجه به ابزار” به سرعت در حال داوری موارد در این زمینه پس از دستگیری مهاجران و پناه جویان. مرز ماموران گشت پس از آن تصمیم می گیرید که آیا به مردم را به زندان و یا “اخراج” آنها را به مکزیک یا کانادا از طریق یک پورت ورودی CBP, مقامات گفت.

پرسید که آیا مهاجران در مرز جنوبی می توان به مکزیک یا تبعید شده به خود را بومی کشورهای گرگ گفت: برخی از خواهد بود عودت در “سریع مد” در حالی که “اضافی جمعیت” خواهد بود بازگشت به مکزیک قلمرو آن کشور اجازه. هدف اصلی گرگ گفت: به منظور محدود کردن تماس بین عوامل و مهاجران با کاهش مقدار زمان مرز crossers صرف در آمریکا در بازداشت است.

پردازش برای کودکان مهاجر بدون همراه که در حال فراهم اضافی حمایت تحت قانون ایالات متحده نمی خواهد تغییر و CBP ادامه خواهد داد به سرعت انتقال آنها به دفتر اسکان مجدد پناهندگان در HHS.

میهن مقامات امنیتی جواب نداد که آیا هر مهاجران که می گویند آنها از ترس بازگشت به کشورهای خود اشاره خواهد شد برای مصاحبه با یک افسر پناهندگی. آن را نیز معلوم نیست اگر مکزیکی پناه جویان خواهد بود به سرعت اخراج به مکزیک از قانون ایالات متحده به طور کلی ممنوع مقامات از بازگشت مهاجران به مکان های که در آن خود را “زندگی و یا آزادی خواهد بود در معرض تهدید است.”

این اقدامات اعلام کرد روز جمعه بدستآمده پژمرده انتقاد از گروه های حقوق بشر و مهاجر طرفداران که گفت: مقامات مرزی می تواند نقض آمریکا قانون پناهندگی و همچنین امریکا به تعهدات خود تحت عمدی پناهندگان معاهدات اگر آنها حرکت رو به جلو با برنامه های.

“حتی قبل از coronavirus آمد و همراه ما دیده ایم که دولت اقدام به آن را تقریبا غیر ممکن است برای هر کسی که به دنبال پناهندگی در جنوب مرز” هارون Reichlin-Melnick یک سیاست مشاور در شورای آمریکا مهاجرت گفت: CBS News. “این می آید در هیچ جای تعجب است که ما شنیده rumblings در مورد تبدیل دور پناهندگی پناهجویان تقریبا بلافاصله پس از این بحران آغاز شد.”

بیش از دو سال گذشته دولت به نهاد یک سری از سیاست های است که باید به شدت محدود دسترسی به, بشردوستانه حمایت در مرز جنوبی. آنها شامل یک سیاست است که مورد نیاز بیش از 60,000 مهاجران آمریکای به صبر در مکزیک به عنوان موارد پناهندگی در حال پردازش یک محدودیت ارائه شود که اکثر غیر مکزیکی ها فاقد شرایط لازم برای پناهندگی و اخیرا موافقت نامه های دو جانبه است که اجازه می دهد آمریکا به دوباره مسیر پناهندگی-به دنبال مهاجران به کشورهای آمریکای مرکزی و حتی اگر آنها لازم نیست که هر گونه ارتباط با این کشورها.

این دولت در دفاع از این سیاست به عنوان ابزار لازم برای جلوگیری از مهاجرت نامنظم و برای جلوگیری از “جعلی” ادعای پناهندگی. اما طرفداران می گویند این اقدامات باید نابود امریکا پناهندگی سیستم و فرسوده این کشور نماد به عنوان یک فانوس دریایی از پناهگاه امن برای کسانی که در حال فرار از آزار و اذیت.

Reichlin-Melnick گفت: دولت این است که اصل بهره برداری از این بیماری همه گیر کوروناویروس خود را به انجام برسانند محدود کننده مهاجرت دستور کار است. به جای مراجعه مردم به دور او گفت: مسئولان باید repurpose میلیاردها دلار صرف شده در احداث مرز موانع برای ایجاد یک راه امن تر برای پردازش شدند.

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رئیس جمهور گفت: محدودیت های جدید می تواند کمک به نشانی “جرم نشده” مهاجرت. پس از رسیدن به 13 سال به بالا در مارس 2019, دغدغه در امتداد جنوب غربی مرز کاهش یافته است به مدت هشت ماه متوالی افزایش تنها کمی در ماه فوریه با توجه به دولت داده است.

“ما باید بسیار با احتیاط از هر گونه تلاش هدفمند در پناه جویان در یک لحظه از بحران” Reichlin-Melnick گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>