یک مرد وحشت زده شد و پس از بارگذاری اتهام او £606 برای ده مایل سفر پس از درایور کاهش یافته است او را قبل از رانندگی در اطراف برای حدود پنج ساعت است.

غنی فیلیپس, 27 سفارش یک تاکسی از یک جشنواره در کاونتری به نزدیکی نوار – ده مایل سفر در سراسر شهر – که معمولا طول می کشد حدود 28 دقیقه.

اما آقای فیلیپس شگفت زده شد زمانی که او بیدار شد روز بعد به دیدن حساب خود ادعا کرد که او رفته بود از کاونتری به لندن و سپس به نانیتون در یک 243 مایل سفر ماندگار چهار ساعت و 42 دقیقه.

او گله و شکایت برای بارگذاری در مورد £606 کرایه و توضیح داد که او در ماشین اما با دوستان در یک میخانه محلی. با وجود ارائه timestamped فیلم دوربین مدار بسته از او در یک نوار در کاونتری در حالی که تاکسی در لندن بارگذاری حاضر به بازپرداخت او.

Uber ادعا کرد که یک مسافر بود و هنوز هم در ماشین و “همه سواران باید برای حساب کاربری خود را فعالیت”.

آقای فیلیپس گفت: “من در شوک کامل زمانی که من دیدم شارژ به حساب بانکی از بارگذاری به خصوص از آنجایی که من تنها در ماشین را برای حدود ده دقیقه.

“ما در پیچک خانه نوار در تمام طول شب و تا به حال هم بزرگ است اما از خواب بیدار به یک اتهام برای £606 برای سفر از کاونتری به لندن به نانیتون بود فقط وحشتناک است.

“من فکر می کردم زمانی که نوار به من داد با فیلم دوربین مدار بسته به ما نشان میدهد در نوار در زمان سفر که بارگذاری خواهد به من گوش بده, اما آنها نمی خواهید برای دیدن این فیلم و در حال حاضر فقط به دلیل خودداری از کمک به.

“£606 است مقدار زیادی از پول و من نمی توانم باور آنها شده ایم به طوری بی دلیل. من هرگز استفاده از بارگذاری دوباره بعد از این.”

منn پیام از بارگذاری به آقای فیلیپس در برنامه بارگذاری گفت: “این سفر درخواست از دستگاه های مرتبط با حساب کاربری خود شوید و ما هیچ نامشروع باری از هر دستگاه دیگر قبل از سفر در نظر گرفتن محل.

“بیشتر به درک آنچه ممکن است اتفاق افتاده ما رسیده به شریک راننده که توصیه می شود وجود دارد بیش از یک مسافر در وسیله نقلیه و مسافران درخواست های متعدد توقف در طول راه.

“با عرض پوزش به شنیدن این که آن را به نظر می رسد شخص دیگری گرفته اند ممکن است سفر خود را درخواست. متاسفانه غنی همه سواران باید برای حساب کاربری خود را فعالیت.

“ما امیدواریم که شما می توانید درک کنند که ما را قادر به ایجاد هر گونه تنظیمات به کرایه در این مثال به عنوان سفر خود را به پایان رسید از انتخاب به افت کردن.

“این ما منجر به این باور است که مشروع سفر گرفته شده توسط شما. شریک زندگی خود را-راننده نیاز به نسبتا جبران وقت خود را در جاده ها است.”

ثانیهاست حساب بازپرداخت کامل در هنگام بارگذاری نزدیک شد برای اظهار نظر ،

Uber سخنگوی گفت: “ما همیشه برای نقد و بررسی یک سفر اگر نگرانی وجود دارد در مورد مسیر گرفته شده و ارائه یک کرایه تنظیم که در آن مناسب است.

“در این مورد ما عذر خواهی که ما را برآورده نمی کنند معمول ما استانداردهای بالای مراقبت از مشتری و مشتری شده است به طور کامل مسترد برای سفر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im