UC برکلی سرزنش سنبله در COVID موارد در frat و خواهری احزاب

برکلی کالیفرنیا دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گزارش روز شنبه سنبله در دانش آموزان تست مثبت برای COVID-19 است و نسبت به افزایش موارد به یک سری از برادری و خواهری ،

UC برکلی دانشگاه خدمات بهداشتی و پزشکی مدیر آنا هارت و دستیار معاونت مرد Nicolette نشان داد که افزایش شدید در coronavirus موارد در بیانیه منتشر شده در دانشگاه برکلی سایت.

تعداد موارد مثبت در پردیس از افزایش یک کل در حال اجرا از 23 از زمان شروع این بیماری همه گیر به 47 مورد جدید فقط در یک روز, با توجه به بیانیه.

“بسیاری از این موارد ناشی از یک سری اخیر احزاب متصل به CalGreek سیستم که شامل دانش آموزان هر دو در داخل CalGreek جامعه و دیگران و منجر به برخی ثانویه گسترش در درون خانواده ها و در دیگر کوچکتر گردهمایی گفت:” بیانیه است. “به طور کلی این عفونت ها به طور مستقیم مربوط به رویدادهای اجتماعی که در آن دانش آموزان باید به دنبال اقدامات ایمنی اساسی مانند, فیزیکی, فاصله, پوشیدن پوشش صورت محدود کردن رویداد و گردهمایی در خارج.”

برکلی بهداشت عمومی و بهداشت دانشگاه خدمات در حال تماس با ردیابی کسانی که تماس نزدیک با دانش آموزان که تست مثبت مشاوره در قرنطینه مورد نیاز و تنظیم برای تست.

این بیانیه گفت: عفونت های جدید تاثیر می گذارد ترم پاییز برنامه حتی به عنوان پردیس بازیابی تیم بود, کار سخت برای پیاده سازی پروتکل های برای بازگشت بیشتر دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی به دانشگاه.

“در حال رای ما شاهد افزایش موارد آن را تبدیل شدن به سخت تر به تصور آوردن دانشگاه ما جامعه را در راه ما تجسم” در بیانیه ای گفت:.

دانش آموزان و کارکنان خواست شد به ادامه دنبال همه دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و یا احزاب و فقط معاشرت در داخل خانه با مردم در درون خود خانواده ها و یا تاسیس اجتماعی حباب.

مغلوب ساختن پیشی جستن: CDC مدرسه دستورالعمل های “غیر عملی” 12:59

“ما در حال توسعه یک استراتژی تست برای کسانی که زندگی و کار و یا تحصیل در دانشگاه” بیانیه ای گفت:. “این تست را با ترکیب تماس با ردیابی به تلاش برای شناسایی شیوع زود است.”

این دانشگاه به دنبال توسعه اجتماعی همگروهی سازه یا “حباب” از 10-12 دانش آموزان در محوطه دانشگاه برای افزایش تعامل اجتماعی در حالی که کاهش کلی قرار گرفتن در معرض. محیطی دیگر کنترل شد و در حال اجرا مانند تعیین راه پله به بالا یا پایین تنها محدود کردن اندازه کلاس و از بین بردن و یا تغییر بالا لمسی مناطق به حدی ممکن است.

“پردیس متعهد به انجام همه ما می توانیم برای به حداقل رساندن عفونت و شیوع COVID-19 در پردیس در حالی که در ادامه بیشتر به ماموریت ما است. موفقیت این بستگی به همه ما انجام بخشی از ما برای حفظ خودمان و دانشگاه ما جامعه امن و سالم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de