ایالات متحده به برداشت 12,000 سربازان آمریکایی از آلمان

ایالات متحده را برداشت 12,000 نیروهای نظامی از آلمان تغییر نیروهای دیگر کشورهای عضو ناتو در اروپا و وزیر دفاع علامت Esper اعلام کرد. این کاهش خواهد یافت آمریکا حضور نظامی در آلمان از حدود 36,000 به 24,000.

Esper به خبرنگاران گفت که این تغییر از نیروهای نظامی را از ایالات متحده انعطاف پذیری بیشتری برای استقرار نیروهای نظامی در جای دیگر و خواهد بود “افزایش بازدارندگی روسیه” اما اعلام شد به زودی پس از رئیس جمهور تهمت تصمیم در ماه ژوئن به کاهش آمریکا حضور نظامی در آلمان برای عدم پرداخت سهم عادلانه خود را از دفاع مشترک 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی. در ماه ژوئن آقای تهمت شکایت کرده است که آلمان پرداخت فقط 1%.

“آنها متخلف میلیاردها دلار این است برای سال” رئیس جمهور گفت: در ماه ژوئن. “بنابراین ما در حال از بین بردن یک تعداد پایین به — ما در حال قرار دادن این شماره را به 25000 سربازان.”

Esper اذعان کرد که آقای تهمت خشم در آلمان هزینه های دفاعی “شتاب” نیروهای نظامی نقل و انتقال روند.

او به خبرنگاران گفت که 5,600 نیروهای نظامی خواهد بود قرار گیرند به بلژیک و ایتالیا و از 6400 خواهد بازگشت به ایالات متحده اگر چه بسیاری را نقل و سپس به اروپا است. تعدادی از این چرخش خواهد اعزام نیروهای نظامی به منطقه دریای سیاه. این حرکت نیز می آید که ایالات متحده قصد دارد برای افزایش حضور نظامی در لهستان که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک رابطه قوی با رئیس آندره Duda.

“این تغییرات را در دستیابی به اصول اصلی افزایش متحده و ناتو بازدارندگی روسیه تقویت ناتو اطمینان متحدان و بهبود متحده استراتژیک و انعطاف پذیری و EUCOM (ایالات متحده اروپایی فرمان) انعطاف پذیری عملیاتی,” Esper گفت. او اضافه کرد که هیچ حرکت را بدون ارتباط با مقامات نظامی و بحث و گفتگو با کنگره است. جنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش تصریح کرد که ایالات متحده خواهد بود در تماس مداوم با متحدان نیروهای قرار گیرند.

ستاد اروپایی فرماندهی و فرماندهی عملیات ویژه در حال حاضر واقع در اشتوتگارت آلمان خواهد شد نقل مکان به مقر ناتو در بلژیک. Esper گفت: این امر در شروع هفته و هزینه چندین میلیارد دلار است.

سناتور جیم Inhofe صندلی از کمیته نیروهای مسلح سنا در هفته گذشته گفت که او معتقد است این تغییر از نیروهای نظامی می تواند “سال به اجرا است.”

“این برای من روشن است که این مفهوم را ماه طرح و سال به اجرا” Inhofe در بیانیه ای گفت: هفته گذشته پس از اینکه جریان توسط مقامات پنتاگون. “برنامه ریزی دقیق و سنجیده اجرای این مفهوم است که بهترین راه برای ما خانواده های نظامی سنجش از یقین و اطمینان از آنها دریافت مراقبت و حمایت از آنها سزاوار است. آن نیز خواهد شد بسیار مهم برای این بخش در ادامه به تعامل کامل با متحدین ناتو در این مفهوم است.”

دیوید مارتین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im