ایالات متحده تاپ 2 میلیون تایید coronavirus موارد

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در صدر 2 میلیون اواخر چهارشنبه شب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. علامت گذاری به تصویب رسید با تمام 50 ایالت در مراحل مختلف از بازگشایی و با متعدد متحده دچار موج در موارد شدید فشار در بیمارستان.

آن بوده است که فقط پنج ماه پس از coronavirus ناشی از آن شناخته شده مرگ و میر در ایالات متحده در کالیفرنیاشکست در واشنگتن و به سرعت گسترش در سراسر کشور است.

این ویروس کشته شده است تقریبا 113,000 مردم در ایالات متحده در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: وجود بیش از 7.3 میلیون نفر در سراسر جهان و از 416.000 مرگ و میر.

هفده متحده گزارش داده اند که افزایش در میانگین روزانه جدید COVID-19 موارد در مقایسه با دو هفته پیش از جمله فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس.

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America
کارکنان پزشکی در ProHEALTH مراقبت از دایره مراقبت فوری درمانگاه پریفورم coronavirus (COVID-19) تست در پارکینگ درمانگاه خود را در مارس 22 سال 2020 در شهر نیویورک است. دیوید دی Delgado/گتی

این بیماری همه گیر در حال انجام است wreaked ویران کردن در اقتصاد ایالات متحده. دهها میلیون نفر از مردم در زمینه بیکاری متحده پس از تعطیل سعی کنید به منظور محدود کردن این ویروس گسترش یافته است. چند شرکت های بزرگ از جمله J. C. Penney, J. Crew, طلا بدنسازی و هرتز را برای ورشکستگی زمینه.

این دفتر بودجه کنگره پیش بینی coronavirus می تواند تاثیر ملت تا 2029 و هزینه اقتصاد تقریبا $16 تریلیون.

روز دوشنبه کاخ سفید Coronavirus نیروی کار مقامات گفت: خشونت پلیس تظاهرات در سراسر کشور ممکن است خار سنبله در ویروس موارد است. بسیاری از تظاهرکنندگان نشده است غذای بهداشت عمومی راهنمای حاوی ویروس مانند پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de