بارگذاری مجموعه به ضربه محکم و ناگهانی Postmates در £2.65 میلیارد دلار معامله

سوار-نقطه غول بارگذاری شده ایران موافقت کرده یک $2.65 میلیارد دلار (£2.09 میلیارد دلار) معامله برای خرید به ما تحویل مواد غذایی کسب و کار Postmates.

همه سهام تصاحب انتظار می رود که اعلام کرد در اوایل صبح روز دوشنبه در ایالات متحده با توجه به بلومبرگ که ذکر نام منابع آشنا با این موضوع.

رئیس بارگذاری می خورد, Pierre Dimitiri گور-Coty است ابتدا به ادامه اجرای این شرکت تحویل کسب و کار. Postmates اجرایی Bastian لمان خواهد ماند به مدیریت Postmates به عنوان یک سرویس جداگانه گزارش شد.

Uber امید معامله کمک خواهد کرد که در آن پیشنهاد به تعمیرات اساسی DoorDash آمریکا-رهبر بازار می آید به تحویل مواد غذایی. Postmates’ پایگاه در جنوب غربی آمریکا و لس آنجلس هستند که از ارزش به بارگذاری می خورد.

بلومبرگ گزارش داد مذاکرات بین دو طرف بوده است “روشن و خاموش” حدود چهار سال است اما حرکت رو به جلو در هفته گذشته پس از یک رویکرد جدید از بارگذاری.

Uber حرکت برای Postmates می آید در مدت کوتاهی پس از آن از دست رفته در یک معامله برای GrubHub شد جامعی توسط بریتانیا فقط خوردن در £5.75 میلیارد معامله است.

از آن گزارش شد که بارگذاری مدیره در حال حاضر مورد تایید معامله برای Postmates. Uber سهام بسته تا بیش از 4pc در $30.68 پس از گزارش اولیه در مورد آن پیشنهاد پدید آمده است.

Postmates بود تا حد زیادی به عنوان یکی از پیشگامان برنامه های مبتنی بر تحویل مواد غذایی در ایالات متحده اما افزایش رقابت دیده است و آن را لغزش به پایین سلسله مراتب. سال گذشته این شرکت افزایش سرمایه در یک ارزیابی از 2.4 میلیارد دلار بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de