دانشگاه کانکتیکات زنان تیم بسکتبال پرداخت لمس ادای احترام به Gianna برایانت و افسانه ای پدر در روز دوشنبه.

پیش از نمایشگاه بازی برابر ملی زنان ایالات متحده آمریکا تیم بسکتبال, بازیکنان افتخار 13 ساله که جان خود را در سقوط یک هلیکوپتر یکشنبه در کنار پدرش کوبه برایانت و هفت نفر دیگر.

یک بخش از courtside صندلی خالی باقی مانده که در آن آنها رویشان نیوجرسی شامل شماره دو بیش از یکی از صندلی. نیوجرسی بود که همراه با گل ساخته شده و اشاره به شخص شماره ای که او استفاده می شود در حالی که بازی بسکتبال برای Mamba آکادمی. با استفاده از برایانت نام مستعار برای خود مشتاق بسکتبال پلیر, UConn تیم زنان گفت: “Mambacita برای همیشه نیرومند و درشت هیکل.”

قبل از اینکه بازی شروع شد کسانی که در حضور در XL مرکز در کانکتیکات همچنین مشاهده یک لحظه سکوت برای کسانی که جان خود را از دست در تصادف.

روند اخبار

“کوبه و Gianna به معنای زیادی به ما برنامه” این تیم برای اولین بار در توییتی نور از خبر غم انگیز. “Mamba ذهنیت زندگی می کنند برای همیشه, اما آنها به شدت از دست رفته.”

کون بزرگ بود Huskies فن و این بازیکن جوان تا به حال آرزوی بودن یک بخشی از دانشگاه کانکتیکات زنان تیم بسکتبال. در موارد متعدد از او و پدرش را به تماشای چند ساله نیروگاه های بازی.

در مصاحبه با “هارتفورد کورانت” در سال 2018 برایانت گفت: “دختر من را دوست دارد Gabby ویلیامز را دوست دارد کاملا Gabby را دوست دارد [همه آنها]. او به تماشای مصاحبه های خود به تماشای آنها چگونه به بازی و یادگیری—و نه فقط در برد اما در سختی و زیان آنها چگونه رفتار خود را. آن را به عنوان یک پدر و مادر قادر به دیدن دختر من جلو و الهام از آنها.”

بازگشت در سال 2017 Gianna بود که برایانت دوم بزرگش آویزان با UConn زنان تیم بسکتبال زمانی که آنها در لس آنجلس. “با تشکر از شما @uconnwbb برای درمان کودک ما دختر برای یک شب او را هرگز فراموش نکنید #uconn,” برایانت ارسال شده در Instagram در آن زمان است.

برایانت به حال حتی یک رابطه قوی با سر مربی Geno Auriemma و دختر خود را برای حمایت از این تیم است. “ما @UConnWWB خانواده” او یک بار در توییتی.

در ماه مارس گذشته پنج بار قهرمان NBA در زمان دختر خود را به دانشگاه ارشد شب. “تا به حال یک سفر بزرگ به @uconnwbb برای ارشد شب و بازنشستگی از افسانه بسکتبال @promise50 با کودک من جی جی. با تشکر از شما Gampel با تشکر از شما مربی Geno و Cd برای استقبال گرم” برایانت نوشت: در Instagram در آن زمان است. “موفق باشید بقیه راه است.”

برایانت همچنین یک پست شامل دختر خود را با برخی از Huskies از بازیکنان در ماه اوت است. “Mambas قرار دادن که کار با چند Huskies,” او نوشت.

در سال 2018 برایانت گفت: اواخر شب میزبان جیمی کیمل که Gianna می خواستم به بازی در WNBA. بازیکن سابق مربی خود دختر مدرسه بسکتبال تیم و مشترک اغلب ویدئوها از Gianna را بازی.

“کوبه حمایت برای WNBA و بسکتبال زنان همراه با شور و شوق خود را برای کمک به دختران و پسران جوان به دنبال رویاهای خود ساخته شده است او را به یک افسانه واقعی برای ورزش ما” به WNBA در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su